Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Choi_Seunghyun

15 lipca 2016, 23:34

pięknie

Avatar Kokona

28 stycznia 2016, 23:11

Niektóre zdjęcia są prawdziwe, ale niektóre - to kłamstwo! Chyba taka jedna tam jest z japońskiego zespołu, jeśli dobrze pamiętam.

Avatar GeLd333

10 maja 2015, 21:45

ta czwarta dziewczyna od dołu jest dla mnie aż za chuda -_-

Avatar tutek

10 maja 2015, 21:45

2 obrazek od dołu - Mesut Ozil

Avatar matiExtreme

10 maja 2015, 19:57

15 zdjęcie - chyba będzie trzeba zrobić mema !

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2015, 19:30

Jeszcze oczy by się przydało poprawić

Avatar Kambot

4 maja 2015, 20:31

Avatar Chewbacca

4 maja 2015, 20:35

@Kambot: aż mi się jaja spociły :')

Avatar Kambot

4 maja 2015, 20:42

Avatar SurMix

10 maja 2015, 19:24

@Kambot: Powinniśmy refundować bilety do południowej Korei.

Avatar kamstar87

10 maja 2015, 17:45

ta ostatnia to gwiazda porno !!

Avatar SurMix

10 maja 2015, 19:23

@kamstar87: Wiesz o co proszę?

Avatar JOHNY123

10 maja 2015, 18:36

czy tylko mi wydaje sie że na jeja jest coraz wiecej obrazków przypominacych pie**oly i klamstwa z wiedzy bezurzytecznej.?

Avatar Dead_Bload321

10 maja 2015, 17:20

"...a potem dziecko wygląda jak gówno"

Avatar The_Janusz

10 maja 2015, 17:44

@Dead_Bload321: To znowu pójdzie na operację. Tak się zatacza chore błędne koło...

Avatar Omeg12

10 maja 2015, 17:30

Takie społeczeństwo.

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2015, 22:02

Jest mi zimno, nie mam swetra, moje czoło ma pół metra ( Paczaj ostatni obrazek )

Avatar NinjaPotato

5 maja 2015, 12:07

raczej 3 od dołu

Avatar Wojgalazka

10 maja 2015, 17:07

@NinjaPotato: To i to xD

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2015, 21:20

Do obozu z tym! xD

Avatar Maks2603

Edytowano - 4 maja 2015, 22:16

xDxD śmierć xDxD czarny humor taki śmieszny xDxD określanie innych "tym" xDxD walić ludzi którzy siedzieli i umierali w obozach, "beka" ważniejsza xDxD.

Avatar MTziolkowkyV

4 maja 2015, 23:15

@Maks2603: jakos nie piszesz tak pod kazdym memem kima

Avatar Maks2603

Edytowano - 4 maja 2015, 23:22

@MTziolkowkyV: Ale tutaj zwraca się do tych ludzi bezpośrednio, bez Kima. Z obrazkami z Władcą Korei Północnej jest bardziej wyśmiewany ustrój i władza.

Avatar MrStick

10 maja 2015, 17:51

@Maks2603: Oni tam nadal siedzą i umierają...

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2015, 22:47

Bo najpiękniejsze jest wnętrze :')

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2015, 21:27

A ja się zastanawiałem, czemu azjatyckie dzieci są brzydkie...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Brawo za czujność!

To będzie bolało

Angielskie śmieszki

Dwa oblicza

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka