Najlepsze uczucie na świecie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Żartownisie
Nieuczciwa ocena
Dwa różne spojrzenia
Papierowa szkoła posting
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2015, 22:07
Tylko ja po zdjęciu stanika nie odczuwam różnicy między noszeniem go a nie noszeniem?...
Też się nie dowiem jakie to uczucie ;n;
Odpisz
4 maja 2015, 22:36
@Liljon: mam to.samo
Odpisz
4 maja 2015, 23:53
@Liljon: Wniosek jest jeden - masz małe cycki. :/
Odpisz
5 maja 2015, 06:32
@Liljon: stwierdzam ABC
Odpisz
5 maja 2015, 07:18
@amekninja555: albo dobry stanik :D
Odpisz
5 maja 2015, 07:53
@amekninja555: Potwierdzam
._.
Odpisz
5 maja 2015, 14:30
@Pojewalnietaax3: No najlepiej się cieszyć z tego co masz. Jak za dużo to źle, jak za mało to gorzej, a w końcu piersi to piersi! Wszystkie są kochane.
Odpisz
5 maja 2015, 14:38
@Mnich1: Czyli w moim przypadku jest niestety źle..
Bo niektórzy lecą tylko na duże cycki.. ;-;
Odpisz
5 maja 2015, 14:45
@Pojewalnietaax3: Bo się rzucają w oczy po prostu. Dla mnie większość obok siebie ma znak równości :3
Odpisz
5 maja 2015, 14:49
@Mnich1: Cieszy mnie to, że nie oceniasz dziewczyn po wielkości biustu.. .;-;
Odpisz
5 maja 2015, 16:34
@Pojewalnietaax3: No wiadomo. Teraz się po dupie poznaje hłe,hłe. Bo w internecie przecież nie można pojmować normalnie kobiet jak ludzi tylko jak obiekty pożądania.
Odpisz
9 maja 2015, 12:55
@Pojewalnietaax3: A ja to co? :c
Odpisz
9 maja 2015, 15:50
@amekninja555: jesteś facet deklu xD
Odpisz
9 maja 2015, 16:12
@venomman: Ale nie zwróciła uwagi na moje nie-ocenianie-kobiet-po-ich-biuście! :c
Odpisz
9 maja 2015, 18:33
@amekninja555: tak ale oceniła mnicha nyklu -.-
Odpisz
9 maja 2015, 19:34
@venomman: *chrząkanie*
Żegnam.
Odpisz
9 maja 2015, 20:33
@amekninja555: *żegnam jak już
Do widzenia :) życzę miłego wieczoru
Odpisz
9 maja 2015, 21:41
@venomman: Było "Żegnam.", tylko przez "@" u góry wygląda jak "Źegnam."
Odpisz
7 sierpnia 2018, 19:38
@amekninja555: Źegnam
Odpisz
11 kwietnia 2018, 14:51
BULLDOZER!
Odpisz
10 kwietnia 2017, 09:07
O KU#WA,myślałem że go zabiłem!
Odpisz
4 maja 2015, 21:50
Znam lepsze uczucie. Kilkanaście godzin w skarpetach i ty je potem zdejmujesz.
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2015, 22:47
@dustin2001: Hmm, jakoś chodzę przez cały dzień w skarpetkach i jest całkowicie wygodnie. Może miałeś na myśli buty? Owszem 30h w nich nie należy do najprzyjemniejszych wrażeń zaraz po nie myciu zębów...
Odpisz
5 maja 2015, 15:35
Może.
Odpisz
4 maja 2015, 22:37
ja.śpię w staniku...
Odpisz
5 maja 2015, 09:12
@wilsonXcuddyXhouse: ale masz w nicku Wilson! cale życie w kłamstwie D:
Odpisz
5 maja 2015, 09:16
tak wyszło
Odpisz
5 maja 2015, 14:39
@wilsonXcuddyXhouse: :<
Odpisz
4 maja 2015, 22:27
Najlepszym uczuciem na świecie jest najlepsze uczucie na świecie!
Odpisz
5 maja 2015, 06:32
@XpiterekX: z tym się zgodze
Odpisz
5 maja 2015, 09:11
@XpiterekX: czyli:
-odpakowanie gry
-wrócenie z wojny żywym z rodzina
-pomoc komuś
-zdjęcie stanika/skarpetek/krwi z siebie (Jason!)
-przeżycie ataku terrorystycznego
Odpisz
30 kwietnia 2015, 20:28
"You're under the wall... AND I'M THE F*CKING WALL!"
Odpisz
4 maja 2015, 22:57
@Husarz101: a to nie było law nie Wall
Odpisz
5 maja 2015, 08:19
@fil341: Sędzia Dredd? Taka wypowiedź by do niego pasowała.
Odpisz
5 maja 2015, 07:34
To najlepiej nie zakładajcie ich, skoro są takie nie wygodne
Odpisz
5 maja 2015, 07:52
@JPsoldier: XDDD
Odpisz
1 maja 2015, 07:49
Najlepszym uczuciem ever jest zdejmowanie pod kołdrą skarpetek w środku nocyXD
Odpisz
4 maja 2015, 23:54
Wiem coś o tym.
Odpisz
4 maja 2015, 21:38
skąd mam wiedzieć jakie to uczucie, skoro nie nosze stanika
Odpisz
4 maja 2015, 22:27
@ALKATRAZ: Choduj cycki.
Odpisz
4 maja 2015, 22:43
@ALKATRAZ: Nie kłam.
Odpisz
4 maja 2015, 22:29
nie ma nic lepszego niż opróżnić pęcherz po dłuuugiej podróży...
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2015, 22:11
Tylko jest 1 róznica,stanik utrzymuje cycki dziewczyn, a kombinezon życie sapera
Odpisz
4 maja 2015, 21:32
W szczególności jak szelka urwie ci się podczas wychowanie fizycznego. Serdecznie polecam, niezapomniane wrażenia.
Odpisz
4 maja 2015, 22:02
Musiało być tam ciekawie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 maja 2015, 22:03
Ale dokończyliście rozbrajanie, tak?
Odpisz
4 maja 2015, 21:44
Taka ulga jakby się gorset zdejmowało
Odpisz
4 maja 2015, 21:03
najlepszym uczuciem ever jest zdjęcie majtek po długim dniu :-:
Odpisz
4 maja 2015, 21:20
@mooped: Przed komputerem z włączonym folderem ,,mamo nie patsz''
Odpisz