Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ArabVegeta

26 lutego 2016, 14:29

Jeszcze takie na 3 lvl ulepszone

Avatar FilipC4

25 listopada 2017, 17:42

@ArabVegeta: to nie może być na lvl 3 bo to mini sentry (czy cuś)

Avatar ALKATRAZ

7 maja 2015, 18:19

nie ma to jak w grze pić browary

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2015, 22:31

@ALKATRAZ: Tam to nawet kanapki żresz, czekolady, steki, ciasta rybne.

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2015, 12:33

@ALKATRAZ: w grze masz drwinę "Rancho Relaxo".

Avatar ArabVegeta

26 lutego 2016, 14:28

@ALKATRAZ: demomen ma poczontkowo butelke wejs ją i nacisnij g xD

Avatar LuKsTa

4 maja 2015, 07:47

Eeee tam 3 soldów i po minidziałkach :D

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2015, 19:08

@LuKsTa: Właśnie o to chodzi, że inżynier z jednorękim bandytą buduje działko za działkiem. Co zniszczysz, to odbuduje. Zwłaszcza jak jest więcej niż jeden.

Avatar LuKsTa

7 maja 2015, 21:22

Wiem tylko gorzej jak jest mapa np arena z małą ilością paczek z amunicją engineerzy mają wtedy trudniej.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 maja 2015, 21:26

@LuKsTa: ale tutaj mamy mapę high_tower, a nie jakąś arenę.

Avatar LuKsTa

7 maja 2015, 22:01

Zakończymy ten temat bo chce mi się spać xD

Avatar gulasz88

7 maja 2015, 21:17

Filmik to "Meet the Gunslinger", dla zainteresowanych

Avatar Szymon2410

7 maja 2015, 20:12

Do tego obrazka pasuje muzyka z Menu czyli ,,TUM TUM TUM TUM TUM TUM TUM"

Avatar PolskiUzytkownik

7 maja 2015, 19:56

Liga Sprawiedliwych by wjechała to by srał swoim mózgiem

Avatar loloja

7 maja 2015, 19:29

cholera nie będzie łatwo zniszczyć te działka...

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2015, 18:47

o_O

Avatar bartusielek

7 maja 2015, 18:13

Ok, so you wanted to win? I'm sorry, mate.

Avatar volf360

7 maja 2015, 18:12

Avatar Vader0PL

7 maja 2015, 18:03

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2015, 15:57

Ale on jest z drużyny czerwonych, wagon też jest czerwonych, więc on powinien ten wagon automatycznie pchać do przodu. A po jakimś czasie działka zostaną daleko w tyle.

Avatar PanSowa12

4 maja 2015, 08:32

oglądałem to xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Przyszłość jest piękna

Zapraszamy

No to skrzynia biegów do wymiany

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka