Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Takita6

6 maja 2015, 17:04

Welcome to the future :D

Avatar TheSaskacz

5 maja 2015, 10:24

Fajny wynalazek, ale jaki jest tego sens? Żeby ludziom nie chciało się uważać przy niektórych manewrach? Po to robi się prawo jazdy, by człowiek umiał jeździć, a nie ułatwiać sobie życie jeżeli ma przed sobą ściane której łatwo nie przeskoczy....

Avatar smoczka

5 maja 2015, 10:32

@TheSaskacz: nie zastawił ci kiedyś auta jakiś pajac, tak że musiałeś z wyjazdem czekać ch. wie ile, aż rzeczony pajac łaskawie wróci i cię odblokuje? Tak, mnie też nie, nie mam nawet samochodu, ale wyobrażam sobie że takie miałoby być przeznaczenie tego wynalazku ;)

Avatar the21gryzon

5 maja 2015, 11:17

@TheSaskacz: "Przestawić CZYJŚ samochód? [...]" :)

Avatar TheSaskacz

5 maja 2015, 11:28

@smoczka: Jeżeli specjalnie zastawia, to wtedy takiemu pajacowi robisz zdjęcie zarówno samochodu jak i rejestracji, a następnie idziesz z czymś takim na policje. Jeżeli samochód tego pajaca jest wolny z 3 stron(w sensie 4 strona to Twój samochód) to pchasz ten samochód, aż będziesz mógł wyjechać. A następnie srututu na policję :) Chociaż znając Polską policje prędzej nauczą się 1/100 kodeksu karnego na pamięć niż zaczną coś działać.

Avatar smoczka

5 maja 2015, 11:51

@TheSaskacz: Niektórym ludziom się śpieszy (obecnie chyba każdemu) ;p procedura którą opisałeś na początku zajmuje kupę czasu :D

Avatar Mijak

Edytowano - 5 maja 2015, 12:37

@TheSaskacz: Po co komu w takim razie poduszka powietrzna i pasy bezpieczeństwa, skoro można po prostu uważać? Po co samochód, skoro są konie? Po co konie, skoro można za****ć na piechotę?
Wynalazki służą przede wszystkim do tego, żeby ułatwiać życie. No - w sumie także po to, żeby stwarzać nowe możliwości. Ale ta pierwsza kategoria też jak najbardziej ma sens.

Avatar TheSaskacz

5 maja 2015, 13:36

@smoczka: "Obecnie chyba każdemu" - na wszystko jest czas, jeżeli wszystko zaplanujesz. Jest różnica jeżeli masz do szkoły/pracy na 8.00 i wstaniesz o 5.30, i jest różnica jeżeli wstaniesz o 7.30 :) Kupe czasu? Nie przesadzaj.

Avatar TheSaskacz

5 maja 2015, 13:37

@Mijak: Jak tak dalej pójdzie, to przez "ułatwienia w życiu" cywilizacja stoczy się na poziom cywylizacji w filmie WALL:E.. W skrócie: Grubasy, którzy potrzebują latający krzeseł aby się poruszać.

Avatar smoczka

5 maja 2015, 14:06

@TheSaskacz: czyli rozumiem, że zawsze uwzględniasz w swoim planie dnia gratisową godzinę na dojazd do pracy/uczelnię/gdziekolwiek na wypadek zastawiających samochód scumbagów? Mogę ci tylko pogratulować, bo w takim wypadku należysz do znacznej mniejszości ;p

Avatar Mijak

Edytowano - 5 maja 2015, 14:43

@TheSaskacz: Nie stoczy się, bo ludzie do tego nie dopuszczą.
A nie dopuszczą, bo człowiek ma potrzebę piękna, a wizja grubasów z filmu WALL-E piękna raczej nie jest.
Ułatwienia w życiu nie sprawią, że ludzkość upadnie, tylko że będzie mogła zająć się ciekawszymi i piękniejszymi rzeczami, niż przestawianie samochodów.
A jeśli jednak ludzkość upadnie do poziomu niepełnosprawnych grubasów, to dlatego, że sama tak zechce - i w takim wypadku nie widzę w tym nic obiektywnie złego (choć mi osobiście taka wizja także niezbyt się podoba).

Avatar TheSaskacz

5 maja 2015, 16:01

@smoczka: Lepiej być w mniejszości, i być innym aniżeli być w większości i być pośród ludzi którzy wszyscy są tacy sami.

Avatar TheSaskacz

5 maja 2015, 16:02

@Mijak: Ludzkość już dawno temu upadła do tego poziomu, tylko jeszczę o tym nie wie. /Saskacz filozof

Avatar Mijak

5 maja 2015, 17:43

@TheSaskacz: Tylko część ludzkości i tylko do pewnego stopnia. Poza tym ludzkość miała te wady od zarania dziejów, rozwój technologiczny niewiele tu zmienia - dostarcza tylko narzędzi wykorzystywanych zarówno przez dobrą, jak i złą stronę ludzkiej natury. /Mijak filozof.
To temat na długą dyskusję, Saskaczu filozofie.
Swoją drogą, Sasuke to bardzo ciekawa postać i bardzo chętnie przeprowadziłbym z nim długą rozmowę. Choćby i na temat upadku ludzkości.
A że takiej możliwości raczej nie dostanę, to może być ktoś, kto się z nim utożsamia.

Avatar gabisoch

5 maja 2015, 17:12

WOOOOW!

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2015, 10:11

Wynalazek genialny, ale jestem niemal pewien, że spotka go los nitrogliceryny. Dynamit miał być wykorzystywany w kopalniach, a wzięto go na wojnę.
Za to to będzie używane w kradzieżach aut pewnie już za parę lat... Wystarczy zabrać auto poza zasięg słuchu ludzi i można je otwierać czym się chce bez włączania alarmu. Jeśli jakaś szajka złodziei zechce zainwestować w takie cuda ich zyski będą - moim zdaniem - parokrotnie większe.

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 5 maja 2015, 13:53

w wojsku było by tak samo użyte jak u ludności cywilnej

jakie rozwiązanie bojowe miało by to mieć? goliaty już tworzono w czasie 2 wojny światowej a dzisiaj mogły by być jeszcze lepsze dzięki rozwojowi technologi zdalnie sterowanej ale nie wykorzystuje się ich bo jedno razowo im się nie opłaca i taniej zrobić drona który ma więcej możliwości

co do kradzieży to racja ale też wątpie by to miało na tyle mocne baterie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 maja 2015, 14:07

@bylejakbylegdzie: Nie bardzo rozumiem "w wojsku było by tak samo użyte jak u ludności cywilnej

jakie rozwiązanie bojowe miało by to mieć?" : )

Hmm... chyba łapię już - odebrałeś to "spotka go los nitrogliceryny. Dynamit miał być wykorzystywany w kopalniach, a wzięto go na wojnę." tak, że miałoby być to z obrazka wykorzystane na wojnie? Przepraszam - wyraziłem się niejasno. Miałem na myśli porównanie, że "stworzone by pomagać ludziom - wykorzystane by czynić zło" niekoniecznie w kwestii militarnej : )
Moje niedopatrzenie, sorka ^^

Avatar bylejakbylegdzie

5 maja 2015, 14:16

a sorry, po prostu chyba cię nie zrozumiałem :D

Avatar Mijak

Edytowano - 5 maja 2015, 14:47

Też o tym pomyślałem. Ale każdy wynalazek może być wykorzystywany do dobrych i złych celów. Żaden nie jest jednoznacznie zły - nawet jeśli został zaprojektowany do złych celów i w 99% przypadków właśnie do nich jest wykorzystywany.

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2015, 15:29

Jedyne zastosowanie militarne jakie widzę, to odholowywanie uszkodzonych pojazdów.

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2015, 14:57

jo zech ni widziol tokich wynolozkow!

Avatar Gray1997

5 maja 2015, 11:21

Shut up and take my money!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Dobrze czasem się oderwać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Drewniany kominek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka