Mis100 a co na laptopie starych jesteś analfabetą, a na swoim komputerze geniuszem? bo nie rozumiem ? takich byków jak "chumoru" to nigdzie popełniać nie można... przykre że brak automatycznego sprawdzania poprawności pisowni wyrazów tak bardzo Cię ogranicza
ludzie :) niewidzicie ze to przeciez jest w odbiciu fotograf z aparatem/komórką... ktory zrobil to zdjecie, pozatym obrazek supcio 5/5 maja tam poczycie\ chumoru w hurtowni (sory za polski - laptop starych)
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2022, 08:46
Nie widze
Odpisz
24 maja 2021, 17:15
-1
Odpisz
20 marca 2011, 11:27
@Tosia12: w***ia mnie czasem jak takie głąby coś piszą i potem jeszcze dadzą 1 bo niczego nie rozumieją
Odpisz
29 czerwca 2010, 11:22
jaki zal miss100 nie umie pisac bo musi uzywac slownika :P
Odpisz
24 stycznia 2009, 05:52
Mis100 a co na laptopie starych jesteś analfabetą, a na swoim komputerze geniuszem? bo nie rozumiem ? takich byków jak "chumoru" to nigdzie popełniać nie można... przykre że brak automatycznego sprawdzania poprawności pisowni wyrazów tak bardzo Cię ogranicza
Odpisz
20 stycznia 2009, 20:09
linuś wiem xD
Odpisz
20 stycznia 2009, 17:13
xD Nika Szalejesz ;**
Odpisz
19 stycznia 2009, 18:04
ludzie :) niewidzicie ze to przeciez jest w odbiciu fotograf z aparatem/komórką... ktory zrobil to zdjecie, pozatym obrazek supcio 5/5 maja tam poczycie\ chumoru w hurtowni (sory za polski - laptop starych)
Odpisz
19 stycznia 2009, 16:41
@dołn(ie)
Tu nie chodzi o to co się odbija. On po prostu np. piję z kubka -,-
I na twoim miejscu bym se strzelił.
Odpisz
19 stycznia 2009, 15:11
Tu chodzi chyba też o tego gościa co strzela se w łeb(odbija się na szybce)
Odpisz
5 grudnia 2013, 19:01
@Tosia12: wiem, że "spoznilam" się o 4 lata, ale on robi zdjęcie telefonem
Odpisz
19 stycznia 2009, 15:10
Hehe fajne 5/5
Odpisz
19 stycznia 2009, 14:53
Heh, fajne 3/5
Odpisz
19 stycznia 2009, 14:16
heehhe 3/5
Odpisz
19 stycznia 2009, 12:15
niezłe 4/5
Odpisz
19 stycznia 2009, 10:50
haha, 5/5
Odpisz