Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niegrzeczny Oskarek
Szybki jak błyskawica
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2015, 22:38
Ja zawsze przechodzę samouczek
Odpisz
14 października 2015, 13:20
Ten uczuć kiedy umrzesz na samouczku od pocisku biorącego 0-1 hp.
Odpisz
24 czerwca 2018, 13:06
@Archeologwinternetach: Znam.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 16:01
albo jak znajdziesz coś nowego i nie wiesz jak się tego używa ;_;
Odpisz
18 czerwca 2017, 15:37
eeeeee nic nie klikasz?
Odpisz
5 maja 2015, 20:31
Ja tam robię w wielu grach samouczki, bo dostaje się często jakieś itemy/ nagrody.
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2015, 21:39
@dustin2001: na moich grach jest tak prawie zawsze
Odpisz
5 maja 2015, 21:40
Nie zaczynaj z xbox'em.
Odpisz
5 maja 2015, 21:43
@dustin2001: what? o_0
Odpisz
5 maja 2015, 21:47
Cicho. Bo wojnę rozpoczniesz. A ja nie chcę wojny.
Odpisz
5 maja 2015, 22:02
@dustin2001: A może chodziło mu o steam?
Odpisz
16 maja 2015, 09:51
@CEzikMaj: o xboxa bo zmienilem specjalnie komentarz bo mi spamil jeja.pl
Odpisz
6 maja 2015, 07:13
A ja prawie zawsze robię samouczki, chyba, że nie dają bonusów. A sterowanie jest we wszystkich grach jednego gatunku podobne (chyba, że chodzi o RPG).
Odpisz
6 maja 2015, 05:46
A w Medal of Honor Air Born To tylko skoki spadochronowe a resztę domyśl się sam .
Odpisz
5 maja 2015, 21:42
a potem na czacie spamią -_-
Odpisz
5 maja 2015, 22:12
@popek9001: ta wkurzają mnie tacy gracze :/
Odpisz
6 maja 2015, 05:44
@bylejakbylegdzie: co racja to racja .
Odpisz
5 maja 2015, 20:58
no...fajnie...nie dotykasz klawiatury ani myszki
Odpisz
5 maja 2015, 20:03
Moja pierwsza gra w WoTa
Odpisz