Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przypałowo
Fajnie że odpowiedzieli
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2019, 01:21
Spi***alać mi od cs'a!!!!111ONEONE
Odpisz
30 kwietnia 2015, 21:36
Hejty na CS nie konczą się dobrze. Nigdy.
Odpisz
13 maja 2015, 23:33
@Nero76: Soon...
Odpisz
10 listopada 2018, 07:11
@Nero76: dla csa
Odpisz
19 maja 2015, 19:57
Ostatnio tata mi powiedział, że ma do mnie dość kontrowersyjne pytanie, zapytałam o co chodzi i powiedział:
-Dostałem od kolegi z pracy film ,,50 twarzy Grey'a", chcesz obejrzeć z mamą?
;_;
Odpisz
13 maja 2015, 17:40
bylo na wąsach
Odpisz
13 maja 2015, 21:00
Twojej starej.
Odpisz
13 maja 2015, 21:50
@Xcichyx: wes
Odpisz
13 maja 2015, 13:30
Przypadek? w tym momencie go krakuje
Odpisz
13 maja 2015, 13:42
@kacper100025: Crackujesz cs:go? Serio? .-. ._. Szkoda ci tych 50 zł? I tak nie pograsz, bo nie ma zbytnio serwerów non-steam.
Odpisz
13 maja 2015, 14:42
@Szymon123PL: Dlatego gram z botami ale plus yego krakowania 3 strony kos
Odpisz
13 maja 2015, 15:05
@kacper100025: na luj coi te kosy skoro ich nie sprzedasz a przydatna tylko jedna 2 ja na s6 cisnę najwyższe boty bo to debile więc te boty co się po 3 dniach znudzą 3 za 50 zeta jeszcze prawie 2 skrzynki masz wiec obstawiasz skiny na lounge i ci się zwraca
Odpisz
13 maja 2015, 18:07
@kacper100025: boty są ch**owe, a piracenie gier jeszcze bardziej. Po co Ci kosy, skoro nikt ich nie widzi? Cs nie ma NIC do zaoferowania poza grami sieciowymi (najlepiej z kolegami). Nie będziesz umiał na prawdę dobrze grać, nie będziesz umiał się komunikować z teamem i nie nauczysz się najprostszych taktyk.
Odpisz
13 maja 2015, 14:43
Kto zmienia magazynek awp na longu ?
Odpisz
13 maja 2015, 15:52
@Terminus223: Bronz II z movementem drewna :P
Odpisz
13 maja 2015, 15:52
klasyczna kobieta
Odpisz
13 maja 2015, 14:50
to izaki się jakoś nazywają? ;-;
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2015, 14:31
naprawdę dziwne że grasz w csa i jesteś wąsaczem Izaka
Odpisz
13 maja 2015, 14:16
WRESCIE PO TYLU LATACH :D
Odpisz
13 maja 2015, 13:48
WĄSACZE IZAKA? No ok...
Odpisz
1 maja 2015, 09:53
Wąsacze <3
Odpisz
21 maja 2015, 09:57
Napisałam tylko "wąsacze" i od razu łapki w dół, ah te jeja <3 łapki w dół za prawdę <3
Odpisz
30 kwietnia 2015, 15:41
Było... Tylko z kapciami... :>
Odpisz
30 kwietnia 2015, 15:52
@LeyPL: Czyli nie było.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 17:07
@Happy69: Noooł Noooł łejt.
Odpisz