Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tacy sami, a ściana między nami
Najwspanialszy spośród przedmiotów
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2020, 08:28
Się na Księżyc dolecisz
Odpisz
28 lutego 2018, 18:23
nie ma wejścia na cd
Odpisz
28 lutego 2018, 18:23
nie
Odpisz
23 lutego 2017, 15:17
Ni!
Odpisz
18 kwietnia 2016, 23:17
Mając parę megabajtów, wiedźmina nie uruchomisz :P
Odpisz
8 maja 2015, 11:17
Stary na takim czadowym sprzęcie to ci pójdzie Wiedźmin 3 na full ustawieniach graficznych i tak obstawiają to będzie z jakieś pińćset fps
Odpisz
8 maja 2015, 11:30
@Gajardos112: to jest pierwszy komputer jaki był na świecie nie widzisz?!
Odpisz
8 maja 2015, 12:21
@JestemSzajbusZbfxD: A jego moc obliczeniowa była mniejsza od nokii z klawiaturką xD
Odpisz
8 maja 2015, 13:13
@pietrek777: o, ktoś uważał na komputerowych
Odpisz
8 maja 2015, 16:09
@JestemSzajbusZbfxD: To był sarkazm, nie widzisz?!
Odpisz
8 maja 2015, 18:31
@monho25: nie jestem na tyle *ebilny
Odpisz
8 maja 2015, 19:48
@JestemSzajbusZbfxD: Po co cenzur*jesz debilny? To nie jest wulgarne sł*wo.
Odpisz
13 maja 2015, 13:43
@monho25: po prostu nie można?!
Odpisz
18 lipca 2015, 19:26
@JestemSzajbusZbfxD: To nie jest ENIAC, na moje oko to pewnie jakiś komputer z lat 50. lub wczesnych 60.
Odpisz
20 czerwca 2018, 19:48
@JestemSzajbusZbfxD: Masz niedoje**nie mózgowe?
Odpisz
20 czerwca 2018, 22:19
spójrz na rok
Odpisz
1 lipca 2018, 10:51
Ja tak
Odpisz
15 maja 2021, 14:52
@Polski322: dalej masz?
Odpisz
12 maja 2015, 15:45
na pewno...
Odpisz
8 maja 2015, 19:06
Jak kupisz lepszego szczura do biegania w kołowrotku i zasilania tego sprzętu to wiedźmin to będzie pestka dla tego komputera.
Odpisz
8 maja 2015, 13:16
Oczywiście!
Odpisz
8 maja 2015, 13:15
przecie to ma pamięć 500bajtów
Odpisz
8 maja 2015, 09:17
Czy ja wiem... nie ma monitora :/
Odpisz
8 maja 2015, 08:36
Mi nawet The Sims Średniowiecze nie idzie ;___;
~~Germanyball
Odpisz
8 maja 2015, 08:35
Nie ufam temu komputerowi niemożna go wyrzycić przez okno
Odpisz
8 maja 2015, 07:41
Tak ale musisz pobrać najnowsze sterowniki do lamp naftowych.
Odpisz
8 maja 2015, 07:36
Już lepiej instaluj na tablecie, ma mniejsze zużycie energii oraz więcej pojemności
Odpisz