Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pozdrawiam świetliki
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 marca 2022, 14:33
Co to za ufo
Odpisz
12 sierpnia 2011, 14:50
ja też
Odpisz
24 lipca 2011, 11:07
ja kocham pandy som takie slodkie
Odpisz
18 stycznia 2011, 17:27
Słodki 5/5:)
Odpisz
29 czerwca 2010, 09:54
nie lubie pand ale nie o to tu chodzi wiec za smiesznosc daje 4/4 bardzo mnie nie rozsmieszyl
Odpisz
23 lutego 2009, 18:58
a co do obrazka, śmiesznie wygląda ta panda :)
nie oceniam
Odpisz
23 lutego 2009, 18:57
nie wiadomo, jak głupi jest naprawdę kajko, ale jest pewnie takim typem, który by z własnej woli zamieszkał w wariatkowie, by się popisać przed swoimi tak samo durnymi kolesiami. Głupie komentarze pisze tylko pod publikę i żeby was wkurzyć.
Odpisz
20 lutego 2009, 19:54
Sam wyzywasz Kajko a teraz wielki obrońca się znalazł powiedziałem bo wszyscy mówią że 1/1 Bo nie rozumieją
Odpisz
19 lutego 2009, 23:01
słodka ;D
Odpisz
19 lutego 2009, 20:55
konam ze smiechu :/ 1/5
Odpisz
19 lutego 2009, 20:29
porcja sam/a jestes debil i mnie i innych nie wyzywaj
Odpisz
19 lutego 2009, 20:24
TO PANDA A PANDY ŻYJĄ W CIEPŁYCH KRAJACH DEBILE!
Odpisz
19 lutego 2009, 18:07
Baaardzo Śmieszne. Aż śmiałem sie do rozpuku ;/
Odpisz
18 lutego 2009, 21:21
wcale nie smieszne ;)
Odpisz
18 lutego 2009, 17:30
własnie kajko ciulu a obrazek na 2/5
Odpisz