Jaka jest różnica między byciem głodną, a byciem napaloną?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Żartownisie
Nie znoszę kleszczy
Należy się za piękne oczy
Niegrzeczny Oskarek
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 28 kwietnia 2015, 20:11
Jest różnica nie ma na sobie majtek
p.s czyje to zdjęcie ?
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:19
@gozdrajder123: fapfapfap
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:59
@gozdrajder123: A do czego ci imię tej damy xD
Odpisz
28 kwietnia 2015, 21:49
@deadp00l: Do jej galerii oczywiście, uwielbiam fotografię i chciałbym zapoznać się z dziełami tej młodej kobiety.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 21:56
A to przyłączam się do pytania też lubie dup... eee sztuke
Odpisz
28 kwietnia 2015, 21:57
Mnie można nazwać koneserem sztuki pięknej
Odpisz
29 kwietnia 2015, 06:29
@gozdrajder123: No dobra, zlitujcie się i dajcie imię jej!
Odpisz
29 kwietnia 2015, 11:28
Daję jej imię. Nie ma za co :v
Odpisz
29 kwietnia 2015, 15:16
@Bastil123: Kurde :p
Odpisz
29 kwietnia 2015, 16:25
@gozdrajder123: admin uciął i nie widać już
Odpisz
12 stycznia 2019, 18:07
@bylejakbylegdzie: Wciąż nie ma tu nazwiska tej niewiasty.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 17:58
if u know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
23 kwietnia 2017, 07:33
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
28 kwietnia 2015, 21:44
Wszystko może być dildem...
Odpisz
28 kwietnia 2015, 22:14
@KochamCYCKI: Jeżeli jesteś dość odważna
Odpisz
30 kwietnia 2015, 14:01
dam ci teraz strzałkę w dół dla równowagi.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 14:57
Ewentualnie odważNY.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 15:21
@KochamCYCKI: Zasada nr 2 :)
Odpisz
30 kwietnia 2015, 16:51
Podaj mi tę zasadę(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 kwietnia 2015, 18:53
@KochamCYCKI: Napisałeś ją (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:13
Skoro to jest zasada numer 2... To jaka jest zasada numer 1.?
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:20
@KochamCYCKI: "Nigdy (ale to NIGDY!) nie próbuj zrozumieć Japończyków." Z oczywistych powodów (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:24
(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2015, 21:58
@Cyan_Blue: *płacze w kącie* ( tyle szczałkuf )
Odpisz
3 maja 2015, 22:01
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 kwietnia 2015, 23:16
Suche jak pięty Cejrowskiego xD
Odpisz
30 kwietnia 2015, 14:49
bylo inne admin Zmienil bylo widac pierozka
Odpisz
30 kwietnia 2015, 14:31
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 kwietnia 2015, 11:01
No nie zawsze.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 21:33
Bodex powrócił , i to z hukiem
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:21
poprawka "horny" to nie "zboczony" ale "napalony"
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:38
@TypowyPolak: nie tłumaczyłem tego dosłownie więc wyluzuj ;)
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:41
@Bodex: ok ;)
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:24
Czegoś nie zasłoniłeś
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:25
@MokryAdam:
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2015, 12:22
@MokryAdam: Dobra nieważne pan A uciął.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 12:39
@MokryAdam: a co było?
Odpisz
30 kwietnia 2015, 12:59
W poczekalni jak było to autor nie uciął pewnego fragmentu w, którym brakowało bielizny
Odpisz
30 kwietnia 2015, 21:26
@MokryAdam: *-*
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2015, 20:20
Połamałem sobie miednicę, ale było warto.
Odpisz