Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2015, 23:08
To jedno akurat jest całkiem niezłe.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 08:38
@Aracz: Ja tam i tak wolę "Kto pod Kim dołki kopie, ten jedzie do obozu" :P
Odpisz
30 kwietnia 2015, 16:10
A ja "raz na wozie, raz w obozie".
Odpisz
4 maja 2015, 20:05
@Aracz: a ja kiedy 2 się kłóci trzeci do obozu NAjlepsze według mnie :D
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2015, 20:05
@TomekPL23: a ja ''myślał indyk o niedzieli a w sobote do obozu"
Odpisz
4 maja 2015, 20:10
a ja:Kto rano wstaje ten idzie do obozu :p i jeszcze chyba 5 innych ._.
Odpisz
4 maja 2015, 20:58
@Aracz: Ja wolę ,,jak Kuba Bogu, tak Kuba do obozu"
Odpisz
4 maja 2015, 20:59
@Lubiesiebie: ne cem do oposu :o
Odpisz
4 maja 2015, 23:21
@mante: To było raczej Gdzie dwóch się kłóci tam trzech do obozu.
Odpisz
5 maja 2015, 14:31
@kamykPL: oł to moze xD
Odpisz
4 maja 2015, 20:19
Stare koreańskie przysłowie mówi ślimak ślimak pokaż rogi dam Ci przepustkę do obozu.
Odpisz
4 maja 2015, 22:33
@jacek1s: Stare koreańskie przysłowie mówi: Nie czyń drugiemu co tobie do obozu.
Odpisz
4 maja 2015, 21:50
widziałem jak kim był w wesołym miasteczku
Odpisz
4 maja 2015, 22:11
@ALKATRAZ: Masz ciekawe życie
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2015, 20:11
Gdzie kucharek 6 to w obozie nie ma co jeść.
Jeden więzień obozu nie czyni
Gdzie Kim nie może tam do obozu pośle
Kto mieczem wojuje ten w obozie ginie
Odpisz
4 maja 2015, 20:11
Baba z wozu ,jedzie do obozu .-.
Odpisz
4 maja 2015, 20:08
Z kolei niemieckie przysłowie mówi: "Raz na wozie, raz w obozie"
Odpisz
30 kwietnia 2015, 07:44
ju mejd maj dej
Odpisz
30 kwietnia 2015, 18:56
@Pro100WGebe: Maj tu, frejnd.
Odpisz
4 maja 2015, 20:06
@Pro100WGebe: end mi tu
Odpisz
4 maja 2015, 20:05
koreańskie przysłowie mówi
raz na wozie
raz w obozie xD
Odpisz
4 maja 2015, 20:05
Lol zaje**ne z komentarzy pod jednym z obrazków o podobnej tematyce
Odpisz
30 kwietnia 2015, 10:00
Było ...
Odpisz
4 maja 2015, 21:45
@Julcias77: Tak, obrazek był ale to jest takzwany mem i można go używać często z innymi napisam ._.
Odpisz