Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar OsypankaBulDupiarz

18 października 2019, 20:00

bruh

Avatar Nati07

9 maja 2015, 18:47

Ej dobre hehhe :D

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2017, 01:29

@Nati07: yes

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2015, 16:44

cyka blyat! :D

Avatar Pablo100

9 maja 2015, 17:46

Nie rozumiem. Wyjaśni ktoś?

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2015, 16:43

@Pablo100: Bo w cs:go co drugi gracz to rusek i piszą oni "сука блять". Lub po prostu сука co oznacza suka pieprzona. A my to czytamy po prostu "cyka"

Avatar Pablo100

18 maja 2015, 17:43

Dzięki :D

Avatar
Konto usunięte

19 maja 2015, 19:06

@Pablo100: spoko ^^

Avatar adam12333

18 lutego 2016, 22:58

@Pablo100: wejdz na serwer społeczności

Avatar ZmoraPL

4 maja 2015, 15:27

Tylko że fotograf to koniecznie musi byc rusek

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar WolfWolfyWolf

9 maja 2015, 13:33

ok

Avatar frytki112

9 maja 2015, 14:24

@ZmoraPL: chciałem to samo powiedzieć :-)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 maja 2015, 09:53

*tu nic nie ma, ale miało być*

Avatar CEzikMaj

9 maja 2015, 09:33

Ciekawe jaki fotograf chciałby robić zdjęcia temu gównu.

Avatar CEzikMaj

9 maja 2015, 12:41

@CEzikMaj: I CO TYLKO NA TYLE WAS STAĆ?? WIĘCEJ TYCH HEJTÓW TA GRA TO GÓWNO

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2015, 08:22

@CEzikMaj: Ogar to raz. Po drugie grałeś w CSa?!
Ja nie grałem , ale szanuję tych co w nią grają, o ile są ogarami.
Po trzecie skoro ta gra to gówno wg. ciebie , to może powiedz dlaczego?

Avatar CEzikMaj

10 maja 2015, 10:14

Bo ciągle gadają o tej idiotycznej grze. Tylko o jednym nawet tematu nie da się zmienić. Po drugie jak widzę ludzi przy tym grających to 100% sie denerwuje. Gra ma sprawiać przyjemność a nie być jakimś wojskiem. Poza tym grałem a na serwerach same matoły. Żałuję, że dałem się zmusić. Już nigdy nie kupię gry przez którą nie można pogadać na inny temat.

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2015, 11:47

@CEzikMaj: No teraz przynajmniej jest mniej neosowato w twojej wypowiedzi.
No, ale jak ktoś lubi tą grę to nie musisz mu narzucać siłą swego gustu.
Do CSa nic nie mam, ale trochę też zaczyna mnie wku*wiać ciągła tematyka tej gry, np. na YT.
Case Opening.
Nie chcę nikomu narzucać gustu, ale ludzie co jest takiego fajnego w oglądaniu gościa który otwiera jakieś skrzynki?!

Na poważnie mówię.

Avatar MruczekV

5 maja 2015, 10:30

"Cyka" jest tu słowem - kluczem.

Avatar kamykPL

9 maja 2015, 09:29

@MruczekV: Pie**olisz.

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2015, 15:35

ba dum tss

Avatar Czychacz

4 maja 2015, 16:03

miałem to napisać!

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2015, 16:30

@Czychacz: Byłem szybszy, a do tego na telefonie :)

Avatar Czychacz

4 maja 2015, 18:38

ja też

Avatar Kamjusz

4 maja 2015, 16:29

сука

Avatar Czychacz

4 maja 2015, 16:03

Karol sztrazburger lubi to

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie są aż takie pyszne

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka