Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Dobrze czasem się oderwać
Północne Węgry
Były nóżki, nie ma nóżek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2019, 16:02
Sexual content xD
Odpisz
22 lipca 2018, 12:39
Nie dziwię się. Ponieważ, było tak podobnie z Doki Doki Literature Club. Tam pisało w tagach, że horror i to była prawda!
Odpisz
28 kwietnia 2015, 21:13
Bo jak w to zagrasz to tak ci na psychikę siądzie,że kaftan murowany
Odpisz
28 kwietnia 2015, 21:30
@R3COV3RY: Kaftann?
Odpisz
28 kwietnia 2015, 21:42
@KingsMax: Nie, nie ten jutjuber... Kaftan bezpieczeństwa...
Odpisz
28 kwietnia 2015, 22:14
@megabolt22: Kaftann grający z dozą bezpieczeństwa?
Odpisz
29 kwietnia 2015, 01:22
@KingsMax: A ty chyba Debill jesteś? Może pomyliłem cię z kimś...
Odpisz
29 kwietnia 2015, 07:29
@KingsMax: rasowy dębik czy troll <wstawi ktoś tu obrazek tego myślącego z filizanka w stopie?>
Odpisz
29 kwietnia 2015, 17:19
@gelo1238: Nie zajarzyłeś żartu?
Odpisz
29 kwietnia 2015, 17:20
To samo.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 17:29
@KingsMax: ahaaa to miał być żart! to sorry bo zapomnialem się zesrac ze smiechu
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:41
Zapomniałem że tu tylu ludzi co nie zajarzy prostego żartu, a słowo ,,ku*as" to już mistrzostwo humoru.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:52
@KingsMax: opowiedzieć ci żart?
Odpisz
21 grudnia 2017, 19:36
@KingsMax: Może ktoś opowiedzieć żart zamiast niego? Bo najwidoczniej zmarł ze śmiechu.
Odpisz
22 grudnia 2017, 19:28
@TrueStoryGuy: Co robi kura przechodząc przez ulicę w grze komputerowej?..
W-kura się.
Odpisz
5 października 2017, 07:08
ewentualnie to może być gra typu luna game
Odpisz
19 września 2015, 20:25
I dlaczego się dziwicie? Przecież prawda.
Odpisz
27 kwietnia 2015, 10:32
Pewnie jakaś kolejna satanistyczna gra na steam ;/
Odpisz
6 września 2015, 14:22
@Kambot: ,,Kolejna''? ;_;
Odpisz
9 czerwca 2015, 08:29
Taaaa... też to widziałem. Reakcja pokazana na obrazku l.
Odpisz
31 maja 2015, 12:27
no tak samo
Odpisz
27 kwietnia 2015, 10:10
Nie grałeś, nie wiesz.
Na sam widok tej gry mam dreszcze.
Odpisz
27 kwietnia 2015, 12:13
A ty grałeś? Jak tak to opowiedz:)
Odpisz
29 kwietnia 2015, 16:56
grałam bo prostu koszmar ;___;
Odpisz
30 kwietnia 2015, 13:23
@aniela100: To jest w końcu psychologiczny horror :)
Odpisz
30 kwietnia 2015, 16:23
@zipprick: no tak :)
Odpisz
28 kwietnia 2015, 21:04
KSP wyszło!!!
Odpisz
28 kwietnia 2015, 22:13
@Kolikon: Co to?
Odpisz
29 kwietnia 2015, 08:49
@szafirowy01: Taka fajna gra gdzie sie buduje rakiety i leci w kosmos.Sorry ale wiecej nie moge pisac.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 13:34
@ShadowNorman: czego?
Odpisz
29 kwietnia 2015, 15:38
@Kacukox: bo internet mi sie konczy w komurce.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 16:29
@ShadowNorman: widze ze ortografia takze
Odpisz
29 kwietnia 2015, 17:25
@Kacukox: komorka *
Odpisz
29 kwietnia 2015, 22:16
@ShadowNorman: Komorek?
Odpisz
29 kwietnia 2015, 19:50
Bo wszyscy wiedzą, że gabe to brownie
Odpisz
29 kwietnia 2015, 08:10
Nieeozumiem dlaczego WTF, przecież prawdę pisza
Odpisz
28 kwietnia 2015, 22:24
Może ma się po tym pewnego rodzaju haj umysłowy.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 21:35
IGN: Spoko/10
Odpisz
28 kwietnia 2015, 21:22
my mind is full of wat
Odpisz