Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar julkar2003

4 maja 2015, 16:40

nie rozumiem

Avatar xAlicex

Edytowano - 4 maja 2015, 19:01

@julkar2003: A teraz łapiesz? XD Niżej i tak wyjaśnienie jest :v
Ale chyba ten obrazek wyjaśnia wszystko XD

Avatar julkar2003

7 maja 2015, 12:56

@xAlicex: bardzo dużo

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2015, 08:09

O nie za dużo pod tym obrazkiem jest neosów! A z resztą... Będzie obiad!

Avatar Czychacz

3 maja 2015, 19:26

suchar chemika

Avatar Plague_Doctor

3 maja 2015, 19:25

H2O ? super...

Avatar Euphoria

3 maja 2015, 19:18

WTF?!

Avatar ALKATRAZ

3 maja 2015, 19:16

mocz to h2o?

Avatar jacek1s

3 maja 2015, 19:27

@ALKATRAZ: Nie... Mocz to to to co zastępuje Ci olej w głowie.

Avatar Lacoste

3 maja 2015, 22:12

@jacek1s: Jacek o 1 "to" za dużo :-P

Avatar jacek1s

3 maja 2015, 22:14

@Lacoste: Nie :D dobrze jest xd

Avatar Lacoste

4 maja 2015, 07:23

@jacek1s: To brzmi jak jakiś ruski sposób na strzelanie z tokareva ;-;
You see ivan its how do you shoot peestol!
To to to to to to
ACE D:

Avatar lalunia09

3 maja 2015, 19:04

nie rozumiem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (27)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (27)
Avatar sylwon1234

Edytowano - 4 maja 2015, 13:07

@Czenir: Eee tam XD. A profesjonalnym informatykiem nie jestem. Najwyżej srednio-zaawansowanym. Te male ² zrobiłem na telefonie. (przytrzymaj dwójkę na klawiaturze numerycznej (?123) na klawiaturze google) A z chemii jestem całkiem dobry

Avatar sylwon1234

Edytowano - 4 maja 2015, 13:09

@lalunia09: @lalunia09: więcej wykszyknikuf!!!!!

Avatar borixon

30 kwietnia 2015, 14:02

H2O jest straszne

Avatar Kaszper123

29 kwietnia 2015, 21:08

Co to?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (26)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (26)
Avatar KaKamymyl

4 maja 2015, 21:14

@Henzej: to jest tylko twoje zdanie

Avatar Henzej

4 maja 2015, 21:16

@KaKamymyl: Tak :T

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Można, tylko trzeba wstawać rano

Powodzenia

Pilne

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka