Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Pozdrawiam świetliki
Niegrzeczny Oskarek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2012, 16:28
na pewno kilku chłopaków z jeja poszłoby na ten film ;)
Odpisz
9 sierpnia 2012, 22:10
@kama12345: kilku ? wiekszosc :D
Odpisz
30 lipca 2013, 10:51
@rolok: WSZYSCY :D
Odpisz
3 sierpnia 2013, 23:44
masz wyczucie czasu :DDD
Odpisz
4 sierpnia 2013, 13:00
@rolok: "Fjem to", "fszyscy" mi to mówią :P
Odpisz
20 czerwca 2016, 00:07
@rolok: Więcej niż wszyscy.
Odpisz
17 września 2018, 20:00
@rolok: To tylko rok.
Odpisz
21 września 2018, 19:57
@ResiaPL: w moim przypadku troszke więcej niż rok
Odpisz
23 kwietnia 2012, 21:23
Ja na to ide
Odpisz
23 kwietnia 2012, 20:16
Chueu. :D
5/5.
Może jeszcze podszedł by do ekranu i zaczął go obmacywać ? O.o ^^
Odpisz
23 kwietnia 2012, 19:09
hah 5/5 no szkoda że nie w 5D
Odpisz
23 kwietnia 2012, 17:40
szkoda że nie w 5D
Odpisz
23 kwietnia 2012, 17:40
muszę zaprosić kolegów na ten film i do kina! :D
Odpisz
23 kwietnia 2012, 09:03
Aż chce się dotknąć :)
Odpisz
23 kwietnia 2012, 11:51
@Gregory85: no ba
Odpisz
23 kwietnia 2012, 08:19
xd
Odpisz