Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zdeklasowani znowu
Mało znany szczegół
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja 2015, 17:01
Czy to było w filmie? Czy film jest wart obejrzenia? Pytam na poważnie.
Odpisz
13 maja 2015, 17:03
@kajko: Czarna wdowa i jastrząb są w filmie avengers, ale takiej sceny nie ma :D
(chyba że w czasie ultrona, nie oglądałem jeszcze)
Odpisz
13 maja 2015, 17:06
@SurMix: Dokładnie o to mi chodzi, wolę wiedzieć, czy film jest wart dwóch dych. A na internetach nie obejrzę, bo słaby komputer, nie obsługuje 720p60fps, ledwo obsługuje przeglądarkę i 480p na YT.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2015, 17:12
@kajko: Ten film nie jest aż tak niepoważny. Takiej sceny nie ma, raczej bym zapamiętał.
Odpisz
13 maja 2015, 17:14
@Omeg12: Dzięki. A ogólnie, film ciekawy? Warto iść?
Odpisz
13 maja 2015, 17:17
@kajko: Tak sądzę. Do pierwszej części nie dorasta, a rozwój postaci niezbyt ambitny, ale akcja fajna, parę zabawnych scen i uwaga spoiler: w końcu ktoś naprawdę ginie.
Odpisz
13 maja 2015, 17:21
@Omeg12: W oryginale (kreskówka/komiksa) Był antman i to on zginął ;-;
Odpisz
13 maja 2015, 17:30
@Omeg12: Moim zdanie czas ultrona jest zdecydowanie lepszy od pierwszej części.
Odpisz
13 maja 2015, 17:34
Czemu to?
Odpisz
13 maja 2015, 17:52
@Omeg12: Po prostu moim zdaniem jest ciekawsza.
Odpisz
13 maja 2015, 17:54
@Omeg12: Możesz mi napisać na pw kto naprawdę ginie prócz SPOILER ALERT ON Ultrona SPOILER ALERT OFF czy to o niego chodzi? .-.
Odpisz
13 maja 2015, 18:00
@BezczelnyJanK: Naprawdę nie chcę psuć sceny, ale jak chcesz.
Odpisz
13 maja 2015, 18:38
@SurMix: za chui dostałem te minusy? :D
Odpisz
13 maja 2015, 19:44
@SurMix: Może dlatego że źle przetłumaczyłeś: Hawkeye w filmie nazywany był Sokolim Okiem, a nie jastrzębiem.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2015, 19:49
@Szeri27: Musiałem się yebnąć:D
Pozdrawiam fanów :P
Odpisz
13 maja 2015, 19:54
@SurMix: Jastrząb? Ale... Naprawdę? Jastrząb?
Odpisz
13 maja 2015, 19:58
@DisuPL: Hahaaa! :D Wiem czemu :D
Ostatnio na polsacie lecieli avengers i tak powiedzieli jastrząb :D To ich winaaaaaa :c
Odpisz
13 maja 2015, 20:33
@SurMix: Na pocieszenie łap strzałki w górę :D
Odpisz
13 maja 2015, 21:20
@Szeri27: Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi. 1 strzałka = 1 bachor :D
Odpisz
14 maja 2015, 15:41
@SurMix: Nieee, podziękuję O_o
Może teraz założę drugie konto i dam Ci strzałki w dół dzięki czemu będzie -1 bachor :P
Odpisz
1 sierpnia 2015, 21:17
@SurMix: Ja ogladalem i mowili hawkeye.
Odpisz
1 sierpnia 2015, 22:14
@maciek102002: Dobrze że mi przypomniałeś co napisałem 2 i pół miesiąca temu... będę miał o czym myśleć przez noc...
Odpisz
22 września 2015, 20:50
@SurMix: Teraz przypominam o komentarzu sprzed 1,5 miesiaca :)
Odpisz
22 września 2015, 21:11
@maciek102002: zginiesz... a potem będziesz się smażył w samym środku piekła...
Odpisz
23 września 2015, 17:19
@SurMix: Ok *idzie smazyc sie w samym srodku piekla*
Odpisz
13 maja 2015, 17:40
;dd
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2015, 17:09
Gdyby tak strzelił tarczą Kapitana Ameryki to odbijałaby się od wszystkiego :D
Odpisz
13 maja 2015, 17:19
@BezczelnyJanK: Ale jego tarcza to nie dysk Trona -,-.
Odpisz