Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2015, 11:34
łatwe udało mi się przeczytać za pierwszym razem
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2015, 11:54
@tiktak101: Duża litera na początku zdania i kropka na końcu. A i przecinek po "łatwe".
Odpisz
9 maja 2015, 12:01
grammar nazi
Odpisz
9 maja 2015, 12:03
@tiktak101:
Odpisz
9 maja 2015, 12:12
usuni kondo kórfo
Odpisz
9 maja 2015, 12:15
@BlackNinja77: Słaby troll jest słaby. '__'
Odpisz
9 maja 2015, 14:29
Jesteś wyrzucony z Grammar Nazi, gdyż w komentarzu swym użyłeś słów "duża litera"..
Jesteśmy zażenowani..
Na początku zdania jest wielka litera i tylko ta forma jest poprawna..
Jak sobie napiszesz w wordzie czcionką 90 to wtedy jest to duża litera, gdyż jest po prostu duża.
Odpisz
10 maja 2015, 00:14
"przepasaj", zamiast "przepasz"
Odpisz
1 grudnia 2018, 14:09
@BlackNinja77: już usunął
Odpisz
28 czerwca 2018, 11:41
Za pierwszym razem i tylko jeden błąd. Czuję się z siebie dumna!
Odpisz
25 grudnia 2015, 11:37
easy
Odpisz
24 grudnia 2015, 11:32
ku*wa ale to było łatwe. ☜☆☞
Odpisz
9 maja 2015, 20:58
Nie macie niczego trudniejszego? >:D
Odpisz
9 maja 2015, 13:16
za pierwszym razem
Odpisz
9 maja 2015, 12:33
Udało mi się przeczytać za pierwszym razem
Odpisz
9 maja 2015, 12:12
moje haslo
Odpisz
27 kwietnia 2015, 22:19
Udało się. Jaka jest nagroda?
Odpisz
9 maja 2015, 11:57
@kamykPL: talon
Odpisz
9 maja 2015, 12:06
na wpie**ol i wpie**ol
Odpisz
9 maja 2015, 11:59
bez problemowo ;)
Odpisz
9 maja 2015, 11:21
szymon123pl@: Na pewno nie to drugie.
Odpisz
9 maja 2015, 11:37
@kubaxDxDxD47: wiesz że istnieje coś takiego jak odpowiedź na komentarz?
Odpisz
10 maja 2015, 12:02
@pancerny366: Tak. a o co chodzi?
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2015, 13:09
@kubaxDxDxD47: nie odpowiedziałeś na komentarz szymon123PL tylko wstawiłeś to jako komentarz.
Odpisz
11 maja 2015, 17:09
@pancerny366: No brawo no i?
Odpisz
9 maja 2015, 11:21
kto powiedział za pierwszym razem? :D
Odpisz
9 maja 2015, 11:35
@misko02: ja
Odpisz
9 maja 2015, 11:32
Wyindywidualizowaliśmy się z rozentuzjazmowanego tłumu
Odpisz
9 maja 2015, 11:19
IZI PIZI LEMON SKŁIZI
Odpisz
28 kwietnia 2015, 08:26
Easy man...
Odpisz