Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fergus
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 maja 2016, 09:21
Gangsta!
Odpisz
6 maja 2015, 20:06
Ilu Afroamerykanów potrzeba do wywołania zamieszek?
Minus jeden.
Odpisz
6 maja 2015, 20:12
@figaro19: Dobre ;D
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2015, 16:21
@figaro19: Dobrze, że Afroamerykanów. Używając słowa murzyn obrażał byś resztę czarnoskórych ludzi, a tak to tylko amerykańskich.
Odpisz
10 maja 2015, 07:53
@figaro19: :D
Odpisz
9 maja 2015, 16:48
Podludzie atakują
Odpisz
9 maja 2015, 16:47
Poprawność polityczna im na to pozwala, a białym zakazuje się bronić.
Odpisz
6 maja 2015, 20:05
Policja się stała
Odpisz
9 maja 2015, 16:17
@MokryAdam: Gówno nie policja, dali wolność tym małpom
Odpisz
6 maja 2015, 20:31
Niech wszystko roz****dolą. I tak później będą narzekać że to przez "rasizm"
Odpisz
6 maja 2015, 20:15
Mmmmm... Policyjny rasizm... ... ... *MURRICA
Odpisz
9 maja 2015, 20:43
w jaki sposób akcja policji może być uzasadnieniem dla masowego plądrowania sklepów, wandalizmu i spalenia nowego domu starców?
Odpisz
10 maja 2015, 09:05
@Sauron: No co? Jak teraz niedawno jeden policjant z Hameryki podczas interwencji drogówkowej zabił tego... (zapomniałem imienia) [gdy koleś przyjechał do kontroli nie miał prawa jazdy więc zaczął uciekać - wtedy pan stróż wystrzelił kilkadziesiąt pocisków z paralizatora i go tak pobił, że jego kręgosłup był zgruchotany, później zostawił go nieprzytonego na ziemi i położył obok niego paralizator i w raporcie napisał że ten chciał go zaatakować. Nieco później po nieprzytomnego kolesia przyjechała karetka - ale mimo reamimacji zmarł...] niestety... Policja Ameryki to RASIŚCI!
Odpisz
10 maja 2015, 11:59
Podajesz jeden przykład i stwierdzasz, że wszyscy policjanci w USA to rasiści. Brak słów.
Odpisz
10 maja 2015, 12:26
@Sauron: [UPDATE] Wiem... Trochę mnie poniosło pisząc to więc oficjalnie przepraszam...
Odpisz