9 lat minęło, jak jeden dzień
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Fajnie że odpowiedzieli
Młodzi gniewni
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2015, 15:03
Na górze jest comet, a na dole jest sentinel...
Odpisz
6 maja 2015, 17:13
@szczerbatek12: Rzeczywiście.
Odpisz
6 maja 2015, 17:25
@SkaTpl: xD
Odpisz
3 grudnia 2016, 15:44
@szczerbatek12: tak comet wygladał? O_O
Odpisz
3 grudnia 2016, 23:44
@Maszterek583: co do urwy, to było półtora roku temu
Odpisz
4 grudnia 2016, 08:42
@SkaTpl: JESTEŁ ARCHEOLOGEŁ
Odpisz
21 stycznia 2017, 09:01
@Maszterek583: tak
Odpisz
21 czerwca 2019, 17:04
@SkaTpl: przypominam
Odpisz
21 czerwca 2019, 18:12
@Pendrag: Jestem pod wrażeniem, że umiałem wtedy układać sensowne zdania. Pewnie wtedy lepiej mi to wychodziło niż teraz
Odpisz
6 maja 2015, 19:12
Raczej 11
Odpisz
6 maja 2015, 18:23
ja do dzisiaj jeżdżę tym cudeńkiem po San Andreas
Odpisz
3 maja 2015, 19:46
A w grze 21.
Odpisz
3 maja 2015, 23:24
@Maks2603: to jest inne uniwersum. gta IV zapoczątkowalo uniwersum hd.
Odpisz
4 maja 2015, 08:34
@Psych0: rozpuska
gta1-gtal-gta2-uniwersum 2d
gta3-gtavc-gtavcs-gtalcs-gtasa-uniwersum3d
gta4-gtaeolc(czyli te dlc)-gta5-uniwesum hd
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2015, 16:24
to nie było gta eflc? i uniwersum 2d miało jeszcze 2 dodatki gta london
Odpisz
6 maja 2015, 15:53
Jak się tak często i długo grało
Odpisz
6 maja 2015, 15:29
Minęło 9 lat...
A ja sprzedałem ps3 i kupiłem sobie 3 sztuki ps2, aby grać w San Andreas. Dla mnie Gta V nie ma wielu smaczków, które w San Andreas występują :3
Odpisz
6 maja 2015, 16:22
@kaka77: Każdy ma co lubi. Ale ja mam jedną uwagę. Po jaki ch*j ci trzy PS2 ?!
Odpisz
6 maja 2015, 16:25
Eee, w jednym wymieniam laser i będzie to moja konsolka do grania a reszta idzie na sprzedaż .-.
Odpisz
6 maja 2015, 16:29
@kaka77: Aha. To nadal nie ma sensu. ''Hej, po co mi nowsza konsola, lepiej kupię 3 stare, w jednej wymienię laser a te dwie sprzedam!''
Odpisz
6 maja 2015, 16:33
Szczerze? Konsolę sprzedałem sąsiadowi, po niecałym miesiącu padła. Chcesz dalej gadać? :>
Odpisz
6 maja 2015, 22:14
@kaka77: Nie. Twój mózg nie działa poprawnie. Idź się przebadać.
Odpisz
6 maja 2015, 22:15
No cóż, to wiem od dawna, nie potrzebuję badań.
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2015, 22:19
Aczkolwiek, pewne znajomości pozwalają mi zamienić jedną z Ps2'ek na xboxa360, a xboxa na jakiś ciekawy rower, lub kilka porządnych części do mojej obecnej maszyny. W ten sposób, wszystko nabiera głebszego sensu, prawda? :>
Odpisz
6 maja 2015, 22:23
@kaka77: Nie. Mogłeś po prostu za kasę z PS3 kupić jedno PS2 i za resztę kupić sobie rower czy inne dildo. Myślisz czasami?
Odpisz
6 maja 2015, 22:31
Sęk w tym, że Ps3, miało bana na usługi internetowe. Kosztowało mniej więcej 300 złotych, a do tego nikt nie chciał tego kupić. Kupując kolejny shit, zwany xboxem sprzedając go, dostanę 250 złotych i zostaną mi jeszcze 2 sztuki Playstation2. Tego nie ogarniesz, to są moje interesy, ale pieniądze powinny pokryć koszta naprawy roweru, oraz używanego amortyzatora na przód. Ten rower to pamiątka, rozumiesz... ._.
Odpisz
7 maja 2015, 08:35
@kaka77: Ale tak czy tak wychodzisz na minusie!
Odpisz
6 maja 2015, 15:08
gta sa to najbardziej udane gta, nawet vice city które na zawsze zostanie klasykiem
Odpisz
6 maja 2015, 15:19
@ALKATRAZ: tak fajnie mi się wspomina miałem na kompie vice city gta sa a na xbox mam 4 i 5 a andreas mi się dobrze wspomina no fajna ze względu no y no najlepiej mi się wspomina i tyle nie powiem czemu po prostu ją lubię
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2015, 15:07
Ja nadal gram w GTA SA
Odpisz
4 maja 2015, 15:22
Sa ma swój niepowtarzalny urok
Odpisz
4 maja 2015, 02:29
I pojawiły się śmieci na ulicy
Odpisz
3 maja 2015, 23:33
Ja tak czy siak wole Mafie .
Odpisz