Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar VeryMary

1 lipca 2016, 09:50

Kumpela blondynka?

Avatar ALKATRAZ

30 kwietnia 2015, 09:46

w żabce opłaca się brać tylko wielosztuki

Avatar bylejakbylegdzie

17 czerwca 2015, 21:27

@ALKATRAZ: nie zawsze ale jeśli coś się często kupuje to tak bo lepiej kupić 2 na zapas niż 1 kupić a potem 2 i płacić pełną cenę

Avatar albatrosia

1 maja 2015, 22:56

a ile ona ma/miała wtedy lat?

Avatar damianha31

1 maja 2015, 21:22

serio nie wie?

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2015, 07:35

Avatar AdamKonera

Edytowano - 30 kwietnia 2015, 07:24

Chodzi o to że od godziny 6:00 do 23:00 (dla tych co niekumają) sorry dopiero potem zauważyłem że ktoś już to napisał😕

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2015, 06:42

Zerwij z nią kontakt. Nie jest warta twojej inteligencji

Avatar pavlopavo

27 kwietnia 2015, 14:03

No właśnie, czemu?

Avatar
lolman533

27 kwietnia 2015, 15:02

@pavlopavo: Bo jesteś trollem?

Avatar pavlopavo

27 kwietnia 2015, 15:30

Nie chcę wiedzieć. Nawet nigdy nie interesowałem się kiedy otwierają Żabkę, więc gdy już słyszę, że z jakiegoś powodu otwierają o 6:23 chcę wiedzieć dlaczego.

Avatar Nero76

27 kwietnia 2015, 16:48

@pavlopavo: Bo to są godziny otwarcia od 6 do 23

Avatar pavlopavo

27 kwietnia 2015, 18:02

@Nero76: Ooo ooo! No to rzeczywiście debilizm.

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2015, 06:38

@pavlopavo: W twoim przypadku na pewno .-.

Avatar wiki9595

30 kwietnia 2015, 06:40

@pavlopavo: Zapytała, bo nad wejściem jest napisane "6-23". Chodzi o numer budynku.

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2015, 06:45

@wiki9595: *Chodzi o godziny otwarcia

Avatar wiki9595

30 kwietnia 2015, 06:51

A to wybacz, nie załapałam. Każdy popełnia błędy.

Avatar Sir_Snoge

30 kwietnia 2015, 07:25

@wiki9595: spokojnie, i tak zaraz uzytkownicy beda Cie zglaszac :/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Żartownisie

Mało znany szczegół

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Totalnie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka