Już majówka, a Ty nadal...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Przypałowo
Chciał tylko pomóc
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2015, 11:04
Ja usunąłem fb kilka dni temu,bo to bezużyteczne jak dla mnie.
Odpisz
1 maja 2015, 12:07
Czemu tyle minusów?
Odpisz
2 maja 2015, 13:10
"Fejsubkowi" dają minusy,bo siedzą na "fejsie" 5 godzin dziennie i się nie zgadzają.
Odpisz
2 maja 2017, 14:03
Bo nobody cares
Odpisz
17 lipca 2021, 02:01
@JTKX2: a kto musiał?
Odpisz
20 stycznia 2017, 17:28
Nie używam fb
Odpisz
2 maja 2015, 06:27
A u nas się nie obchodzi majówki, btw nawet nie wiem co to majówka.
Odpisz
2 maja 2015, 06:22
ja nawet nie mam facebooka
Odpisz
1 maja 2015, 17:49
Mam w dupie to, czy macie facebooka, czy nie. Amen.
Odpisz
1 maja 2015, 11:04
Ludzi chwalących się brakiem FB nie ogarniam... Czują się jacyś lepsi ? Czy o ch*j chodzi z tym, że piszą "A ja to nie mam FB" Nikt was ku*wa nie pyta czy macie czy nie...
Odpisz
1 maja 2015, 11:05
@jacek1s: Czujemy się ponad to, stary.
Odpisz
1 maja 2015, 11:11
@jacek1s: Facebook to jakby narkotyk
Wydaje się kul itd
Ale jak się wciągniesz to trudno wyjść
Więc, usunięcie FB jest jak rzucenie LSD.
Odpisz
1 maja 2015, 11:16
wróć do spania bo się nie wyspałeś
Odpisz
1 maja 2015, 11:19
@Kubox123456: Człowieku, niektórzy się zabijają bo nie potrafią rzucić Facebooka. Po za tym- co to za atrakcja? Pierdyliony selfie idiotek, jakieś durne posty, "data urodzin to twoja miłość" i słabe gry.
Odpisz
1 maja 2015, 11:23
a w jakim innym kraju oprócz Ameryki nastolatki się zabijały dla FB? :p A dzięki fejsbukowi można się komunikować z ludźmi :L nie wiem co jeszcze.
Odpisz
1 maja 2015, 11:26
@Kubox123456: W Indiach niedawno :/
Komunikować się można telefonem
Odpisz
1 maja 2015, 12:03
@jacek1s: tak,czujemy sie lepsi od tych którzy siedzą na nim 24/7 i tylko spamią selfie i głupimi postami typu: "jak bardzo mnie lubisz od 1-10".
Odpisz
1 maja 2015, 12:08
To taka sama logika, że muzyki można słuchać tylko przez radio a nie przez telefon czy MP2/3/4 :/
Odpisz
1 maja 2015, 12:29
@popek9001: O widzę, że ktoś ma niesamowite mniemanie o sobie. Atakujesz ludzi na fejsie którzy długo czasu tam spędzają, a jeżeli wejdzie się na twój profil można zobaczyć że masz 812 punktów doświadczenia xd co oznacza, że logujesz się na te konto codziennie niecałe 2 i pół roku. I kto tu jest uzależniony od jakiejś strony? Masz nawet odznaki, że logowałeś się nieprzerwanie przez 90 dni. Bo widzę łatwiej jest krytykować innych nie widząc swoich wad.
Odpisz
1 maja 2015, 13:46
@kezsss: jeja, a facebook to co innego, poza tym wchodze codziennie tylko po obrazki,zobacze wszystkie co dzisiaj dodali i koniec. U mnie w szkole na każdej przerwie na fb siedzą i piszą do kogoś kto stoi 5m dalej. Nie powiedziałem,że każdy kto ma facebookq to jakiś nie ogar,ale chodzi mi o to,że wiele osób zdecydowanie przesadza.
Odpisz
1 maja 2015, 14:40
@Kubox123456: Skype GG tlen mam wymieniać dalej zwykłe komunikatory
Odpisz
1 maja 2015, 15:16
@pawel4134: ale wiesz, że facebook to nie służy tylko do komunikacji?
Odpisz
1 maja 2015, 15:21
@pawel4134: poza tym czemu facebook nie mógłby być zwykłym komunikatorem? :L
Odpisz
1 maja 2015, 16:23
@Kubox123456: -.-
Odpisz
1 maja 2015, 13:04
ocena 2.53 i główna?
Odpisz
1 maja 2015, 13:12
@PanSowa12: Powiem ci coś, jeżeli nie ma w lewym dolnym rogu napisu "dodał: nazwa_użytkownika" to obrazek został dodany przez admina, nie był w poczekalni.
Odpisz
1 maja 2015, 14:34
@Myszkapl: jestem na fonie
Odpisz
1 maja 2015, 14:41
@PanSowa12: Więc inaczej, jeżeli obrazek na głównej jest słabo oceniany to najprawdopodobniej nie był w poczekalni.
Odpisz
1 maja 2015, 14:51
@Myszkapl: ok dzięki
Odpisz
1 maja 2015, 13:00
jejowicze nie zaliczają się do tych siedzących na fejsbóku, ja też zresztą rzadko wchodzę
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2015, 12:21
Nie, na jeja
Odpisz
1 maja 2015, 12:07
Ja nie mam facebooka i jestem waszym królem szmaty- Powiedział odważny internauta
Odpisz
1 maja 2015, 11:45
Nie powiedział żaden uzależniony
Odpisz
1 maja 2015, 11:41
*Na jejowych PBF'ach.
Odpisz
1 maja 2015, 11:36
Niemam facebooka ...
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2015, 11:34
twarzo-ksiazka to gowno
Odpisz
1 maja 2015, 11:01
Jeja lepsze niż Fb... Po zatem, nie mam Facebooka xd
Odpisz
1 maja 2015, 11:05
@Juli826: Po zatem, tak?
Odpisz
1 maja 2015, 11:33
@Juli826: tru xd
Odpisz