Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To się nie może nie udać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 czerwca 2022, 15:04
Oj tak jest. Zawsze. Codziennie. 24 na dobę.
Odpisz
4 maja 2015, 13:54
I te uczucie zabicia każdego Ak-47
Odpisz
4 maja 2015, 14:00
@Transformicer: Ak-47 to rzecz. jej nie da się zabić.
Odpisz
4 maja 2015, 14:02
@Smashrum: Napisałem "I te uczucie zabicia każdego ak-47 i zdjęcie broni i nie wspominałem o zabiciu broni
Odpisz
4 maja 2015, 15:11
@Transformicer: "zabicia każdego ak-47", czyli zabijasz każdego akacza,a nie człowieka.
Odpisz
4 maja 2015, 15:47
@Transformicer: To uczucie*
Odpisz
4 maja 2015, 16:30
@popek9001: Napisałem to pod obrazkiem więc myślałem że zrozumiecie ale najwyraźniej jest wiele debili którzy się nie skupiają na obrazki >_<
Odpisz
4 maja 2015, 16:32
@Sir_Snoge: Gdzie błąd? Następny wszystko wiedzący wprowadziłem myśl do obrazka co się myśli a nie wyobrażam sobie napisania to uczucie zabicia każdego Ak-47
Odpisz
4 maja 2015, 17:23
@Transformicer: Pisze się "To uczucie", tumanie.
Odpisz
4 maja 2015, 19:58
@Sir_Snoge: Tumanie nie w tej sytuacji A zresztą nie będę się rozpisywał
Odpisz
4 maja 2015, 20:01
@Transformicer: tumanie wróć do podstawówki bo zdań nie potrafisz budować.
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2015, 20:27
@Peter_PL: Gdzie źle złożyłem zdanie jedna osoba mnie już pouczyła chociaż miałem dobrze.
EDIT:Poucza mnie osoba która zaczyna zdanie mała literą.
Odpisz
4 maja 2015, 21:09
@Transformicer: Chodzi nam o to, że nie dodałeś do swojego zdania "z", przez co twoje zdanie brzmi, jakbyś chciał zabić ak-47.
Odpisz
5 maja 2015, 13:53
@monho25: No rozumiem ale zobacz poprawiał mnie źle a sam błędy popełniał.
Odpisz
4 grudnia 2015, 15:34
@Transformicer: Nie chce czytać twoich komentarzy, ponieważ mnie oczy od nich bolą. Są pozbawione sensu i racjonalnego, łatwego do zrozumienia przekazu.
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2015, 09:31
@Archeologwinternetach: Szybko odpisujesz... W końcu mój komentarz był napisany 4-5 maja.
Odpisz
5 grudnia 2015, 14:06
@Transformicer: Ty tak serio, czy udajesz?
Odpisz
5 grudnia 2015, 14:55
@Archeologwinternetach: Ty to dopiero jesteś głupi napisałem proste zdanie z jednym przekazem ze po prostu ta kłótnia minęła a ty i tak odpisujesz po kilku miesiącach to ty jesteś tępy jak stado gwoździ.
Odpisz
5 grudnia 2015, 17:24
@Transformicer: Czytaj nick. Później się wypowiadaj.
Odpisz
20 lutego 2016, 12:22
@Transformicer: boom HEADSHOT ACE l:D
Odpisz
8 października 2018, 21:40
@Archeologwinternetach: Ale fajnie się wykopuje łopaty.
Odpisz
19 sierpnia 2019, 08:25
tamten gość dalej jest aktywny ?
Odpisz
19 sierpnia 2019, 10:39
@Dcktun: Czasami odpisuje
Odpisz
4 września 2019, 22:48
@Archeologwinternetach: Łoo panie, jaki stary shitstorm
Odpisz
14 marca 2017, 20:31
muj lepszy
Odpisz
30 maja 2018, 13:11
XDD
Odpisz
27 grudnia 2015, 11:58
Wolę miecz świetlny..
Odpisz
25 października 2015, 12:19
Mógł umoczyć CAŁE spodnie. xD
Odpisz
2 października 2015, 17:07
lol xD
Odpisz
4 maja 2015, 15:14
W sumie jest też taki żart. Kiedy ktoś myje ręce, napełnij sobie kubek (albo inną rzecz) i wylej mu na gacie. Krok drugi jest taki, że lepiej spierdzielaj od niego z daleka, bo może Ci jeszcze gorszą rzecz zrobić.
Odpisz
4 maja 2015, 18:36
na przykład nasrać ci w gacie nie?
Odpisz
4 maja 2015, 18:38
Gdybyś wiedział, że jednego kolesia to taki jeden wciągnął do kibla i wsadził mu łeb do klopa.
Odpisz
4 maja 2015, 15:30
Jeśli myślą że się osikałeś to mogło być gorzej
Odpisz
4 maja 2015, 13:56
2/10
Odpisz
4 maja 2015, 13:05
Myję ręce, a później się z kimś witam. Większość debili pyta, „co takiego” robiłem w łazience .-. Zazwyczaj sugeruję, że nie myją rąk, skoro to dla nich skojarzenie.
Odpisz
29 kwietnia 2015, 16:57
też tak kiedyś miałem
Odpisz
29 kwietnia 2015, 11:59
"osikał"
Odpisz
29 kwietnia 2015, 11:34
troll
Odpisz
29 kwietnia 2015, 11:24
xD
Odpisz