Przestawić czyjś samochód? Żaden problem!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Drewniany kominek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 maja 2015, 17:04
Welcome to the future :D
Odpisz
5 maja 2015, 10:24
Fajny wynalazek, ale jaki jest tego sens? Żeby ludziom nie chciało się uważać przy niektórych manewrach? Po to robi się prawo jazdy, by człowiek umiał jeździć, a nie ułatwiać sobie życie jeżeli ma przed sobą ściane której łatwo nie przeskoczy....
Odpisz
5 maja 2015, 10:32
@TheSaskacz: nie zastawił ci kiedyś auta jakiś pajac, tak że musiałeś z wyjazdem czekać ch. wie ile, aż rzeczony pajac łaskawie wróci i cię odblokuje? Tak, mnie też nie, nie mam nawet samochodu, ale wyobrażam sobie że takie miałoby być przeznaczenie tego wynalazku ;)
Odpisz
5 maja 2015, 11:17
@TheSaskacz: "Przestawić CZYJŚ samochód? [...]" :)
Odpisz
5 maja 2015, 11:28
@smoczka: Jeżeli specjalnie zastawia, to wtedy takiemu pajacowi robisz zdjęcie zarówno samochodu jak i rejestracji, a następnie idziesz z czymś takim na policje. Jeżeli samochód tego pajaca jest wolny z 3 stron(w sensie 4 strona to Twój samochód) to pchasz ten samochód, aż będziesz mógł wyjechać. A następnie srututu na policję :) Chociaż znając Polską policje prędzej nauczą się 1/100 kodeksu karnego na pamięć niż zaczną coś działać.
Odpisz
5 maja 2015, 11:51
@TheSaskacz: Niektórym ludziom się śpieszy (obecnie chyba każdemu) ;p procedura którą opisałeś na początku zajmuje kupę czasu :D
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2015, 12:37
@TheSaskacz: Po co komu w takim razie poduszka powietrzna i pasy bezpieczeństwa, skoro można po prostu uważać? Po co samochód, skoro są konie? Po co konie, skoro można za****ć na piechotę?
Wynalazki służą przede wszystkim do tego, żeby ułatwiać życie. No - w sumie także po to, żeby stwarzać nowe możliwości. Ale ta pierwsza kategoria też jak najbardziej ma sens.
Odpisz
5 maja 2015, 13:36
@smoczka: "Obecnie chyba każdemu" - na wszystko jest czas, jeżeli wszystko zaplanujesz. Jest różnica jeżeli masz do szkoły/pracy na 8.00 i wstaniesz o 5.30, i jest różnica jeżeli wstaniesz o 7.30 :) Kupe czasu? Nie przesadzaj.
Odpisz
5 maja 2015, 13:37
@Mijak: Jak tak dalej pójdzie, to przez "ułatwienia w życiu" cywilizacja stoczy się na poziom cywylizacji w filmie WALL:E.. W skrócie: Grubasy, którzy potrzebują latający krzeseł aby się poruszać.
Odpisz
5 maja 2015, 14:06
@TheSaskacz: czyli rozumiem, że zawsze uwzględniasz w swoim planie dnia gratisową godzinę na dojazd do pracy/uczelnię/gdziekolwiek na wypadek zastawiających samochód scumbagów? Mogę ci tylko pogratulować, bo w takim wypadku należysz do znacznej mniejszości ;p
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2015, 14:43
@TheSaskacz: Nie stoczy się, bo ludzie do tego nie dopuszczą.
A nie dopuszczą, bo człowiek ma potrzebę piękna, a wizja grubasów z filmu WALL-E piękna raczej nie jest.
Ułatwienia w życiu nie sprawią, że ludzkość upadnie, tylko że będzie mogła zająć się ciekawszymi i piękniejszymi rzeczami, niż przestawianie samochodów.
A jeśli jednak ludzkość upadnie do poziomu niepełnosprawnych grubasów, to dlatego, że sama tak zechce - i w takim wypadku nie widzę w tym nic obiektywnie złego (choć mi osobiście taka wizja także niezbyt się podoba).
Odpisz
5 maja 2015, 16:01
@smoczka: Lepiej być w mniejszości, i być innym aniżeli być w większości i być pośród ludzi którzy wszyscy są tacy sami.
Odpisz
5 maja 2015, 16:02
@Mijak: Ludzkość już dawno temu upadła do tego poziomu, tylko jeszczę o tym nie wie. /Saskacz filozof
Odpisz
5 maja 2015, 17:43
@TheSaskacz: Tylko część ludzkości i tylko do pewnego stopnia. Poza tym ludzkość miała te wady od zarania dziejów, rozwój technologiczny niewiele tu zmienia - dostarcza tylko narzędzi wykorzystywanych zarówno przez dobrą, jak i złą stronę ludzkiej natury. /Mijak filozof.
To temat na długą dyskusję, Saskaczu filozofie.
Swoją drogą, Sasuke to bardzo ciekawa postać i bardzo chętnie przeprowadziłbym z nim długą rozmowę. Choćby i na temat upadku ludzkości.
A że takiej możliwości raczej nie dostanę, to może być ktoś, kto się z nim utożsamia.
Odpisz
5 maja 2015, 17:12
WOOOOW!
Odpisz
5 maja 2015, 10:11
Wynalazek genialny, ale jestem niemal pewien, że spotka go los nitrogliceryny. Dynamit miał być wykorzystywany w kopalniach, a wzięto go na wojnę.
Za to to będzie używane w kradzieżach aut pewnie już za parę lat... Wystarczy zabrać auto poza zasięg słuchu ludzi i można je otwierać czym się chce bez włączania alarmu. Jeśli jakaś szajka złodziei zechce zainwestować w takie cuda ich zyski będą - moim zdaniem - parokrotnie większe.
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2015, 13:53
w wojsku było by tak samo użyte jak u ludności cywilnej
jakie rozwiązanie bojowe miało by to mieć? goliaty już tworzono w czasie 2 wojny światowej a dzisiaj mogły by być jeszcze lepsze dzięki rozwojowi technologi zdalnie sterowanej ale nie wykorzystuje się ich bo jedno razowo im się nie opłaca i taniej zrobić drona który ma więcej możliwości
co do kradzieży to racja ale też wątpie by to miało na tyle mocne baterie
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2015, 14:07
@bylejakbylegdzie: Nie bardzo rozumiem "w wojsku było by tak samo użyte jak u ludności cywilnej
jakie rozwiązanie bojowe miało by to mieć?" : )
Hmm... chyba łapię już - odebrałeś to "spotka go los nitrogliceryny. Dynamit miał być wykorzystywany w kopalniach, a wzięto go na wojnę." tak, że miałoby być to z obrazka wykorzystane na wojnie? Przepraszam - wyraziłem się niejasno. Miałem na myśli porównanie, że "stworzone by pomagać ludziom - wykorzystane by czynić zło" niekoniecznie w kwestii militarnej : )
Moje niedopatrzenie, sorka ^^
Odpisz
5 maja 2015, 14:16
a sorry, po prostu chyba cię nie zrozumiałem :D
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2015, 14:47
Też o tym pomyślałem. Ale każdy wynalazek może być wykorzystywany do dobrych i złych celów. Żaden nie jest jednoznacznie zły - nawet jeśli został zaprojektowany do złych celów i w 99% przypadków właśnie do nich jest wykorzystywany.
Odpisz
5 maja 2015, 15:29
Jedyne zastosowanie militarne jakie widzę, to odholowywanie uszkodzonych pojazdów.
Odpisz
5 maja 2015, 14:57
jo zech ni widziol tokich wynolozkow!
Odpisz
5 maja 2015, 11:21
Shut up and take my money!
Odpisz