Dlaczego otwierają o 6-23?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Żartownisie
Mało znany szczegół
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Totalnie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2016, 09:50
Kumpela blondynka?
Odpisz
30 kwietnia 2015, 09:46
w żabce opłaca się brać tylko wielosztuki
Odpisz
17 czerwca 2015, 21:27
@ALKATRAZ: nie zawsze ale jeśli coś się często kupuje to tak bo lepiej kupić 2 na zapas niż 1 kupić a potem 2 i płacić pełną cenę
Odpisz
1 maja 2015, 22:56
a ile ona ma/miała wtedy lat?
Odpisz
1 maja 2015, 21:22
serio nie wie?
Odpisz
30 kwietnia 2015, 07:35
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2015, 07:24
Chodzi o to że od godziny 6:00 do 23:00 (dla tych co niekumają) sorry dopiero potem zauważyłem że ktoś już to napisał😕
Odpisz
30 kwietnia 2015, 06:42
Zerwij z nią kontakt. Nie jest warta twojej inteligencji
Odpisz
27 kwietnia 2015, 14:03
No właśnie, czemu?
Odpisz
27 kwietnia 2015, 15:02
@pavlopavo: Bo jesteś trollem?
Odpisz
27 kwietnia 2015, 15:30
Nie chcę wiedzieć. Nawet nigdy nie interesowałem się kiedy otwierają Żabkę, więc gdy już słyszę, że z jakiegoś powodu otwierają o 6:23 chcę wiedzieć dlaczego.
Odpisz
27 kwietnia 2015, 16:48
@pavlopavo: Bo to są godziny otwarcia od 6 do 23
Odpisz
27 kwietnia 2015, 18:02
@Nero76: Ooo ooo! No to rzeczywiście debilizm.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 06:38
@pavlopavo: W twoim przypadku na pewno .-.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 06:40
@pavlopavo: Zapytała, bo nad wejściem jest napisane "6-23". Chodzi o numer budynku.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 06:45
@wiki9595: *Chodzi o godziny otwarcia
Odpisz
30 kwietnia 2015, 06:51
A to wybacz, nie załapałam. Każdy popełnia błędy.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 07:25
@wiki9595: spokojnie, i tak zaraz uzytkownicy beda Cie zglaszac :/
Odpisz