Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie są aż takie pyszne
Angielskie śmieszki
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2016, 13:33
To zamontuje ci tam piosenke Bimbera... Nie będzie ci pipczenie przeszkadzać.
Odpisz
17 marca 2016, 23:31
@JaJestemZWami: Ok, ustaw mi. Nie mam mikrofalówki. 😝
Odpisz
18 marca 2016, 12:36
Dla chcącego nic trudnego ;)
Odpisz
15 maja 2015, 14:29
mnie tak samo
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2015, 00:05
Mikrofalówki z regulacją głośności. Ja już mam inne zajęcie, ale jak ktoś przeczyta ten komentarz, to niech na tym zarobi miliony przyczyniając się dla dobra ludzkości.
Odpisz
9 maja 2015, 17:56
ja mam tak że jeżeli nie nacisnę guzika stop przed końcem to zaczyna "bipać" ale jeżeli nacisnę stop równo z końcem to będzie taki jeden dłuższy pisk i koniec więc ja wyłączam mikrofalówkę równo z końcem
Odpisz
9 maja 2015, 17:12
Mam dwie mikrofalówki:
Jedna nawet jeśli nie zdążysz na 0:01 to i tak możesz powstrzymać piszczenie stopem (Samsung).
Druga męczy ciebie przez usrane 6 sekund (Amica).
Nie muszę wyciągać wniosków.
Odpisz
7 maja 2015, 06:08
To kup taką, która nie pika.
Moja dzwoni... co w sumie też wku*wia, zwłaszcza rodziców, kiedy podgrzewam sobie pizze o 3 nad ranem.
Odpisz
9 maja 2015, 14:54
Zawsze można pomajsterkować jak się zna
Odpisz
9 maja 2015, 17:00
Kto normalny grzeje pizze o 3?!
Odpisz
9 maja 2015, 17:04
@ZEUS_: ja... a czekaj, powiedziałeś normalny... to nie wiem.
Odpisz
9 maja 2015, 17:05
aha, to teraz już wszystk wyjaśniłeś😋
Odpisz
9 maja 2015, 16:16
Mam niepikającą mikrofalówkę więc nie znam tego uczucia
Odpisz
9 maja 2015, 14:57
Chyba jestem trochę zacofany, bo nie mam bipającej mikrofalówki.
Odpisz
9 maja 2015, 15:19
@MokryAdam: a ja w ogóle niemam mikrofalówki XD (zepsuła się 3 miesiące temu)
Odpisz
9 maja 2015, 15:22
pjona ja też
Odpisz
9 maja 2015, 15:14
ale lepiej wyłączyć z prądu chwilke przed końcem czasu :)
Odpisz
9 maja 2015, 15:10
tez tak robię :)
Odpisz
9 maja 2015, 14:50
Mnie to pikanie przypomina budzik...
Odpisz
9 maja 2015, 14:38
Sapera też wku**ia jak bipka na koniec :D
Odpisz
9 maja 2015, 14:05
A w głowie: bip, bip, bip, bip...
Odpisz
6 maja 2015, 19:43
u mnie nie pika, tylko jest takie dzyń
Odpisz
6 maja 2015, 17:16
Myślałem, że tylko ja tak robię. Czyli nie jestem sam! :D
Odpisz
6 maja 2015, 17:27
@lukas1234: Jest nas trzech!
Odpisz
6 maja 2015, 17:30
@sxx2000: czterech*
Odpisz
6 maja 2015, 17:30
@marcix123: ośmiu!
Odpisz
6 maja 2015, 18:10
@Rander: I reszta xD
Odpisz