Wszyscy grają w GTA V online na PC
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Przyszłość jest piękna
To musiało być męczące
Hobby dla faceta
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zapraszamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 maja 2015, 18:04
A czym ty to piracisz? Telefonem stacjonarnym i dwoma długopisami? :D
Nie pomijając niebieskiej podkładki i kartki papieru. Brzmi to jak skład mocnego kompa, na pewno pójdzie i IV I V :D
Odpisz
15 maja 2015, 17:19
a ja siedzę i oglądam pradawny inkstynkt
Odpisz
15 maja 2015, 16:11
GTA V online jest moją ulubioną grą dlatego że jest za darmochę
Odpisz
15 maja 2015, 16:08
Ja mam kolekcjonerską IV (jaki ch*j pi**a dz*wka musi sie chwalić) ale i tak gram w San Andreas :P
Odpisz
2 maja 2015, 08:54
a ja siedzę i gram w SA :(
Odpisz
2 maja 2015, 08:58
@mooped: Dla mnie i tak to najlepsza część :)
Odpisz
2 maja 2015, 09:51
@Vaas15: Dla mnie też jednak więcej grałem w Liberty City na PS2
Odpisz
2 maja 2015, 10:56
@Vaas15: Dla mnie GTA 2 Najlepsze jest i będzie!
Odpisz
15 maja 2015, 15:56
@Vaas15: A w dodatku jest SA:MP ;)
Odpisz
15 maja 2015, 15:58
@FanOfMarkiplier: Też prawda :)
Odpisz
15 maja 2015, 15:54
Ty piracisz IV a Ja ciągle gram w GTA Sanandreas. ;-;
Odpisz
2 maja 2015, 09:50
A propo gier, gdzie kupić w dobrej cenie Plague INC. Evolved?
Odpisz
2 maja 2015, 10:06
steam?
Odpisz
2 maja 2015, 10:40
@TypowyPolak: Nope.
Odpisz
2 maja 2015, 10:40
Tam za drogo :/.
Odpisz
2 maja 2015, 10:40
allegro ? :v
Odpisz
2 maja 2015, 10:41
@archad9: Może...
Odpisz
2 maja 2015, 10:50
Najlepiej ściągnąć darmową wersję na smartfon lub tablet. Nie różni się za bardzo od tej na PC, a można ją mieć zawsze przy sobie.
Odpisz
2 maja 2015, 11:00
Na steam są obniżki.
Odpisz
2 maja 2015, 11:04
Mam na telefon ale sporo ścina.
Odpisz
2 maja 2015, 11:07
Włam się do domu GejBena i zabierz mu grę albo beta.
Odpisz
2 maja 2015, 11:09
Zrobione.
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2015, 14:30
Chłopie, miesiąc temu była wielka promocja na Plague INC. :v
Odpisz
15 maja 2015, 15:06
G2A może ?
Odpisz
15 maja 2015, 15:06
G2A może ?
Odpisz
15 maja 2015, 15:17
na oceangames wpisz w przeglądarce gta 5 nawet pc. Jest za darmo
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2015, 15:26
The Pirate Bay ;)
Odpisz
15 maja 2015, 15:28
W dobrej cenie?
Kickass torrent. Szybkie pobieranie, bezpieczny plik i najlepsza cena na rynku!
Kappa
Odpisz
Edytowano - 15 maja 2015, 15:46
witaj kickassowy bracie ;-;
Odpisz
15 maja 2015, 15:42
było bardzo podobne http://www.obrazki.jeja.pl/142429,wszyscy-gadaja-o-gta-v.html
Odpisz
15 maja 2015, 15:05
Jeej pogram na średnich, jeszcze tylko kupić GTA V;-;
Odpisz
3 maja 2015, 13:37
Mi nie pójdzie.
Zastanawiam się po co robić gry o takich wymaganiach jak nie wszyscy mają kompy za miliard złotych.
Odpisz
15 maja 2015, 15:02
@Jedenzwielu: GTA V ma niewiele większe wymagania od IV.
Odpisz
15 maja 2015, 15:02
@Jedenzwielu: GTA V ma niskie wymagania
Odpisz
15 maja 2015, 15:12
@Jedenzwielu: W moim przypadku spełniam tylko wymagania odnośnie miejsca na dysku reszty mam za mało , a i tak GTA 5 ruszyło na średnich ;)
Odpisz
15 maja 2015, 15:17
@Jedenzwielu: Akurat żeby odpalić GTA V nie trzeba mieć komputera z kosmosu. Ale co do niektórych gier te wymagania wysokie to dla mnie też przesada...
Odpisz
2 maja 2015, 09:50
a ja 1 xD
Odpisz
3 maja 2015, 11:58
@marcix123: I i II są uznane za ftp przez Rock*
Odpisz
2 maja 2015, 14:39
Bez komputera na biurku?
Odpisz
2 maja 2015, 09:59
A ja nie lubię GTA i gram sobie w BF3 :v
Odpisz
2 maja 2015, 12:09
No i prawidłowo! Też gram BF3! *pjona!*
Odpisz
2 maja 2015, 13:30
Ja mam BF4 pjona!
Odpisz
2 maja 2015, 13:50
*przybija pjonę* BF3 najlepszy :v
Odpisz
2 maja 2015, 13:51
@Gabrysio: BF4 też dobry :D *przybija pjonę*
Odpisz
2 maja 2015, 13:35
Mi co najwyżej Gta II pójdzie.
Odpisz
2 maja 2015, 09:29
a ja nie mogę dobrego torrenta pobrać :P
Odpisz
2 maja 2015, 10:49
@TypowyPolak: polecam nosteam, brak instalatora gry powoduje że po ściagnięciu potrzebujesz jeszcze tylko instalator patcha (który też jest na nostem) pobrać polecam również wyłączyć adblock na tamtej stronie
Odpisz
2 maja 2015, 10:59
@bylejakbylegdzie: Ja pobrałem jednego dwa dni po premierze. Był ze starym crackiem ale chciałem nowego pobrać i wgrać tego nowego. Skończyło się an tym że plik dll nie chciał się skopiować. Chciałem zainstalować znowu ale instalator nie działał. Teraz czekam na coś lepszego.
Odpisz