Niektóre firmy nie są warte nawet protestu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Niegrzeczny Oskarek
Dzieci koleżanek twojej mamy
Nwm co ze mną nie tak
Są wskazówki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2022, 18:25
U EA protestowanie kosztuje 100$/os.
Odpisz
4 maja 2015, 22:31
a co z Infinityward?? Specjalistami od FPS'ów??
Odpisz
4 maja 2015, 01:41
Andrzejx5 wypi***alaj dzieciaku
Odpisz
3 maja 2015, 16:16
Konami robi PESa
Odpisz
3 maja 2015, 16:16
nie wiele gorsze od fify
Odpisz
3 maja 2015, 16:23
Może nawet lepsze.. nie ma tylu bugów.
Odpisz
3 maja 2015, 16:27
@gelo1238: A tymczasem EA psuje niektóre gry... pamiętacie jakie kiedyś robili?
Odpisz
3 maja 2015, 16:28
@gelo1238: u mnie FIFA nigdy nie baguje ,dlatego nie mogę użyć baga na darmowych zawodników ;(
Odpisz
3 maja 2015, 17:09
@DiKarpio: Gdzie są czasy wszystkich NFSów do undercovera?
Odpisz
3 maja 2015, 18:04
@BlackNinja77: Mój ulubiony NFS to most wanted. Szkoda, że teraz wszyscy kojarzą go z tym nowym gównem. NFS Shift jeszcze uszedł. dopiero potem tuning zniknął
Odpisz
3 maja 2015, 18:19
@konbed: Mój też :) Uwielbiam tez Undergrounda 2 i Carbona :D
Odpisz
3 maja 2015, 17:54
chcę przypomnieć że EA wypordukowało:
-simsy i wszystkie dodatki
-battlefielda
-Need for speeda
-FIFE
-star warsy
-crysisa
-dead speca
-mass efecta
a wy i tak powiecie że EA to gówno
Odpisz
3 maja 2015, 18:01
@chaboyy_HD: Red Alert 3 mogło być nieco lepsze.
Odpisz
3 maja 2015, 18:13
@chaboyy_HD: EA wypordukowało powiadasz...
Odpisz
3 maja 2015, 19:10
grammar nazi
Odpisz
27 listopada 2015, 22:36
@chaboyy_HD: EA było tylko do rozszerzania popularności ME potrzebne, nawet lepiej by BioWare lepsza gra bez nich wyszła.
Odpisz
15 stycznia 2016, 22:28
@chaboyy_HD: No właśnie. Simsy i 1517 dodatków do nich.
Odpisz
19 lutego 2018, 17:16
@chaboyy_HD: Mass effect nie robiło ea, tylko bioware, ea to tylko wydawcy
Odpisz
3 maja 2015, 17:25
e a co nintendo cepialo sie youtuebom bo nie wiem o co chodzi
Odpisz
3 maja 2015, 17:45
Zabierają Twoje zarobki z filmików na YT, jeśli są tam ich gry/muzyka etc.
Odpisz
3 maja 2015, 17:24
o co c'mon z nintendo i youtuberami?
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2015, 16:53
Źle przetłumaczone. W ostatnim powinno być "Ciszę..."
A tak nie ma zbytniego sensu.
Odpisz
7 października 2020, 02:38
@Ontariel: Na odwrót.
Odpisz