Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hlepo

27 kwietnia 2020, 09:16

Losowe w czasie lekcji są tak złe jak ten "mem" czyli bardzo złe

Avatar piard

10 kwietnia 2017, 14:21

I jakby tutaj dać literówkę to byłoby pierwiastkowanie mnie.

Avatar albert7168

9 maja 2015, 21:37

Obrazki poniżej 3.0 nawet nie powinni ujrzeć światła dziennego na głównej.

Avatar makajet

9 maja 2015, 21:51

@albert7168: Jest 3.02, lol

Avatar SurMix

10 maja 2015, 08:09

@makajet: 3.03 o.O

To przechodzi ewolucje!

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2015, 11:40

@SurMix: 2.91 :P

Avatar MrDanielos

10 maja 2015, 09:29

Żenujący dowcip.

Avatar taranee4545

10 maja 2015, 01:19

Pierdwiastek z pierda =3

Avatar AudreyHepburn

9 maja 2015, 22:34

pierdwiosnek ;D

Avatar Velos

Edytowano - 9 maja 2015, 22:17

Od teraz źle wymawiam pierdwiastek

EDIT *

Piedwiastek *

ps. mówiłem ;__;

Avatar Buras

3 maja 2015, 21:01

Prd Liczba atomowa = 103

Avatar rakso

9 maja 2015, 21:46

@Buras: Lorens?

Avatar Buras

9 maja 2015, 21:51

@rakso: lorens = 102

Avatar rakso

9 maja 2015, 21:55

@Buras: Lr ma liczbę atomową 102? To co się stało z Noblem?

Avatar Buras

9 maja 2015, 22:06

@rakso: Oł fak. na moim układzie okresowym pierwiastków jest błąd! Nobel i Lorens mają te same liczby atomowe..

Avatar DeadExtreme

9 maja 2015, 21:57

Jeja plz.

Avatar Jasamista

9 maja 2015, 21:30

Jeja już dawno się stoczyła

Avatar popek9001

9 maja 2015, 21:16

To jest śmieszne chyba tylko dla podstawówki... o ile je mają.

Avatar kubage123

9 maja 2015, 21:06

Hahaha, nie.

Avatar MrocznyWilk

9 maja 2015, 21:03

Pierd do potęgi 1/2.

Avatar MrocznyWilk

10 maja 2015, 10:54

@MrocznyWilk: Chciałem być oryginalny, ale no cóż, większość osób na tej stronie, nie wie, że potęga 1/2 jest równa pierwiastkowi pierwszego stopnia.

Avatar biceps2000

3 maja 2015, 21:50

Już nigdy nie spojrzę na ten znak normalnie

Avatar Koczka_TFM

3 maja 2015, 16:34

pierdwiastek z pierdu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Płać pan

Jakby trochę nie fair

Przerwa na herbatkę

To się nie może nie udać

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka