Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KacperUE

1 stycznia 2016, 16:32

Rosja...:)

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2015, 18:34

To USA nie ma około 8k? ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar deadxp

5 września 2015, 21:37

Tak, ma 8k, aczkolwiek te dwa tysie są uzbrojone.

Avatar
Konto usunięte

5 września 2015, 21:46

@deadxp: A, ok.

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2015, 18:55

Rosja pls

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2015, 14:46

ale my tez nie mamy bomb

Avatar deadxp

1 czerwca 2015, 07:31

Ale my nie mamy programu nuklearnego.

Avatar
lolman533

5 maja 2015, 18:24

Jestem kobietą!?

Avatar Myszkapl

5 maja 2015, 18:53

W tej serii komiksów można spotkać różne płcie tego samego państwa (w Polandballu przecież też!)

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2015, 17:12

Pamiętaj! Skoro Francja bardzo szybko kapitulowała w wojnach to... wiadomo jaka płeć

Avatar deadxp

1 czerwca 2015, 07:30

W sumie to tylko w jednej szybko skapitulowała, ale w jednej mało tego nie barkowało aby nie skapitulowała.

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2015, 17:12

Korea północna posiada(przynajmniej materiały na) 13\14 rakiet więc twój argument jest iwalidą

Avatar chaboyy_HD

15 maja 2015, 16:18

,,bojowe bomby" pierwszy raz widze coś takiego

Avatar majki909

15 maja 2015, 15:34

Matuszka rosji

Avatar AresXX22

15 maja 2015, 15:24

Uwielbiam te komiksy!

Avatar
lolman533

5 maja 2015, 18:16

Sza!

Avatar korobov

5 maja 2015, 18:23

Bo się nie przyznajesz, że masz jakiekolwiek głowice bojowe.

Avatar tigerpowerback

15 maja 2015, 14:12

@korobov: On nie ma i prawdopodobnie nie będzie miał. Ciężko będzie dla zwykłego człowieka kupić głowice nuklearną.

Avatar korobov

15 maja 2015, 14:45

@tigerpowerback: Chodziło mi o Francję jako państwo.

Avatar tigerpowerback

15 maja 2015, 15:14

@korobov: Wiem. Ale tu się nie rolejpluje.

Avatar
Konto usunięte

15 maja 2015, 14:50

A Polska taka silna! 0! A pierwsza skacze do Rosji! Nie mamy armii, nie mamy zaufanych, silnych sojuszników, nie mamy swojego przemysłu, młodzi ludzie uciekają... Tylko obozy zagłady są nasze!

Avatar benek10

15 maja 2015, 14:49

polska pewnie 0...

Avatar Ziemniako

15 maja 2015, 14:45

Biedna Korea kiedyś się uda.

Avatar thepolishguy

15 maja 2015, 13:16

A polska?

Avatar eragon00

15 maja 2015, 14:17

@thepolishguy: ostatni obrazek pasuje

Avatar figaro19

5 maja 2015, 18:59

Ten easter egg przy Anglii.

Avatar kajko

15 maja 2015, 12:33

@figaro19: Nabrałeś mnie :C

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Pilne

Rel

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka