Co robi fotograf grając w CS: GO?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie są aż takie pyszne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 października 2019, 20:00
bruh
Odpisz
9 maja 2015, 18:47
Ej dobre hehhe :D
Odpisz
5 listopada 2017, 01:29
@Nati07: yes
Odpisz
18 maja 2015, 16:44
cyka blyat! :D
Odpisz
9 maja 2015, 17:46
Nie rozumiem. Wyjaśni ktoś?
Odpisz
18 maja 2015, 16:43
@Pablo100: Bo w cs:go co drugi gracz to rusek i piszą oni "сука блять". Lub po prostu сука co oznacza suka pieprzona. A my to czytamy po prostu "cyka"
Odpisz
18 maja 2015, 17:43
Dzięki :D
Odpisz
19 maja 2015, 19:06
@Pablo100: spoko ^^
Odpisz
18 lutego 2016, 22:58
@Pablo100: wejdz na serwer społeczności
Odpisz
4 maja 2015, 15:27
Tylko że fotograf to koniecznie musi byc rusek
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2015, 16:55
@ZmoraPL: probujesz trollowac czy co?
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2015, 09:59
Wyjdź... albo najlepiej usuń konto
Odpisz
9 maja 2015, 10:31
masz cos do mojego brata?
Odpisz
9 maja 2015, 10:56
@WolfWolfyWolf: Wszyscy mają. :> Ja mam tylko pozdrowienia.
Odpisz
9 maja 2015, 11:46
@WolfWolfyWolf: Tak.
Odpisz
9 maja 2015, 11:59
@WolfWolfyWolf: Każdy ma
Odpisz
9 maja 2015, 13:32
bo?
Odpisz
9 maja 2015, 13:33
ok
Odpisz
9 maja 2015, 14:24
@ZmoraPL: chciałem to samo powiedzieć :-)
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2015, 09:53
*tu nic nie ma, ale miało być*
Odpisz
9 maja 2015, 09:33
Ciekawe jaki fotograf chciałby robić zdjęcia temu gównu.
Odpisz
9 maja 2015, 12:41
@CEzikMaj: I CO TYLKO NA TYLE WAS STAĆ?? WIĘCEJ TYCH HEJTÓW TA GRA TO GÓWNO
Odpisz
10 maja 2015, 08:22
@CEzikMaj: Ogar to raz. Po drugie grałeś w CSa?!
Ja nie grałem , ale szanuję tych co w nią grają, o ile są ogarami.
Po trzecie skoro ta gra to gówno wg. ciebie , to może powiedz dlaczego?
Odpisz
10 maja 2015, 10:14
Bo ciągle gadają o tej idiotycznej grze. Tylko o jednym nawet tematu nie da się zmienić. Po drugie jak widzę ludzi przy tym grających to 100% sie denerwuje. Gra ma sprawiać przyjemność a nie być jakimś wojskiem. Poza tym grałem a na serwerach same matoły. Żałuję, że dałem się zmusić. Już nigdy nie kupię gry przez którą nie można pogadać na inny temat.
Odpisz
10 maja 2015, 11:47
@CEzikMaj: No teraz przynajmniej jest mniej neosowato w twojej wypowiedzi.
No, ale jak ktoś lubi tą grę to nie musisz mu narzucać siłą swego gustu.
Do CSa nic nie mam, ale trochę też zaczyna mnie wku*wiać ciągła tematyka tej gry, np. na YT.
Case Opening.
Nie chcę nikomu narzucać gustu, ale ludzie co jest takiego fajnego w oglądaniu gościa który otwiera jakieś skrzynki?!
Na poważnie mówię.
Odpisz
5 maja 2015, 10:30
"Cyka" jest tu słowem - kluczem.
Odpisz
9 maja 2015, 09:29
@MruczekV: Pie**olisz.
Odpisz
4 maja 2015, 15:35
ba dum tss
Odpisz
4 maja 2015, 16:03
miałem to napisać!
Odpisz
4 maja 2015, 16:30
@Czychacz: Byłem szybszy, a do tego na telefonie :)
Odpisz
4 maja 2015, 18:38
ja też
Odpisz
4 maja 2015, 16:29
сука
Odpisz
4 maja 2015, 16:03
Karol sztrazburger lubi to
Odpisz