Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar szczerbatek12

6 maja 2015, 15:03

Na górze jest comet, a na dole jest sentinel...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Pendrag

21 czerwca 2019, 17:04

@SkaTpl: przypominam

Avatar szczerbatek12

21 czerwca 2019, 18:12

@Pendrag: Jestem pod wrażeniem, że umiałem wtedy układać sensowne zdania. Pewnie wtedy lepiej mi to wychodziło niż teraz

Avatar Chemical

6 maja 2015, 19:12

Raczej 11

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2015, 18:23

ja do dzisiaj jeżdżę tym cudeńkiem po San Andreas

Avatar Maks2603

3 maja 2015, 19:46

A w grze 21.

Avatar Psych0

3 maja 2015, 23:24

@Maks2603: to jest inne uniwersum. gta IV zapoczątkowalo uniwersum hd.

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2015, 08:34

@Psych0: rozpuska
gta1-gtal-gta2-uniwersum 2d
gta3-gtavc-gtavcs-gtalcs-gtasa-uniwersum3d
gta4-gtaeolc(czyli te dlc)-gta5-uniwesum hd

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 6 maja 2015, 16:24

to nie było gta eflc? i uniwersum 2d miało jeszcze 2 dodatki gta london

Avatar KubaR1

6 maja 2015, 15:53

Jak się tak często i długo grało

Avatar kaka77

6 maja 2015, 15:29

Minęło 9 lat...
A ja sprzedałem ps3 i kupiłem sobie 3 sztuki ps2, aby grać w San Andreas. Dla mnie Gta V nie ma wielu smaczków, które w San Andreas występują :3

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar kaka77

6 maja 2015, 22:31

Sęk w tym, że Ps3, miało bana na usługi internetowe. Kosztowało mniej więcej 300 złotych, a do tego nikt nie chciał tego kupić. Kupując kolejny shit, zwany xboxem sprzedając go, dostanę 250 złotych i zostaną mi jeszcze 2 sztuki Playstation2. Tego nie ogarniesz, to są moje interesy, ale pieniądze powinny pokryć koszta naprawy roweru, oraz używanego amortyzatora na przód. Ten rower to pamiątka, rozumiesz... ._.

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2015, 08:35

@kaka77: Ale tak czy tak wychodzisz na minusie!

Avatar ALKATRAZ

6 maja 2015, 15:08

gta sa to najbardziej udane gta, nawet vice city które na zawsze zostanie klasykiem

Avatar Predator_PL

6 maja 2015, 15:19

@ALKATRAZ: tak fajnie mi się wspomina miałem na kompie vice city gta sa a na xbox mam 4 i 5 a andreas mi się dobrze wspomina no fajna ze względu no y no najlepiej mi się wspomina i tyle nie powiem czemu po prostu ją lubię

Avatar
NightGhostPL

Edytowano - 6 maja 2015, 15:07

Ja nadal gram w GTA SA

Avatar TypowyPolak

4 maja 2015, 15:22

Sa ma swój niepowtarzalny urok

Avatar HYPER_SMOKI

4 maja 2015, 02:29

I pojawiły się śmieci na ulicy

Avatar
Konto usunięte

3 maja 2015, 23:33

Ja tak czy siak wole Mafie .

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie są aż takie pyszne

Fajnie że odpowiedzieli

Młodzi gniewni

Nigdy na to nie wpadną

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka