Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Aracz

29 kwietnia 2015, 23:08

To jedno akurat jest całkiem niezłe.

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2015, 08:38

@Aracz: Ja tam i tak wolę "Kto pod Kim dołki kopie, ten jedzie do obozu" :P

Avatar TomekPL23

30 kwietnia 2015, 16:10

A ja "raz na wozie, raz w obozie".

Avatar mante

4 maja 2015, 20:05

@Aracz: a ja kiedy 2 się kłóci trzeci do obozu NAjlepsze według mnie :D

Avatar syrenaman

Edytowano - 4 maja 2015, 20:05

@TomekPL23: a ja ''myślał indyk o niedzieli a w sobote do obozu"

Avatar thepolishguy

4 maja 2015, 20:10

a ja:Kto rano wstaje ten idzie do obozu :p i jeszcze chyba 5 innych ._.

Avatar Lubiesiebie

4 maja 2015, 20:58

@Aracz: Ja wolę ,,jak Kuba Bogu, tak Kuba do obozu"

Avatar TheKubusekxPompa

4 maja 2015, 20:59

@Lubiesiebie: ne cem do oposu :o

Avatar kamykPL

4 maja 2015, 23:21

@mante: To było raczej Gdzie dwóch się kłóci tam trzech do obozu.

Avatar mante

5 maja 2015, 14:31

@kamykPL: oł to moze xD

Avatar jacek1s

4 maja 2015, 20:19

Stare koreańskie przysłowie mówi ślimak ślimak pokaż rogi dam Ci przepustkę do obozu.

Avatar VanQuisch

4 maja 2015, 22:33

@jacek1s: Stare koreańskie przysłowie mówi: Nie czyń drugiemu co tobie do obozu.

Avatar ALKATRAZ

4 maja 2015, 21:50

widziałem jak kim był w wesołym miasteczku

Avatar
NightGhostPL

4 maja 2015, 22:11

@ALKATRAZ: Masz ciekawe życie

Avatar JanuszPalikot

Edytowano - 4 maja 2015, 20:11

Gdzie kucharek 6 to w obozie nie ma co jeść.

Jeden więzień obozu nie czyni

Gdzie Kim nie może tam do obozu pośle

Kto mieczem wojuje ten w obozie ginie

Avatar Mirek01

4 maja 2015, 20:11

Baba z wozu ,jedzie do obozu .-.

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2015, 20:08

Z kolei niemieckie przysłowie mówi: "Raz na wozie, raz w obozie"

Avatar Pro100WGebe

30 kwietnia 2015, 07:44

ju mejd maj dej

Avatar Pegi1337

30 kwietnia 2015, 18:56

@Pro100WGebe: Maj tu, frejnd.

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2015, 20:06

@Pro100WGebe: end mi tu

Avatar miki121212

4 maja 2015, 20:05

koreańskie przysłowie mówi
raz na wozie
raz w obozie xD

Avatar Lacoste

4 maja 2015, 20:05

Lol zaje**ne z komentarzy pod jednym z obrazków o podobnej tematyce

Avatar Julcias77

30 kwietnia 2015, 10:00

Było ...

Avatar Velos

4 maja 2015, 21:45

@Julcias77: Tak, obrazek był ale to jest takzwany mem i można go używać często z innymi napisam ._.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Dobrze czasem się oderwać

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Fajnie że odpowiedzieli

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka