Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2020, 14:18
Tru
Odpisz
27 lipca 2015, 11:51
Odpisz
30 kwietnia 2015, 22:34
mount and blade jedna z niewielu gier która wygląda jak gówno z wczesnego 3D ale ma grywalność i muzyką takąmże porwie cię na wiele godzin a teraz przepraszam idę zostać attylą calaradii za wielki khanat khergicki
Odpisz
1 maja 2015, 00:27
@WickedHeart: Obawiaj się mojej Swadiańskiej kawalerii ;)
Odpisz
1 maja 2015, 02:21
@Vaas15: Wole 100 huscarli :P
Odpisz
1 maja 2015, 08:17
Pff moi nordowie waz rozniosą.
Odpisz
1 maja 2015, 10:31
@albert7168: Moi saranidzcy łucznicy was zasypią gradem strzał.
Odpisz
1 maja 2015, 13:40
@albert7168: A huscarle to nie Nordowie? :P
Odpisz
1 maja 2015, 19:51
@WickedHeart: a co najdziwniejsze, to każde mount and blade szybko się nudzi ( przynajmniej w moim wydaniu ) ale też szybko ma się ochotę powrócić
Odpisz
2 maja 2015, 09:29
Tak nordowie chodziło mi o nich ;) Ale jak chcesz możemy połączyć siły :)
Odpisz
2 maja 2015, 15:57
@albert7168: Nodrs4ever :D
Odpisz
2 maja 2015, 17:42
wyobraźcie sobie mix nordyckiej piechoty wspieranej przez khergicką konnicę czysty nieposkromiony strumień rozlanej krwi
Odpisz
2 maja 2015, 18:17
@WickedHeart: oooooo taak!!!!Choć w konnicy jest jeden błąd:Wróg może ją posiadać :D kiedyś miałem 300 piechoty(160 moich) vs ok.1000 khergickiej konnicy ;-; wygrałem,lecz zginęły mi prawie wszystkie jednostki(troche rannych) i gdy zostało ok.100 jednostek wroga zabili mi konia i nie mogłem innego znaleźć ;-; taka długa i żmudna walka...
Odpisz
1 maja 2015, 08:23
XD
Odpisz
1 maja 2015, 07:48
Porno- najlepsza rzecz do fapania
*fap fap fap*
Odpisz
30 kwietnia 2015, 23:13
Cześć wszystkim, nudno mi co tam u Was?
Odpisz
30 kwietnia 2015, 23:34
@parampula: Gry- pierwszy dział od lewej.
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2015, 05:41
@DoktorDiksior: sorry kuzynka lat 5 umie pisać
Odpisz
1 maja 2015, 08:19
@parampula: Przynajmniej ta 5 letnia kuzynka pisze z dużej, stawia znaki i przecinki.
Odpisz
1 maja 2015, 08:53
@albert7168: I nie zapomina o zwrotach grzecznościowych.
Odpisz
1 maja 2015, 09:33
@parampula: tam są drzwi <~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Odpisz
1 maja 2015, 10:15
@parampula: Wyjdź.
Odpisz
1 maja 2015, 10:20
@thepolishguy: Wiesz gdzie masz iść.
Odpisz
1 maja 2015, 16:42
@Zjem_Ci_Matke: nie...
Odpisz
30 kwietnia 2015, 22:49
Aż nagle dostałem ochoty by zagrać w M&B Warband
Odpisz
30 kwietnia 2015, 22:10
Warband :3
Odpisz
30 kwietnia 2015, 22:05
no i tu mamy przykład tego że ci co dyskutują o grach to zawarci w boju wojownicy z krwi i kości a tamci...
Odpisz
30 kwietnia 2015, 22:09
@mistrzu12pl: Tu chodzi o to, że przy grach toczy się zażarty bój, a jak gadajamy o pornolach wszyscy jesteśmy spokojni i zrelaksowani...
Odpisz
30 kwietnia 2015, 22:09
@mistrzu12pl: Dyplomaci, ludzie dyskutujący na temat, a nie walczący aby dowieść swoją racje?
Chyba zapomniałeś, że mądrość i rozum za na równi, a nawet i wyżej niż siła.
Odpisz
1 maja 2015, 09:51
@Zjem_Ci_Matke: i tak wolę wojów :P
Odpisz
1 maja 2015, 10:20
@mistrzu12pl: Nie dorosłeś do przekazu obrazka. Wyjdź.
Odpisz
1 maja 2015, 11:48
@Zjem_Ci_Matke: nie jestęs godzien
Odpisz
Edytowano - 1 maja 2015, 12:10
@mistrzu12pl: Eee... "jestęs"?
Odpisz
1 maja 2015, 12:35
@mistrzu12pl: "Nie jesteś godzien."
Odpisz