Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar albatrosia

Edytowano - 15 maja 2015, 13:52

a skoro pony to po angielsku kucyk, to czemu mówi się kucyk pony?
pewnych rzeczy się poprostu nie ogarnia

Avatar Axyui

27 września 2018, 18:32

@albatrosia: jest też dönner kebab czyli kebab kebab

Avatar Wiedzimin

14 czerwca 2015, 21:04

Bo to jest bardziej polskie.

Avatar Loki_Odinson

13 czerwca 2015, 21:06

Ponieważ to tylko śmiertelnicy - popełniają błędy.

Avatar ChudyPan

10 maja 2015, 16:14

Trochę jak z ,,chipsami".

Avatar ChickenEatsRainbows

10 maja 2015, 14:28

Ah, ten łamacz mózgów.

Avatar Zuzka15

Edytowano - 10 maja 2015, 12:43

A co to w ogóle jest?

Avatar DisuPL

9 maja 2015, 22:29

Może to dziwinie brzmi ale powinno się mówić "transformery", "simowie" "avengerowie", chociaż w tym wypadku wgl najlepiej jest "mściciele"... to brzmi tak badziewnie ;P

Avatar Profesor_Ender

10 maja 2015, 09:03

@DisuPL: To teraz paradoks. Ultron z łacińskiego też oznacza Mściciela. Więc gdyby dosłownie przetłumaczyć "Avengers. Age of Ultron" wyszło by "Mściciele. Epoka Mściciela".

Avatar DisuPL

10 maja 2015, 12:32

@Profesor_Ender: Ale z łaciny to co innego :P. Sam wolę mówić "Avengers" niż "Mściciele" ;P.

Avatar dopefish

4 maja 2015, 16:19

co mają mówić, avengerowie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar anamaria2002

4 maja 2015, 19:27

@Cyan_Blue: "Avengerowie" brzmi dziwnie. Nieważne czy wszyscy by tak mówili czy nie, tak zawsze będzie.

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2015, 11:27

@dopefish: Mają mówić avengers

Avatar cyprian1219

10 maja 2015, 09:08

Tak by sie odmieniało jako polskie słowo

Avatar Wikta5

9 maja 2015, 22:13

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar pancerny366

10 maja 2015, 07:46

Żebyś wiedział jak w języku obcym pisze się to, co napisałeś w komentarzu na samej górze.

Avatar
lee32147

10 maja 2015, 08:22

@Wikta5: To nie jest "Lays", tylko "Lay's". To jest ogromna różnica, bo Lay to nazwisko, a nazwa "Lay's" oznacza, że jest to produkt Lay'a.

Avatar benben7

10 maja 2015, 08:16

bo tak jest wygodniej

Avatar bartek7209729

10 maja 2015, 08:08

???

Avatar Smashrum

10 maja 2015, 05:59

bo nieuki z polskiego przerobili

Avatar parwan

9 maja 2015, 22:32

bo pewnie lubią

Avatar xXkuba22Xx

9 maja 2015, 22:24

simsy, transformersi itp

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Fajnie że odpowiedzieli

Nie są aż takie pyszne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Najbardziej realistyczny spośród modów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka