Uzbrojone bomby nuklearne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Trzeba brać osobną torbę
Pilne
Szybki jak błyskawica
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2016, 16:32
Rosja...:)
Odpisz
5 maja 2015, 18:34
To USA nie ma około 8k? ;-;
Odpisz
5 maja 2015, 18:56
"Dane z 'Global nuclear weapons inventories, 1945–2010 przez Roberta S. Norrisa & Hansa M. Kristensena."
Odpisz
5 maja 2015, 19:32
@Myszkapl: Ja patrzyłem na Wikipedii albo Global firepower
Odpisz
5 maja 2015, 19:39
1. Wikipedia nie zawsze mówi prawdę
2. Jak mogłeś zauważyć napisałam, że dane są z "1945–2010" - więc nieaktualne
3. Co ja ci na to zrobię? Szwed robił, więc jego błąd, ja tylko ci piszę, na czym się wzorował.
Odpisz
5 maja 2015, 19:55
@Myszkapl: Czyli to błąd Szweda który użył nie aktualnych danych .-.
Odpisz
15 maja 2015, 14:47
...
Odpisz
5 września 2015, 21:37
Tak, ma 8k, aczkolwiek te dwa tysie są uzbrojone.
Odpisz
5 września 2015, 21:46
@deadxp: A, ok.
Odpisz
11 lipca 2015, 18:55
Rosja pls
Odpisz
15 maja 2015, 14:46
ale my tez nie mamy bomb
Odpisz
1 czerwca 2015, 07:31
Ale my nie mamy programu nuklearnego.
Odpisz
5 maja 2015, 18:24
Jestem kobietą!?
Odpisz
5 maja 2015, 18:53
W tej serii komiksów można spotkać różne płcie tego samego państwa (w Polandballu przecież też!)
Odpisz
15 maja 2015, 17:12
Pamiętaj! Skoro Francja bardzo szybko kapitulowała w wojnach to... wiadomo jaka płeć
Odpisz
1 czerwca 2015, 07:30
W sumie to tylko w jednej szybko skapitulowała, ale w jednej mało tego nie barkowało aby nie skapitulowała.
Odpisz
15 maja 2015, 17:12
Korea północna posiada(przynajmniej materiały na) 13\14 rakiet więc twój argument jest iwalidą
Odpisz
15 maja 2015, 16:18
,,bojowe bomby" pierwszy raz widze coś takiego
Odpisz
15 maja 2015, 15:34
Matuszka rosji
Odpisz
15 maja 2015, 15:24
Uwielbiam te komiksy!
Odpisz
5 maja 2015, 18:16
Sza!
Odpisz
5 maja 2015, 18:23
Bo się nie przyznajesz, że masz jakiekolwiek głowice bojowe.
Odpisz
15 maja 2015, 14:12
@korobov: On nie ma i prawdopodobnie nie będzie miał. Ciężko będzie dla zwykłego człowieka kupić głowice nuklearną.
Odpisz
15 maja 2015, 14:45
@tigerpowerback: Chodziło mi o Francję jako państwo.
Odpisz
15 maja 2015, 15:14
@korobov: Wiem. Ale tu się nie rolejpluje.
Odpisz
15 maja 2015, 14:50
A Polska taka silna! 0! A pierwsza skacze do Rosji! Nie mamy armii, nie mamy zaufanych, silnych sojuszników, nie mamy swojego przemysłu, młodzi ludzie uciekają... Tylko obozy zagłady są nasze!
Odpisz
15 maja 2015, 14:49
polska pewnie 0...
Odpisz
15 maja 2015, 14:45
Biedna Korea kiedyś się uda.
Odpisz
15 maja 2015, 13:16
A polska?
Odpisz
15 maja 2015, 14:17
@thepolishguy: ostatni obrazek pasuje
Odpisz
5 maja 2015, 18:59
Ten easter egg przy Anglii.
Odpisz
15 maja 2015, 12:33
@figaro19: Nabrałeś mnie :C
Odpisz