Pozdrowienia dla alergików!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
Fergus
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2015, 20:29
Najlepsza sytuacja była wtedy gdy na lekcji złapał mnie katar i zacząłem płakać i pani do mnie podeszła i powiedziała żebym nie płakał i żebym powiedział co się stało i cała klasa nie ogarniała co się działo, cholernie się wtedy *ekhu ekhu* uśmiałem.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 22:09
@malaho2000: ja na lekcjii zaczełam tak kaszleć i się dusić że nauczycielka nie mogła dojść do słowa ibtak na 7 lekcjach :-[
Odpisz
29 kwietnia 2015, 23:18
@malaho2000: Miałam ostatnio podobnie (ostatnio tłum. dwa tygodnie temu za czasów panowania leszyny) Normalna przerwa wszytko jak zwykle, a tu nagle czuje, jak mnie oczy palą, no i zaczełam płakać. Cała klasa rzuciła się mnie pocieszać, a ja się śmiałam przez łzy ;)
Odpisz
30 kwietnia 2015, 15:31
Alergia jest straszna ;_; ale nie ogarniam czemu ale w tym roku albo się spóźnia albo się uodparniam bo narazie nie mam żadnych objawów :D
Odpisz
28 lutego 2020, 07:16
@malaho2000: ja na szczęście nie mam żadnych alergii
Odpisz
29 kwietnia 2015, 22:10
Ptaszki śpiewają,słoneczko świeci,pszczółki zapylają kwiaty.. A ja krzywdzę ludzi
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:09
Ja też jestem alergiczką (brzoza, olcha i leszczyna, czyli moi najwięksi wrogowie). Nawet pisząc to wycieram łzy kapiące mi z oczu :<
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:13
Gośka , nie płacz ;-; . Wszystko dobrze będzie..
Odpisz
29 kwietnia 2015, 19:52
Spicerka, ja na to samo... łączę się w bólu i cierpieniu.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 22:03
Trawa i Pyłki , dowidzenia naturo :(
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2015, 22:07
alergia na trawy pyłki brzoze olche topole
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:03
Ja też uczulona :( Czekam na lato...
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:05
@Diament2222: łączmy się w bólu
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:11
Na co ty jesteś uczulona? Ja na miód i wosk pszczeli,na pierze,pyłki topoli i sok pomarańczowy.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:27
@Diament2222: lipa,wierzba,brzoza,sierść,a ze spożywczych to czekolada i pieczywo.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:34
@Diament2222: Ja tam czekam na jesień i zimę, nie wytrzymuję temperatur powyżej 20 stopni :/
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:36
@Diament2222: a ja jestem uczulony na komary
Odpisz
29 kwietnia 2015, 19:38
Żal mi ciebie :C Ja sobie nie wyobrażam życia bez jedzenia pieczywa...
Odpisz
29 kwietnia 2015, 20:14
Wiesz...po jakimś czasie się przyzwyczajasz.A zresztą zawsze i tak samo mięso jadłam.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 19:21
Ja mam na kurz..
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:30
Brak alergii ;]
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:03
Ja nie mam takich problemów. *śmieje się z kichających alergików*
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:25
@MrocznyWilk: Alergia to nie jest tylko kichanie od tego można się nawet udusić. I uwierz mi alergia to nie jest śmieszna ani fajna rzecz...
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:26
@MrocznyWilk: Macie pudło na hejty. [___] Jak małe, to załatwię większe. ;)
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:23
Ja mam uczulenie na trawę...A ostatnio jak miałam testy coś było źle zrobione i wyszło, że jestem uczulona na wodę...XD
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:06
Hue... nie mam alergii, żadnej...
Odpisz
29 kwietnia 2015, 18:04
Weh. Ja mam alergie na trawe, żyto i 6 różnych drzew. To jest koszmar ...
Odpisz