Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
To się nie może nie udać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ikony
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2015, 07:19
już bez jaj ;-;
Odpisz
29 kwietnia 2015, 22:24
hardcore
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2015, 20:34
Człowiek się trzyma pięściami dwóch boków o kącie 90 stopni ;_;
Odpisz
29 kwietnia 2015, 17:29
Mój sąsiad też tak robił i umarł...między tymi dwoma "magnesami" ktoś dał drut metalowy...mój tato to widział i powiedział że tylko słychać było trzask i znaleźli jego głowę na ziemi
Odpisz
29 kwietnia 2015, 17:31
@Lacoste: Szkoda... a tak z innej beczki to wyleciał mu mózg przez nos? ;D
Odpisz
29 kwietnia 2015, 17:42
@Lacoste: To nie są magnesy tylko bufory i one nie trzymają wagonów tylko mają zapenic dystans między nimi i w razie takiego zderzenia będą małe szkody
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:46
Odcięło głowę...a z mózgiem przez nos to miał kolega mojego taty który odpinał wozy od traktora a były to ogromne wozy i kiedy odczepił ostatni okazało się że nie odczepił przewodu chyba od oleju albo świateł i jak traktor ruszył i zatrzymał się to niestety mężczyzna miał głowę rozwaloną..
Odpisz
29 kwietnia 2015, 20:26
@Lacoste: ;c
Odpisz
29 kwietnia 2015, 20:27
:/
Odpisz
29 kwietnia 2015, 17:15
Zwykły idiota...
Odpisz
29 kwietnia 2015, 17:22
@darcus: Taka jest jego praca :v jest na tyle odważny by takie coś zrobić...
Odpisz
29 kwietnia 2015, 17:40
@KlamliwyLukas14: Na czym polega ta praca, bo nie rozumiem? Żeby ryzykować życie?
Odpisz
29 kwietnia 2015, 17:44
@KlamliwyLukas14: Na moje oko, to się popisuje przed kolegami. Widzisz, żeby coś robił innego?...
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:09
@darcus: Łączy jedną część pociągu z drugą(nie widzisz co trzyma?)
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:17
@KlamliwyLukas14: Nie, nie widzę. Ale nawet jeśli, są bezpieczniejsze sposoby na zrobienie tego. Nadal uważam gościa za idiotę.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:21
@darcus: Jak pociąg jedzie i gość został pokazany drugi raz to widać, że podnosi dźwignię do połączenia drugiego wagonu, a uważać to sobie możesz :v wolność słowa
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:34
@KlamliwyLukas14: Naprawdę nie sądzisz, że łatwiej i bezpieczniej byłoby zbliżyć pociągi do siebie, zatrzymać je, a dopiero wtedy połączyć?...
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2015, 18:42
@darcus: A tak wgl to prawdziwy facet nie kończy na byciu maszynistą bo wolał być "cool" w szkole i wyśmiewać "nerdów" którzy teraz są prawnikami ._.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 17:04
było
Odpisz
29 kwietnia 2015, 17:08
@ALKATRAZ: w filmikach chyba w wuteefach
Odpisz