memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
9 lipca 2015, 17:29
Ooh, z filmu "Kot w butach" :D (Tak?)
Odpisz
10 lipca 2016, 15:19
@Black_Lady_13: niet z jednego z odcinków sereialu KOT W BUTACH :P
21 lipca 2016, 13:38
@wiktor34: Łe. Blisko byłam :P
21 lipca 2016, 21:38
@Black_Lady_13: racja
25 grudnia 2015, 15:21
Ja bym im dała tą kasę;)przekonały mniexD
@juleczkag5: ale ty nie będziesz mieć dzieci LOL
25 grudnia 2015, 14:57
True Story
27 czerwca 2015, 11:54
trzy diabły...
8 maja 2015, 23:26
Aha czyli osoba która określa siebie : trzyma się za ręce z kolegami i wytrzeszcza oczy. Ok?
7 maja 2015, 08:39
Z jakiego filmu/serialu?
7 maja 2015, 15:05
Kot w butach
7 maja 2015, 16:29
@Neronixu: A dokładniej "Kot w butach i trzy diabły"
7 maja 2015, 07:59
to ty jesteś kotem?
7 maja 2015, 15:15
@JeffTheKiller000: nie, kurka, dinozaurem ;)
7 maja 2015, 16:08
a ja kotletem jestem
7 maja 2015, 16:09
@JeffTheKiller000: a ja kotem i co?
7 maja 2015, 15:34
Chyba: Kiedy wydam całą kasę na dragi, a nie na lody.
7 maja 2015, 09:43
albo o gre
7 maja 2015, 07:05
one sobie nadmuchuja oczy
7 maja 2015, 07:21
@nie_hejtuj_furry_: "nadmuCH*JA"
7 maja 2015, 07:40
@Zjem_Ci_Matke: o boże jakie dziecko! nie przycisnełam klawisza i jeat a zamiast ą... OMG jaki blad no nie moge ku*wa dzieci majo skojarzenia
Edytowano - 7 maja 2015, 08:07
@nie_hejtuj_furry_: Po prostu śmiesznie wyszło, a ty od razu robisz wielki bulwers. Trochę dystansu dzieciaku...
7 maja 2015, 08:29
@Zjem_Ci_Matke: "kto się przezywa tak się nazywa" jak ktoś cie przezwie napisz mu TO
Edytowano - 7 maja 2015, 15:14
@Zjem_Ci_Matke: nie jestem dzieckoem a ty ciągle mnie wku*wiasz
7 maja 2015, 16:41
@nie_hejtuj_furry_: Ludzie chyba się z tobą nie zgadzają.
9 maja 2015, 19:04
@Zjem_Ci_Matke: ludzie jej nienawidzą :D ale raczej poziomu ALKATRAZA nie osiągnie. On jest kimś więcej, niż hejterem.
9 maja 2015, 19:34
@kotul: Alkatraz ma normalny nick...
9 maja 2015, 19:51
@Zjem_Ci_Matke: ano właśnie, to po pierwsze.
9 maja 2015, 20:27
@kotul: Kurde, mówię o normalności nicków posiadając poddany nick :P.
9 maja 2015, 21:52
@Zjem_Ci_Matke: dobra nie czaję :D
Edytowano - 9 maja 2015, 22:05
@kotul: Co sądzisz o polityce?
9 maja 2015, 22:09
@Zjem_Ci_Matke: autokorekta is love, autokorekta is life.
9 maja 2015, 22:11
@kotul: Ale ja nie o to pytałem... ^^
9 maja 2015, 22:14
@Zjem_Ci_Matke: edycja cię nie usprawiedliwia. Każdy widzi, że edytowałeś :P
9 maja 2015, 22:17
@kotul: No, ale przyznaj, że to mi się udało...
9 maja 2015, 22:20
@Zjem_Ci_Matke: nie XD
9 maja 2015, 22:45
@kotul: D;
10 maja 2015, 12:44
@Zjem_Ci_Matke: no już dobrze, dobrze *daje lizaka*
10 maja 2015, 13:24
@kotul: *wsadza go w odbyt* Dzięki...
10 maja 2015, 13:36
@Zjem_Ci_Matke: e.e.e! Nie ma tak łatwo! Ma przejść tradycyjnie, bez skrótów!
10 maja 2015, 13:53
@kotul: Potem go wypluję ;-;.
10 maja 2015, 15:54
@Zjem_Ci_Matke: może być, ta sama ścieżka.
14 maja 2015, 16:04
@Zjem_Ci_Matke: ja nic nie robie aty kłamiesz
14 maja 2015, 17:53
@JeffTheKiller000: Ale o co ci się rozchodzi? Widzę, że to ty! Awatar zmieniony, ale nick został! Nawet nie próbuj mnie trollować!
7 maja 2015, 08:01
wspomnienia z dzieciństwa, come back!
7 maja 2015, 07:39
Chyba dziecko się pyta czy mama da na loda xd
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież9 lipca 2015, 17:29
Ooh, z filmu "Kot w butach" :D (Tak?)
Odpisz
10 lipca 2016, 15:19
@Black_Lady_13: niet z jednego z odcinków sereialu KOT W BUTACH :P
Odpisz
21 lipca 2016, 13:38
@wiktor34: Łe. Blisko byłam :P
Odpisz
21 lipca 2016, 21:38
@Black_Lady_13: racja
Odpisz
25 grudnia 2015, 15:21
Ja bym im dała tą kasę;)przekonały mniexD
Odpisz
10 lipca 2016, 15:19
@juleczkag5: ale ty nie będziesz mieć dzieci LOL
Odpisz
25 grudnia 2015, 14:57
True Story
Odpisz
27 czerwca 2015, 11:54
trzy diabły...
Odpisz
8 maja 2015, 23:26
Aha czyli osoba która określa siebie : trzyma się za ręce z kolegami i wytrzeszcza oczy. Ok?
Odpisz
7 maja 2015, 08:39
Z jakiego filmu/serialu?
Odpisz
7 maja 2015, 15:05
Kot w butach
Odpisz
7 maja 2015, 16:29
@Neronixu: A dokładniej "Kot w butach i trzy diabły"
Odpisz
7 maja 2015, 07:59
to ty jesteś kotem?
Odpisz
7 maja 2015, 15:15
@JeffTheKiller000: nie, kurka, dinozaurem ;)
Odpisz
7 maja 2015, 16:08
a ja kotletem jestem
Odpisz
7 maja 2015, 16:09
@JeffTheKiller000: a ja kotem i co?
Odpisz
7 maja 2015, 15:34
Chyba: Kiedy wydam całą kasę na dragi, a nie na lody.
Odpisz
7 maja 2015, 09:43
albo o gre
Odpisz
7 maja 2015, 07:05
one sobie nadmuchuja oczy
Odpisz
7 maja 2015, 07:21
@nie_hejtuj_furry_: "nadmuCH*JA"
Odpisz
7 maja 2015, 07:40
@Zjem_Ci_Matke: o boże jakie dziecko! nie przycisnełam klawisza i jeat a zamiast ą... OMG jaki blad no nie moge ku*wa dzieci majo skojarzenia
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2015, 08:07
@nie_hejtuj_furry_: Po prostu śmiesznie wyszło, a ty od razu robisz wielki bulwers. Trochę dystansu dzieciaku...
Odpisz
7 maja 2015, 08:29
@Zjem_Ci_Matke: "kto się przezywa tak się nazywa" jak ktoś cie przezwie napisz mu TO
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2015, 15:14
@Zjem_Ci_Matke: nie jestem dzieckoem a ty ciągle mnie wku*wiasz
Odpisz
7 maja 2015, 16:41
@nie_hejtuj_furry_: Ludzie chyba się z tobą nie zgadzają.
Odpisz
9 maja 2015, 19:04
@Zjem_Ci_Matke: ludzie jej nienawidzą :D ale raczej poziomu ALKATRAZA nie osiągnie. On jest kimś więcej, niż hejterem.
Odpisz
9 maja 2015, 19:34
@kotul: Alkatraz ma normalny nick...
Odpisz
9 maja 2015, 19:51
@Zjem_Ci_Matke: ano właśnie, to po pierwsze.
Odpisz
9 maja 2015, 20:27
@kotul: Kurde, mówię o normalności nicków posiadając poddany nick :P.
Odpisz
9 maja 2015, 21:52
@Zjem_Ci_Matke: dobra nie czaję :D
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2015, 22:05
@kotul: Co sądzisz o polityce?
Odpisz
9 maja 2015, 22:09
@Zjem_Ci_Matke: autokorekta is love, autokorekta is life.
Odpisz
9 maja 2015, 22:11
@kotul: Ale ja nie o to pytałem... ^^
Odpisz
9 maja 2015, 22:14
@Zjem_Ci_Matke: edycja cię nie usprawiedliwia. Każdy widzi, że edytowałeś :P
Odpisz
9 maja 2015, 22:17
@kotul: No, ale przyznaj, że to mi się udało...
Odpisz
9 maja 2015, 22:20
@Zjem_Ci_Matke: nie XD
Odpisz
9 maja 2015, 22:45
@kotul: D;
Odpisz
10 maja 2015, 12:44
@Zjem_Ci_Matke: no już dobrze, dobrze *daje lizaka*
Odpisz
10 maja 2015, 13:24
@kotul: *wsadza go w odbyt* Dzięki...
Odpisz
10 maja 2015, 13:36
@Zjem_Ci_Matke: e.e.e! Nie ma tak łatwo! Ma przejść tradycyjnie, bez skrótów!
Odpisz
10 maja 2015, 13:53
@kotul: Potem go wypluję ;-;.
Odpisz
10 maja 2015, 15:54
@Zjem_Ci_Matke: może być, ta sama ścieżka.
Odpisz
14 maja 2015, 16:04
@Zjem_Ci_Matke: ja nic nie robie aty kłamiesz
Odpisz
14 maja 2015, 17:53
@JeffTheKiller000: Ale o co ci się rozchodzi? Widzę, że to ty! Awatar zmieniony, ale nick został! Nawet nie próbuj mnie trollować!
Odpisz
7 maja 2015, 08:01
wspomnienia z dzieciństwa, come back!
Odpisz
7 maja 2015, 07:39
Chyba dziecko się pyta czy mama da na loda xd
Odpisz