memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
11 maja 2015, 09:23
Hm... &
Odpisz
11 maja 2015, 08:52
Znak śmierciojadków.
11 maja 2015, 07:33
orto nie pisze się wonsz tylko wąż
11 maja 2015, 07:53
@kuba_200401: Wąż wioliniowy istnieje w muzyce, a ten to wonsz by nikt się nie przyczepił o prawa autorskie. To tak jak mikołaj w reklamie pepsi.
11 maja 2015, 07:55
@kuba_200401: pie**olisz?
11 maja 2015, 09:00
@kuba_200401: Wyjdź
2 października 2016, 20:50
@kuba_200401: To jest specjalnie.
11 maja 2015, 07:02
Klucz wiolinowy ma "ogonek" w drugą stronę.
11 maja 2015, 06:39
Fryderyk: To mój wonsz!
2 maja 2015, 18:53
wonsz rzeczny!
2 maja 2015, 22:30
@mako13: dududududu jest niebezpieczny
2 maja 2015, 21:29
*wąż
2 maja 2015, 23:00
@MruczekV: dobźe jęśt napiśiäńę wieć mię muw źę jęśť napíśáńé
2 maja 2015, 23:23
@MruczekV: wonsz*
3 maja 2015, 08:37
@kamykPL: Sprawdź w jakimś słowniku, czy istnieje takie słowo.
3 maja 2015, 09:41
@MruczekV: W internetach pisze się inaczej. To tak specjalnie -.-
3 maja 2015, 10:18
@kamykPL: Tylko po co? Ani to zabawne, ani mądre.
3 maja 2015, 10:37
@MruczekV: Może dla ciebie, ale innych to śmieszy.
2 maja 2015, 18:40
mim to bardziej wygląda na &
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież11 maja 2015, 09:23
Hm... &
Odpisz
11 maja 2015, 08:52
Znak śmierciojadków.
Odpisz
11 maja 2015, 07:33
orto nie pisze się wonsz tylko wąż
Odpisz
11 maja 2015, 07:53
@kuba_200401: Wąż wioliniowy istnieje w muzyce, a ten to wonsz by nikt się nie przyczepił o prawa autorskie. To tak jak mikołaj w reklamie pepsi.
Odpisz
11 maja 2015, 07:55
@kuba_200401: pie**olisz?
Odpisz
11 maja 2015, 09:00
@kuba_200401: Wyjdź
Odpisz
2 października 2016, 20:50
@kuba_200401: To jest specjalnie.
Odpisz
11 maja 2015, 07:02
Klucz wiolinowy ma "ogonek" w drugą stronę.
Odpisz
11 maja 2015, 06:39
Fryderyk: To mój wonsz!
Odpisz
2 maja 2015, 18:53
wonsz rzeczny!
Odpisz
2 maja 2015, 22:30
@mako13: dududududu jest niebezpieczny
Odpisz
2 maja 2015, 21:29
*wąż
Odpisz
2 maja 2015, 23:00
@MruczekV: dobźe jęśt napiśiäńę wieć mię muw źę jęśť napíśáńé
Odpisz
2 maja 2015, 23:23
@MruczekV: wonsz*
Odpisz
3 maja 2015, 08:37
@kamykPL: Sprawdź w jakimś słowniku, czy istnieje takie słowo.
Odpisz
3 maja 2015, 09:41
@MruczekV: W internetach pisze się inaczej. To tak specjalnie -.-
Odpisz
3 maja 2015, 10:18
@kamykPL: Tylko po co? Ani to zabawne, ani mądre.
Odpisz
3 maja 2015, 10:37
@MruczekV: Może dla ciebie, ale innych to śmieszy.
Odpisz
2 maja 2015, 18:40
mim to bardziej wygląda na &
Odpisz