Gdyby Paul Walker nadal żył...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
To musiało być męczące
Fajnie że odpowiedzieli
Ładne rzeczy
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zapraszamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2018, 23:49
ta seria umarła po trójce, dobra, czwórka jeszcze była spoko ale reszta to syf z zadużym budżetem.
Odpisz
3 marca 2016, 18:25
Paul grał do sceny z pogrzebem... przypadek? nie sadze! :D
Odpisz
16 sierpnia 2015, 15:59
prawda
Odpisz
6 maja 2015, 12:32
Jeżeli ósemka nie będzie tak popularna jak siódemka to ten obrazek jest prawdziwy. Każda kolejna część jest bardziej popularna niż poprzednia więc nie wiadomo jak to będzie.
Odpisz
5 maja 2015, 18:58
Jescze będzie 8 cześć ;)... Już jest w planach
Odpisz
5 maja 2015, 19:07
@superchwytliwanazwa: palm
Odpisz
5 maja 2015, 22:50
@weluszek: Ile palm?
Odpisz
5 maja 2015, 18:26
S i W zawsze byli popularni ;) Byli są i będą do ostatniej części.
Odpisz
5 maja 2015, 18:46
@OlaManolaa: Czyli do 7 :'<
Odpisz
5 maja 2015, 18:47
@OlaManolaa: Ale nie, aż tak bardzo, po jego śmierci wszędzie o tym trąbili oraz wspominali o filmie, a więc to też się przekłada na widownie.
Odpisz
5 maja 2015, 21:52
8
Odpisz
5 maja 2015, 19:54
idę na to jutro do kina ,-,
Odpisz
5 maja 2015, 20:48
@mooped: Gratuluję :')
Odpisz
5 maja 2015, 18:04
taki chwyt reklamowy :-\
Odpisz
5 maja 2015, 18:21
@caladoba: A może najmijmy kogoś na ciebie? Jeja stanie się bardziej popularne - taki chwyt reklamowy.
Odpisz
5 maja 2015, 18:51
@MrocznyWilk: Ale Paul był kimś, głównym bohaterem filmów itp.
A on... Raczej nie jest zbyt ważny.
Najmijmy kogoś na Jacka.
Odpisz
5 maja 2015, 18:58
@DeadExtreme: Ale w wiadomościach/gazetach i tak pewnie by było, że kogoś zabili.
Odpisz
5 maja 2015, 19:11
@MrocznyWilk: to był taki żarcik ;-;
Odpisz