To uczucie, kiedy obserwuje Cię
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Deal życia
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Fajnie że odpowiedzieli
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2021, 16:34
To uczucie kiedy arabskie dziecko ma już 4 żony a ty ani jednej
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2015, 23:55
Wysadźcie mnie, bo nie wytrzymie.
Odpisz
11 maja 2015, 22:45
@KontoUsunięte: widzę że już wybuchłeś :D
Odpisz
11 maja 2015, 22:34
Uczucie arabskiego dziecka kiedy obserwuje go polskie dziecko.....
Odpisz
11 maja 2015, 22:29
To będzie wybuchowo
Odpisz
11 maja 2015, 22:19
Mały terrorysta.
Odpisz
11 maja 2015, 22:13
Myślisz, że to dziecko, a to terrorysta. On paczy na ciebie i widzi ile ty wieprzowiny skażonej wpierdzielasz i jakie herezje głosisz. Ten uśmiech to dlatego, że akurat ma bombę na zbyciu.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 00:18
Arab też człowiek. (chyba)
Odpisz
29 kwietnia 2015, 06:06
@grammatic_men: "Chyba" po prostu świetnie ujęte.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 07:37
@wiki9595: Dzięki. Co słychać u phone guy'a ?
Odpisz
29 kwietnia 2015, 07:56
@grammatic_men: Nie żyje :( Ale spokojnie już go pomściłem :)
Odpisz
29 kwietnia 2015, 12:29
@matik711matik: Po prostu nie zrozumiałeś... Chodzi o pewną osobę. @grammatic_men Co cię to? ;-;
Odpisz
29 kwietnia 2015, 12:54
@wiki9595: :(
Odpisz
29 kwietnia 2015, 12:59
@matik711matik: Nie ważne jaką ;-;...
Odpisz
29 kwietnia 2015, 14:30
@grammatic_men: To już podchodzi pod rasizm.
Odpisz
11 maja 2015, 21:42
@grammatic_men: Przeczytałem polish guy'a! więc jestem!
Odpisz
11 maja 2015, 21:56
@grammatic_men: Oczywiście ze arab to człowiek, przynajmniej do czasu aż odpali bombę pułapkę. Wtedy arab staje się krwawą plamą.
Odpisz
11 maja 2015, 21:51
Ja dostałem w mordę kamieniem. Zęby mi ukruszył.
Odpisz
11 maja 2015, 21:29
jak z dubaju, to się ciesz!
Odpisz
29 kwietnia 2015, 15:01
Mnie ostatnio jakiś Wietnamczyk zaprosił do znajomych ;-;
Odpisz
11 maja 2015, 21:16
mnie koreańczyk ;-;
Odpisz
11 maja 2015, 21:15
miałem tak w samolocie.I na wypadek ubezpieczyłem się na katastrofę
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2015, 20:20
Ja na fikcyjnym koncie na fb mam chyba rodzinną włoską mafię w znajomych ;_;
Odpisz
29 kwietnia 2015, 14:19
Może chce mu się do toalety i szuka modelek
Odpisz
29 kwietnia 2015, 08:39
Zapytaj, czy kupi ci platynowe ferrari :v
Odpisz