W każdym z nas drzemie zło
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
To musiało być męczące
Papierowa szkoła posting
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 października 2021, 15:53
Gandia z domu z papieru (chociaż naprawdę zły nie był)
Odpisz
15 listopada 2019, 20:56
Joker, Speed of Sound Sonic i w sumie gr Genus
Odpisz
8 września 2019, 23:11
Thanos
Odpisz
1 maja 2015, 18:16
Deadpool is love, Deadpool is live <3
Odpisz
1 września 2015, 20:32
@MasterW: Deadpool to antybohater (jest różnica)
Odpisz
10 stycznia 2016, 22:22
@gobo333: Nie, to najemnik.
Odpisz
11 stycznia 2016, 17:46
@drollercastergirl: 1. Za**biście, że odpowiadasz na komentarz sprzed kilku miesięcy.
2. I co? Jest najemnikiem, ale to postać główna-negatywna, czyli antybohater.
Odpisz
11 stycznia 2016, 21:31
@gobo333: 1. Sorry, apka nie zauważyłam.
2. Chciałam sprectzować najwidicznej źle coś napisałam na pół spałam.
Odpisz
12 stycznia 2016, 21:11
@drollercastergirl: 1. Okej. Też przesadziłem.
Odpisz
12 stycznia 2016, 21:33
@gobo333: Pozdrawiam.
Odpisz
21 kwietnia 2019, 16:14
@drollercastergirl: hahaha darmowe powiadomienie
Odpisz
7 marca 2018, 23:22
Odpisz
8 lutego 2017, 17:39
Bill Cyferka.
Odpisz
3 maja 2016, 13:35
Hmmm.... chyba Loki no i oczywiście Joker...
Odpisz
5 grudnia 2015, 14:58
dokładnie
Odpisz
1 maja 2015, 17:59
Anton Chigurh <3
Odpisz
1 września 2015, 20:33
@kezsss: Anton to jeden z najlepszych czarnych charakterów. Tu raczej chodzi o villaina
Odpisz
14 maja 2015, 21:42
Jeff The Killer, Eyeless Jack, Masky, Hoodie, Ticci Toby ( chociaż ja ich za złoczyńców nie uważam) Loki, Kira (ten z Death Note) Crowley, Lucyfer (Supernatural)
Ogólnie często mi się zdarza złoczyńcę lubić bardziej niż głównego bochatera książki/filmu/serialu/anime/opowiadania itd.
Odpisz
16 maja 2015, 18:02
@olka12544: Lubisz Jeffa? :)
Odpisz
16 maja 2015, 21:57
@LamiaLove: Uwielbiam go :3
Odpisz
1 września 2015, 20:31
@olka12544: Ogólnie się zgadzam. Ja jeszcze dodam : Frank Fontaine (BioShock) , Frieza , Don Vito Corleone i sporo innych.
Odpisz
15 lipca 2015, 12:19
To ja sama nie wiem kim chcę być. Tyle tych złoczyńców już polubiłam że trudno zliczyć.
Loki, Joker, Maldor, Jeff, Chase i wielu wielu innych...
Odpisz
27 czerwca 2015, 11:52
Chciałam bym być Lokim albo Skazą
Odpisz
21 maja 2015, 17:49
Mój sąsiad...
Odpisz
1 maja 2015, 17:11
a ja chcę byc Jockerem albo Jeffem
Odpisz
1 maja 2015, 17:13
@ayounggirl: Jockera zrozumiem... Ale Jeff? ;-;
Odpisz
1 maja 2015, 17:17
no co on jest cudny
Odpisz
1 maja 2015, 17:19
@ayounggirl: Jakby ci to powiedzieć... Nie
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2015, 17:21
czy on morze byc lepszy? Nie!! Jeff jest supp
Odpisz
1 maja 2015, 17:25
@ayounggirl: * może . I nie, nie może ;-;
Odpisz
1 maja 2015, 17:27
@ayounggirl: wielbisz parodie jockera
Odpisz
1 maja 2015, 17:51
@ayounggirl: cos mowilas?
Odpisz
1 maja 2015, 18:14
@ayounggirl: Jeśli za wycięcie sobie powiek, "poszerzenie" ust, spalone włosy uważasz za "suppi"...Radzę udać się do psychiatryka... Może się do niego upodobnisz trochę.
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2015, 20:45
@DeadExtreme: taa jakoś sie tam nie wybieram poprostu go lubie i tyle nic ci do mojego mózgu
Odpisz
1 maja 2015, 20:46
będę go lubic czy ci sie to podoba czy nie
Odpisz
1 maja 2015, 20:47
@master885: tak cos mowilam i nic ci do tego
Odpisz
1 maja 2015, 20:48
@syrenaman: noi co ci do tego
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2015, 20:50
jestem sobą i nie zamierzam sie zmieniac w postac fikcyjna to ze go lubie nie oznacza ze mam cos z mózgiem poprostu ja to ja
Odpisz
1 maja 2015, 20:52
@ayounggirl: z jejowiczami się nie dogadasz ;) ps też lubię Jeffa <3
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2015, 20:52
@ayounggirl: Nie chodzi o to, że to postać fikcyjna... Chodzi o to, że jest poje**ny ;-;
Jeśli potrzebujesz dowodów, obejrzyj sobie filmik pod tytułem Czas na gównianą creepypastę: Jeff the Killer ;)
Odpisz
1 maja 2015, 20:55
to miłe ze wg niektórych nie jestem alienem
Odpisz
1 maja 2015, 20:56
moze wg cb jest poj... ale wg mnie nie powinnismy sie kłucic o czyjes upodobania
Odpisz
1 maja 2015, 20:58
@ayounggirl: *kłócić
I tak, chyba masz rację. Ja jednak jako wierna fanka Psychologeeka próbuje ocalić cię przed złą decyzją. Takie mam zasady :v
Odpisz
1 maja 2015, 20:59
wszyscy dobrze wiedzą, że historia Jeffa jako pasta jest do d*** za przeproszeniem, ale sama postać Jeffa jest przez jakieś grono (włącznie ze mną) lubiana i tyle :)
Odpisz
1 maja 2015, 21:00
tak jego historia to ...... ale też go lubiemm
Odpisz
1 maja 2015, 21:02
Ja rozumiem, sama się jaram głupimi postaciami z debilnych historii, jednak Jeff ma bardzo płytkie "dno" fabularne. Polecam jarać się czymś fajnym, jak Gwiezdne Wojny czy Avengersi... Nie pożałujesz ;)
Odpisz
1 maja 2015, 21:03
sorka za puzno mnie juz nic nie ocali odkand siedze na wózku nic sie dla mnie nie liczy prucz siostry
Odpisz
1 maja 2015, 21:05
a i absolutnie niemam nic do cb
Odpisz
1 maja 2015, 21:07
gwiezdne wojny bardzo lubie a co do avengersów to absolutnie loffciam
Odpisz
1 maja 2015, 21:11
@master885: *mówiłeś
i nieboje się jakiegoś zje**nego nastolatka który se ryj pocioł
Odpisz
1 maja 2015, 21:12
@ayounggirl: Och... Ok...
Odpisz
1 maja 2015, 21:14
@syrenaman: super to papa
Odpisz
1 maja 2015, 21:19
@syrenaman: ale ja mowilem do ayounggirl .-.
Odpisz
1 maja 2015, 21:21
co co ci chodzi z tym 'oh..ok''?
Odpisz
1 maja 2015, 21:22
@master885: ja nie mam nic przeciwko jeffowi ale jesli ty tak to mi nic do tego
Odpisz
1 maja 2015, 21:24
a i jak bys nie zalapala to ayoung znaczy 'sam soba żądzi'
Odpisz
1 maja 2015, 21:25
@ayounggirl: Nie wiem... Zdołowana jestem .-.
Odpisz
1 maja 2015, 22:33
ciekawe nigdy bym się nie spodziewałem że znajdę na jeja kogoś kto też ogląda PG
Odpisz
1 maja 2015, 22:35
Jo tysz *_*
Odpisz
1 maja 2015, 22:36
Masz jakiś ulubiony odcinek?
Odpisz
1 maja 2015, 22:59
pierwszy sonic.exe był chyba najlepszy
Odpisz
1 maja 2015, 23:07
Ja najbardziej lubię Homicidal Liu i Sonic.exe Round 2 :D
Odpisz
2 maja 2015, 10:48
ej daj spokój ayounggirl !!!
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2015, 10:49
no i sorka siostra sie wpierniczyła (greateandpwerfoul)
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2015, 10:50
@GreateandPwerfoul: daj mi spokój ok ?!?!?!?!
Odpisz
2 maja 2015, 11:37
@GreateandPwerfoul: Przecież nic jej nie robię ;-;
Odpisz
2 maja 2015, 15:24
sorka ale ona zawsze na siłe mnie chroni
Odpisz
2 maja 2015, 15:26
@ayounggirl: Aha ;-;
Odpisz
2 maja 2015, 15:28
A ja lubie jeffa i on jest megamega super!!!!!!
Odpisz
2 maja 2015, 15:35
@LamiaLove: Cieszę się ;-;
Odpisz
9 maja 2015, 20:36
jeśli cie to pcieszy to zaczynam sie socializować ^ ^
Odpisz
16 maja 2015, 13:58
ja przynajmniej jestem sławna ne to co ty
:0
Odpisz
16 maja 2015, 14:08
@LamiaLove: O co ci chodzi? ;-;
Odpisz
16 maja 2015, 14:21
no własnie przez ciebie tak teraz jest i teraz tak mowie
Odpisz
16 maja 2015, 14:28
@LamiaLove: Niby co przeze mnie? ;-;
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2015, 17:49
wszystko, moja siostra ayounggirl jest teraz na ciebie zła i nie chce z tb gadac zepsułaś jej chumor na całe życie!! (nie dosłownie)
Odpisz
16 maja 2015, 17:55
@LamiaLove: Przecież nic jej nie zrobiłam ;-;
Odpisz
16 maja 2015, 17:58
nie? obrazałaś ja i mówiłaś ze jeff nie jest fajny nwm czy lb justina biebera czy kogos tam ale jakbys sie czula gdyby ktos obrazal tw idola????
Odpisz
16 maja 2015, 18:00
@LamiaLove: Pogodziłabym się z tym, że ludzie mają odmienne gusta i opinie :v
Myślisz, że nigdy nie natknęłam się na ludzi obrażających np. kucyki i jakoś nie przeżywałam tego, że ktoś ma odmienne zdanie na ten temat .-.
Odpisz
16 maja 2015, 18:06
no właśnie nie może bo jest juz najlepsazy!@@@!!!!!!
Odpisz
16 maja 2015, 18:08
@LamiaLove: Wiesz co, daruję sobie rozmowę z Tobą, wiem, że nie ma to sensu, zwłaszcza że prawdopodobnie masz jakieś 10 lat.
Żegnam ~
Odpisz
16 maja 2015, 18:13
dla twojej wiadomości ma 14 lat a ty masz pewnie z 15 lub 16 a dużo sie nie różni ayounggirl to moja siostra i nie pozwole zebś ją tak obrażała i krytykowała jej upodobania bo od takich "drobnostek" dopiero sie zaczyna NARA ,3
Odpisz
16 maja 2015, 18:25
@LamiaLove: Chodziło mi o to, ile ty masz lat, nie ona -,-
Odpisz
17 maja 2015, 13:51
NO TRUBNO ZEBYM NIEMIAŁA TYLU LAT CO MOJA BLIŻNIACZKA!!
Odpisz
17 maja 2015, 13:52
przepraszam za ta kłutnia z Lamką ale ona tak ma
Odpisz
17 maja 2015, 15:59
@ayounggirl: Spoko ;)
Odpisz
18 maja 2015, 09:03
^ ^
Odpisz
16 maja 2015, 21:07
Chcę być Skazą lub Iktornem ?
Odpisz