Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HYPER_SMOKI

15 maja 2015, 18:04

A czym ty to piracisz? Telefonem stacjonarnym i dwoma długopisami? :D
Nie pomijając niebieskiej podkładki i kartki papieru. Brzmi to jak skład mocnego kompa, na pewno pójdzie i IV I V :D

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2015, 17:19

a ja siedzę i oglądam pradawny inkstynkt

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2015, 16:11

GTA V online jest moją ulubioną grą dlatego że jest za darmochę

Avatar SentexPL

15 maja 2015, 16:08

Ja mam kolekcjonerską IV (jaki ch*j pi**a dz*wka musi sie chwalić) ale i tak gram w San Andreas :P

Avatar mooped

2 maja 2015, 08:54

a ja siedzę i gram w SA :(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar FanOfMarkiplier

15 maja 2015, 15:56

@Vaas15: A w dodatku jest SA:MP ;)

Avatar Vaas15

15 maja 2015, 15:58

@FanOfMarkiplier: Też prawda :)

Avatar Dead_Bload321

15 maja 2015, 15:54

Ty piracisz IV a Ja ciągle gram w GTA Sanandreas. ;-;

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 09:50

A propo gier, gdzie kupić w dobrej cenie Plague INC. Evolved?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar
Konto usunięte

15 maja 2015, 15:28

W dobrej cenie?
Kickass torrent. Szybkie pobieranie, bezpieczny plik i najlepsza cena na rynku!
Kappa

Avatar UkradliMiNick

Edytowano - 15 maja 2015, 15:46

witaj kickassowy bracie ;-;

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2015, 15:42

Avatar albert7168

15 maja 2015, 15:05

Jeej pogram na średnich, jeszcze tylko kupić GTA V;-;

Avatar Jedenzwielu

3 maja 2015, 13:37

Mi nie pójdzie.
Zastanawiam się po co robić gry o takich wymaganiach jak nie wszyscy mają kompy za miliard złotych.

Avatar gelo1238

15 maja 2015, 15:02

@Jedenzwielu: GTA V ma niewiele większe wymagania od IV.

Avatar Ravios

15 maja 2015, 15:02

@Jedenzwielu: GTA V ma niskie wymagania

Avatar Nextt

15 maja 2015, 15:12

@Jedenzwielu: W moim przypadku spełniam tylko wymagania odnośnie miejsca na dysku reszty mam za mało , a i tak GTA 5 ruszyło na średnich ;)

Avatar PanMarchewka888

15 maja 2015, 15:17

@Jedenzwielu: Akurat żeby odpalić GTA V nie trzeba mieć komputera z kosmosu. Ale co do niektórych gier te wymagania wysokie to dla mnie też przesada...

Avatar marcix123

2 maja 2015, 09:50

a ja 1 xD

Avatar Tymoslaw0

3 maja 2015, 11:58

@marcix123: I i II są uznane za ftp przez Rock*

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 14:39

Bez komputera na biurku?

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 09:59

A ja nie lubię GTA i gram sobie w BF3 :v

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 12:09

No i prawidłowo! Też gram BF3! *pjona!*

Avatar Gabrysio

2 maja 2015, 13:30

Ja mam BF4 pjona!

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 13:50

*przybija pjonę* BF3 najlepszy :v

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 13:51

@Gabrysio: BF4 też dobry :D *przybija pjonę*

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 13:35

Mi co najwyżej Gta II pójdzie.

Avatar TypowyPolak

2 maja 2015, 09:29

a ja nie mogę dobrego torrenta pobrać :P

Avatar bylejakbylegdzie

2 maja 2015, 10:49

@TypowyPolak: polecam nosteam, brak instalatora gry powoduje że po ściagnięciu potrzebujesz jeszcze tylko instalator patcha (który też jest na nostem) pobrać polecam również wyłączyć adblock na tamtej stronie

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 10:59

@bylejakbylegdzie: Ja pobrałem jednego dwa dni po premierze. Był ze starym crackiem ale chciałem nowego pobrać i wgrać tego nowego. Skończyło się an tym że plik dll nie chciał się skopiować. Chciałem zainstalować znowu ale instalator nie działał. Teraz czekam na coś lepszego.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brawo za czujność!

Przyszłość jest piękna

To musiało być męczące

Hobby dla faceta

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zapraszamy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka