Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 kwietnia 2015, 22:40

Ach ta obrona debili, którzy piszą np.ktury - Ale ja piszę na telefonie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar TKalina

31 stycznia 2016, 21:06

fundacja TVN

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2016, 21:09

@TKalina: Spójrz na datę. Komentarza a dzisiejszą.

Avatar ziomek2009

3 maja 2015, 19:02

Jego naplet jest wielo funkcyjny widzę.

Avatar PanSowa12

3 maja 2015, 20:47

@ziomek2009: jest bardzo ładno

Avatar DoodilyDoo

3 maja 2015, 17:34

Głodnemu chleb na myśli

Avatar DeadExtreme

3 maja 2015, 17:40

@DoodilyDoo: Głodny głodnemu wypomni.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 maja 2015, 16:36

No!!!!!1111 Ja teższ tak mam, rze mi tak sieł pisze czensto
Sry za bledy ale piszeł z napleta oksssss????/////////!!!111

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar ProMoruxBax

16 czerwca 2020, 00:03

@SharpNeedle: odkopman kontratakuje

Avatar SharpNeedle

16 czerwca 2020, 17:15

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2015, 15:38

Dobre :D
5/5

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2015, 22:32

O boże on chyba nie umie pisax.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2015, 22:33


Pisać*
Sory piszę z Iphna.

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2015, 22:33

Iphone'a*

Avatar grammatic_men

28 kwietnia 2015, 13:57

Kurde, byłes pierwszy.

Avatar wiki9595

3 maja 2015, 15:31

@grammatic_men: Witaj Golden. Lub panie gramatyczny....

Avatar HunterBanan

3 maja 2015, 15:09

było

Avatar eragon00

28 kwietnia 2015, 22:01

Nie wnikam, jakim cudem dostał najwięcej polubień za post 2 ...

Avatar Jejowicz2

28 kwietnia 2015, 14:58

Ten gostek to jakisi pojeb

Avatar Jejowicz2

28 kwietnia 2015, 14:59

@Jejowicz2: Jakiś*
Sorki piszę z idiotą

Avatar Jejowicz2

28 kwietnia 2015, 15:00

@Jejowicz2: z iphone ;-; je**na autokorekta

Avatar mrofpower

Edytowano - 28 kwietnia 2015, 15:16

@Jejowicz2: wie kim jesteś więc...

Avatar Jejowicz2

28 kwietnia 2015, 15:31

@mrofpower: co ku*wa?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 kwietnia 2015, 22:23

widziałem go dziś! u tivora jest!

lub u victoreqxd

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Kubox123456

28 kwietnia 2015, 07:17

widziałem to na innym kanale

Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2015, 09:14

@Kubox123456: to spoczko

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2015, 22:33

"sory za blendy ale pisze z tableat i jeszcze nieogarnalem czy da sie robic polskie znaki"~ Zapytaj Beczkę #73

Avatar MruczekV

27 kwietnia 2015, 22:24

Ch**owe tłumaczenie, pisząc na naplecie/tablecie również używa oczu.

Avatar kamykPL

27 kwietnia 2015, 22:10

Nie no to mnie już totalnie rozje**ło xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Ikony

Papierowa szkoła posting

Totalnie

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka