Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Niki312

25 kwietnia 2015, 22:05

nr 1 to pokrzywa

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2015, 02:16

@Niki312: Lel, pokrzywa nawet nie boli.

Avatar wojtun

26 kwietnia 2015, 11:19

tylko troszeczke parzy, i nic więcej

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2017, 19:39

@Niki312: ja raz wlazłem na górkę z pokrzywami
ałć

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2017, 19:38

ja sobie kupiłem jeden, wygrałem i potem na pewniaka po kolejnego do sklepu "następnym razem na pewno znowu wygram"
wygrałem

Avatar Palauball

22 lutego 2016, 12:02

Ja wygrałem po terminie ale Pani przyjęła

Avatar slodkipiesio333

31 stycznia 2016, 21:02

ja miałam dwa razy aktualną wygraną

Avatar akodref

31 lipca 2015, 19:57

ja kiedyś miałem wygraną,ale po terminie

Avatar rozwalgo

23 czerwca 2015, 21:51

Avatar kcelej21

28 kwietnia 2015, 23:20

ostatnio miałem takich 5

Avatar pierdzioh

28 kwietnia 2015, 19:57

ja znalazłem na chodniku XD

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2015, 21:07

niestety ale teraz zawsze takie się trafiają :/
kiedyś co drugi patyczek miał wygraną

Avatar lolipop10

25 kwietnia 2015, 21:45

Siema Michał!

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2015, 21:59

@lolipop10: jeżeli chcesz do kogoś pisać to pisz w kontaktach na jeja :)

Avatar lolipop10

25 kwietnia 2015, 22:15

Nie można się przywitać? :v

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2015, 22:19

@lolipop10: w komentarzach niezabardzo

Avatar PanSowa12

28 kwietnia 2015, 15:58

jak? naprawdę? ja jakoś nadal nie wygrałem

Avatar ThekrzoczekPL

28 kwietnia 2015, 15:57

Dawniej jak się kupiło to co 3/4 był wygrany teraz co 20/30

Avatar MIKI9005

28 kwietnia 2015, 15:15

NR 2, na pierwszym miejscu są parszywe pokrzywy...

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2015, 14:22

Ja miałam taki fart, że przez całe lato wygrywałam ^-^

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2015, 14:48

Też tak miałem... tylko że kupiłem tylko jednego loda (dalej mam patyczek) xD

Avatar KoziLowca

28 kwietnia 2015, 14:55

ja kiedyś wygrałem 6 razy pod rząd, potem przegrałem ;_;

Avatar KochamCYCKI

28 kwietnia 2015, 17:01

@KoziLowca: Wyczerpałeś swój limit szczęścia.

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2015, 17:47

@KochamCYCKI: Jak już to wyczerpałaś ;)

Avatar KoziLowca

28 kwietnia 2015, 18:24

to było do mnie, dobrze było ;d

Avatar CrazzyMonte

28 kwietnia 2015, 14:06

Tru

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2015, 13:49

Nie tylko dzieciństwa

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 kwietnia 2015, 13:06

Raz wygrałem 2 razy z rzędu ;v
Jednakże te darmowe lody były troszkę...roztopione i niedobre.

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2015, 13:46

To słabo :P ja około 6 z rzędu :v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar lolipop10
Dodane przez: lolipop10

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Tymi się chodzi

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pozdrawiam świetliki

A, okej

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka