Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Powodzenia
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2025, 20:35
Heh aktualne
Odpisz
3 maja 2015, 01:45
Andrzej Duda to mówił na TV24 ;_;
Odpisz
1 maja 2015, 08:09
we wtorek ma być 20*C ._.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 17:42
A ja mam majówkę 6 dni :)
Odpisz
30 kwietnia 2015, 18:11
@qwertqwert: ale...ale... Jak?!?!?
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2015, 18:16
@DiKarpio: chodzę do 2 klasy technikum a w technikum, liceum itp. w poniedziałek wtorek i środę są matury :) reszta ma wolne od szkoły
Odpisz
30 kwietnia 2015, 19:23
@qwertqwert: pff... ja mam do końca maja...
ps. jestem po humanistyce i jestem bezrobotny
Odpisz
30 kwietnia 2015, 21:22
@qwertqwert: też mam 6 dni wolnego
Odpisz
30 kwietnia 2015, 21:32
@krystian71115: piona
Odpisz
30 kwietnia 2015, 17:58
Nie ma to jak mieć sześciodniową majówkę 8-)
Odpisz
30 kwietnia 2015, 17:29
Słyszałem też , ten żart w radiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 kwietnia 2015, 16:14
Czy tylko ja tak się gnębie że majówka zaczyna się w piątek?Wolałabym w poniedziałek....
Odpisz
30 kwietnia 2015, 16:33
Najlepiej według mnie było by w środę.
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2015, 16:34
A dla mnie w poniedziałek ponieważ w poniedziałek mam historię (Nienawidzę) i we wtorek technikę (Natrętny pan) ;) A środa jest ok
Odpisz
30 kwietnia 2015, 16:37
A u nas najgorsze dni to środa/czwartek, poza tym to by wyszło 5 dni wolnych pod rząd.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 16:39
Tylko w poniedziałek masz historię?
Odpisz
30 kwietnia 2015, 16:44
A ja basen :(
Odpisz
30 kwietnia 2015, 16:46
@Nieznany_w_internecie: Nom ;3
Odpisz
30 kwietnia 2015, 16:47
Do jakiej klasy chodzisz?
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2015, 16:50
i chodzę do 6 klasy ;)
Odpisz
30 kwietnia 2015, 17:11
Najlepiej we wtorek, bo jeden dzień to zrobią wolny 😇
Odpisz
30 kwietnia 2015, 17:20
@Nieznany_w_internecie: Ja tak miałem w czwartej klasie. Może u niej jest tak samo...
Odpisz
30 kwietnia 2015, 16:52
to grilla zrobimy pod parasolem, najlepiej się je na deszczu
Odpisz
30 kwietnia 2015, 16:13
I tak lepsze to od 5 stopni, które było przez większość czasu, zanim nadeszły cieplejsze klimaty.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 16:11
THANKS OBAMA
Odpisz