Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Północne Węgry
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 listopada 2017, 20:11
Wojna: Cel: zabicie wroga
zakazana broń: nabój który zabija wroga ale zdaje mu męki
jprdl
Odpisz
1 czerwca 2018, 21:54
@Filipsss: Wojna "humanitarna" czy coś w tym stylu, po prostu: wykończ wroga jak najszybciej by nie sprawiać mu cierpień, chyba że jesteś potworem lub socjopatą, to po wojnie do szpitala cię dają -v-
Odpisz
16 lipca 2019, 19:03
@Filipsss: To nie jest na wojne. To jest do użytku Amerykanów w celu ,,obrony"
Odpisz
16 maja 2015, 14:30
Ten rodzaj amunicji (bez osłonki, tak to się bodajże nazywa) jest oficjalnie zakazany na wojnie
Odpisz
16 maja 2015, 14:38
@Kurczak_Monster: To... wojna ma jakieś zasady?
Odpisz
16 maja 2015, 14:40
@Kurczak_Monster: Co za pojeb daje zasady na wojne? To w ogóle wojna powinna być zakazana.
Odpisz
16 maja 2015, 14:40
@SurMix: tak ale nikt ich nie przestrzega
Odpisz
16 maja 2015, 17:10
@SCP_173: Dotąd przestrzegają np. o nieużywaniu bomb atomowych.
Odpisz
16 maja 2015, 20:26
@KingsMax: hmm ciekawe czy będą za 100 lat ludzie twierdzący to samo... ta zasada nie ma 100 lat a my mamy 2 totalitarne kraje w których decyduje jednostka i posiadają broń nuklearną + w jednym to rozpieszczony bachor a drugi to chyba drugie wcielenie Stalina :/
Odpisz
16 maja 2015, 21:30
@Esherion: Zasadę już próbowano złamać, ale jakiś ,,niezdyscyplinowany" żołnierz odmówił wystrzelenia pocisków.
Ps. Mamy 2 potężne totalitarne kraje.*
Odpisz
6 stycznia 2017, 21:22
@KingsMax: 3
Odpisz
16 maja 2015, 17:56
Daj mi to!
Odpisz
16 maja 2015, 19:09
@Pitrekkk: Daj to chiński sprzedawca jaj.
Odpisz
16 maja 2015, 19:44
@thepolishguy: a po ile za jajko?
Odpisz
16 maja 2015, 17:27
Najlepiej by było, jak by całą tą dynie roz***ało.
Odpisz
16 maja 2015, 16:43
tyleeee dyńi se zmalnorwalo
Odpisz
16 maja 2015, 15:54
Odpisz
16 maja 2015, 14:59
Ta to gówno na człowieku jak strzelisz w jaja to może brzuchem wyjść
Odpisz
16 maja 2015, 14:23
T-TO JEST EPICKIE!
Odpisz
16 maja 2015, 14:22
Wchodzi gładko a wychodzi jak kamikadze
Odpisz
5 maja 2015, 20:21
Wszystko ładnie i pięknie, ale znając życie i tak nie będzie używany bo jest "niehumanitarny".
Odpisz
5 maja 2015, 22:19
@Radek_pokazuje_niezwykle: Czemu, w USA można normalnie to kupić, nawet parę miesięcy temu widziałem filmik reklamowy tych nabojów na yt.
Odpisz
16 maja 2015, 14:10
@MruczekV: uroczo, reklama nabojów-zadaj swojemu wrogowi jeszcze więcej bólu z naszymi nowymi nabojami! Obserwuj jak wiją się w bólu, gdy nasza cudowna technologia sprawia, że ich żałosne ciała wyglądają jak ser szwajcarski! Nie zwlekaj, zamów teraz, a gratis otrzymasz swoją własną mini bombę atomową! :D
Odpisz
16 maja 2015, 14:19
@Radek_pokazuje_niezwykle: Strzelanie do ludzi ze wszystkich rodzajów naboi powinno być uważane za niehumanitarne.
Odpisz
5 maja 2015, 21:46
Każdy pocisk boli (niektóre krótko :d)
Odpisz
5 maja 2015, 23:41
@konradK2: Strzał z kalibru 20x138B (np. Lahti L-39) boli tylko chwile, potem już nie.
Odpisz
6 maja 2015, 08:46
@EziPRO: Nie mówiąc już o wkm M2.
Odpisz
6 maja 2015, 10:12
@Frost_: Ale jednak Lahti L-39 jest rusznicą przeciwpancerną, więc będzie krócej bolał postrzał z 20mm a z 12,7mm. Chociaż obie bronie chciałoby się mieć w domu.
Odpisz
8 maja 2015, 16:15
@EziPRO: Strzał w głowę z tej fińskiej "Strzelby na słonie" kal.20 gwarantował dekapitację i urwanie części korpusu na miejscu.
Odpisz
9 maja 2015, 18:45
bo .50 S&W tylko cię uszczypnie :V
Odpisz
9 maja 2015, 18:55
@kwayy: Kal 0.50 nie ma aż takiej siły. To w końcu 12.7mm czyli mniej niż 20mm.
Odpisz
9 maja 2015, 20:06
Aczkolwiek porównujesz rewolwer do karabinu przeciwpancernego :D (mając na myśli "strzelbę na słoni" chodzi ci o wspomnianego wyżej Lahti L-39?)
Odpisz
10 maja 2015, 07:54
@kwayy: Tak. Aczkolwiek Magnum .44 też ma niezłą siłę.
Odpisz
16 maja 2015, 14:11
@konradK2: tutaj chyba nie chodzi o ból, to ścierwo robi ci siekaninę z narządów wewnętrznych, a z czegoś takiego ciężko się wygrzebać ;p
Odpisz
6 maja 2015, 02:50
Amunicja "pom poom"
Zakazana uzywana w praktyce ze wzgledow humanitarnych
Dostajesz i nie pasz plecow
Odpisz
9 maja 2015, 18:48
@MTziolkowkyV: wydaj mi się że chodzi ci o amunicję typu dum-dum
Odpisz
10 maja 2015, 06:57
@kwayy: jest wiele nazw i przyjimkow
Odpisz
8 maja 2015, 16:08
Więcej demokracji w jednym pocisku.
Odpisz
5 maja 2015, 22:48
Po pocisku z AKMa nie byłoby dyni ;)
Odpisz
5 maja 2015, 21:09
aż mnie brzuch zabolał XD
Odpisz