Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie idź!
Dobrze czasem się oderwać
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2015, 17:10
Co tych obrazków z db tak dużo ostatnio? Czemu wy mi dzieciństwo rozpieprzacie.
Odpisz
4 maja 2015, 17:29
Pewnie z powodu nowego sezonu..
Odpisz
4 maja 2015, 17:36
@Martyna1274: I gry. I filmu. I kinówki.
Odpisz
10 maja 2015, 12:53
Pewnie dlatego, że ktoś zaczął oglądać DB jeszcze raz.
Odpisz
10 maja 2015, 14:01
Nie tylko tobie.
Odpisz
5 czerwca 2015, 09:14
Co ty Shenronowi robisz ;-; , zepsułeś moje życzenie u Porungi , tera Dragon Balle Shenrona mi kradniesz ;-;
Odpisz
10 maja 2015, 12:21
nowsza wersja się szykuje
Odpisz
10 maja 2015, 12:12
chce zacząć to oglądać tyllo w jakiej kolejności?
Odpisz
10 maja 2015, 12:28
@parwan: Od początku do końca. Tak zwykle jest najlepiej.
Odpisz
10 maja 2015, 12:44
@TheGreatcat: Jeszcze lepiej jest od środka do początku a potem jeszcze lecisz do końca :v
Odpisz
10 maja 2015, 12:45
@parwan: Początek jest strasznie dziecinny a "zetka" zafillerowana. Na YouTube znajdziesz filmik Bukiego, który wyjaśnia jak najlepiej zacząć, radzi żeby zacząć od zetki a potem od Dragon Balla (gdzie Goku był mały). ALBO zacząć od Kaia, który jest "zetką" tylko że z odnowioną kreską i bez fillerów.
Odpisz
10 maja 2015, 12:54
@Soberker: dzięki
Odpisz
22 kwietnia 2021, 18:20
@parwan: 1. Dragon ball
2. Dragon ball z lub dragon ball kai
3. Dragon ball gt
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2015, 21:22
Mos*na, mos*na.
Odpisz
4 maja 2015, 23:16
Odpisz
4 maja 2015, 20:56
Ten worek ;-;
Odpisz
10 maja 2015, 12:08
@Catmen: tyle że to nie jest worek....
Odpisz
10 maja 2015, 13:50
@arektatarowicz: to jest worek mosznowy czy jakoś tam... ;_; Ch**owa przyroda B-<
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2015, 15:26
@WolfyWTF: moszn a? moszn a. (dlaczego mi automatycznie naprawia błędy i zamienia moszn a na można :/ ?)
Odpisz
10 maja 2015, 15:33
@arektatarowicz: nw
Odpisz