Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Perwoll

16 maja 2015, 11:32

W Nisekoi też był polski akcent :D

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2015, 12:19

@Perwoll: jaki

Avatar Perwoll

19 maja 2015, 17:55

Wyrażenie " Na zawsze w miłości (?)" było po polsku

Avatar surrrfankaUwU

4 marca 2021, 11:31

@Perwoll: oo tak kojarzę coś, w wesołej twórczości tłumaczy (chyba) o tym było ale wyrażenie brzmiało "na zawsze in love"

Avatar SzczypiorekYT

12 sierpnia 2019, 13:04

Avatar Maks2603

3 maja 2015, 22:27

Prawdziwy Polandball nie ogląda chińskich bajek, tylko Misia Uszatka i Reksia!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar Archeologwinternetach

8 lutego 2017, 23:05

@Maks2603: Nie musi pisać "Cię" z wielkiej.

Avatar dyniator

13 marca 2017, 22:01

@Archeologwinternetach: Pasuje Tobie ten nick

Avatar Mordur

26 stycznia 2017, 21:26

Avatar
Konto usunięte

7 października 2016, 20:45

Polandball confirmed!!

Avatar hvkjxbyh

Edytowano - 15 maja 2015, 21:59

W Beelzebub też jest polski akcent.
- Skąd jesteś?
- Z Piekła
- A z Polski.
Wychodzi na to że Japończycy znają całą prawdę o Polsce =D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar hvkjxbyh

28 maja 2015, 22:09

@Gamora: Nie pamiętam bo dawno oglądałem. Ale to w tym momencie kiedy niańka się wprowadza

Avatar gobo333

16 sierpnia 2015, 09:28

@hvkjxbyh: W kronikach opętania demon dybuk mówi po polsku

Avatar XDLiliXD

1 czerwca 2015, 22:22

Ok.. co to za anime, bo jedyne anime jakie znam to Dragon Ball i Sailor Moon

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2015, 17:23

@XDLiliXD: A Naruto znasz?

Avatar XDLiliXD

Edytowano - 9 czerwca 2015, 16:25

Kojarzę.. ale raczej nie oglądałam.

Avatar AbczyX

23 lipca 2015, 23:06

@XDLiliXD: To anime to aldnoah zero (drugi sezon):D

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 października 2016, 18:12

@XDLiliXD: A pokemony znasz?
To też Anime.
Słyszałam pogłoskę, że ,,Pszczółka Maja" lub chodziaż ,,Muminki" (mam na myśli kreskówkę) to też Anime...

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2015, 00:17

W anime pojawiają się teksty o polakach.Ale mi wtedy trochę miło jest że są o nas wzmianki.Japan pamiętać o polski naród 😊

Avatar rozwalgo

9 czerwca 2015, 21:00

Avatar Dziewczyna1

4 czerwca 2015, 09:59

W Ao no Exorcist są polskie napisy na ścianie :-)

Avatar matylda100404

16 maja 2015, 16:52

PODOBNEJ nazwie.

Avatar ragnarok5255

16 maja 2015, 19:33

@matylda100404: Eeee. O co chodzi?

Avatar matylda100404

18 maja 2015, 19:40

@ragnarok5255: O to, że on powiedział, że mają na Ziemi melodie ludową o PODOBNEJ nazwie. Może nie chodzi o Mazurka ?

Avatar Darwineek

16 maja 2015, 09:38

Jedyne anime (nie licząc pokemonów xd) jakie oglądałem to Hellsing Ultimate i nie zamierzałem oglądać w dubbingu polskim.. Oryginalnie po japońsku i z polskimi napisami ;P Czasami te wrzaski były rozpi***alające xD

Avatar TheGreatcat

15 maja 2015, 21:58

Raczej jest to dodatek tłumacza a nie autora anime.

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2015, 06:39

@TheGreatcat: wręcz przeciwnie

Avatar Agaran

15 maja 2015, 21:50

Dawno temu i nieprawda... Mazurek jest to swego rodzaju mieszanina tancow a nie melodia ludowa.

Avatar Mewtwo1

15 maja 2015, 22:50

@Agaran: Jest też ciasto i ptaszek...

Avatar erziest

4 maja 2015, 11:55

z jakiego to anime ?

Avatar SweetieBelle

15 maja 2015, 21:59

@erziest: AldnoahZero.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zdeklasowani znowu

Tacy sami, a ściana między nami

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Fergus

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka