Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HWDziemniak

1 czerwca 2019, 01:21

Spi***alać mi od cs'a!!!!111ONEONE

Avatar Nero76

30 kwietnia 2015, 21:36

Hejty na CS nie konczą się dobrze. Nigdy.

Avatar CEzikMaj

13 maja 2015, 23:33

@Nero76: Soon...

Avatar
Konto usunięte

10 listopada 2018, 07:11

@Nero76: dla csa

Avatar albatrosia

19 maja 2015, 19:57

Ostatnio tata mi powiedział, że ma do mnie dość kontrowersyjne pytanie, zapytałam o co chodzi i powiedział:
-Dostałem od kolegi z pracy film ,,50 twarzy Grey'a", chcesz obejrzeć z mamą?
;_;

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2015, 17:40

bylo na wąsach

Avatar Xcichyx

13 maja 2015, 21:00

Twojej starej.

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2015, 21:50

@Xcichyx: wes

Avatar kacper100025

13 maja 2015, 13:30

Przypadek? w tym momencie go krakuje

Avatar Szymon123PL

13 maja 2015, 13:42

@kacper100025: Crackujesz cs:go? Serio? .-. ._. Szkoda ci tych 50 zł? I tak nie pograsz, bo nie ma zbytnio serwerów non-steam.

Avatar kacper100025

13 maja 2015, 14:42

@Szymon123PL: Dlatego gram z botami ale plus yego krakowania 3 strony kos

Avatar fil341

13 maja 2015, 15:05

@kacper100025: na luj coi te kosy skoro ich nie sprzedasz a przydatna tylko jedna 2 ja na s6 cisnę najwyższe boty bo to debile więc te boty co się po 3 dniach znudzą 3 za 50 zeta jeszcze prawie 2 skrzynki masz wiec obstawiasz skiny na lounge i ci się zwraca

Avatar
Captain_0bvious

13 maja 2015, 18:07

@kacper100025: boty są ch**owe, a piracenie gier jeszcze bardziej. Po co Ci kosy, skoro nikt ich nie widzi? Cs nie ma NIC do zaoferowania poza grami sieciowymi (najlepiej z kolegami). Nie będziesz umiał na prawdę dobrze grać, nie będziesz umiał się komunikować z teamem i nie nauczysz się najprostszych taktyk.

Avatar Terminus223

13 maja 2015, 14:43

Kto zmienia magazynek awp na longu ?

Avatar zuuumekkk

13 maja 2015, 15:52

@Terminus223: Bronz II z movementem drewna :P

Avatar masterpredator124

13 maja 2015, 15:52

klasyczna kobieta

Avatar UkradliMiNick

13 maja 2015, 14:50

to izaki się jakoś nazywają? ;-;

Avatar GRRacz

Edytowano - 13 maja 2015, 14:31

naprawdę dziwne że grasz w csa i jesteś wąsaczem Izaka

Avatar mrJumper150

13 maja 2015, 14:16

WRESCIE PO TYLU LATACH :D

Avatar JestemSzajbusZbfxD

13 maja 2015, 13:48

WĄSACZE IZAKA? No ok...

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2015, 09:53

Wąsacze <3

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2015, 09:57

Napisałam tylko "wąsacze" i od razu łapki w dół, ah te jeja <3 łapki w dół za prawdę <3

Avatar LeyPL

30 kwietnia 2015, 15:41

Było... Tylko z kapciami... :>

Avatar Happy69

30 kwietnia 2015, 15:52

@LeyPL: Czyli nie było.

Avatar LeyPL

30 kwietnia 2015, 17:07

@Happy69: Noooł Noooł łejt.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Przypałowo

Fajnie że odpowiedzieli

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka