Kiedy Grammar Nazi, w końcu się pomyli
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tacy sami, a ściana między nami
Mało znany szczegół
A, okej
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2015, 17:40
Sądzę że obrazek się tak nazywał.
Odpisz
10 lipca 2017, 16:56
@GrammarKnight: usuń konto
Odpisz
8 kwietnia 2018, 21:50
Бзымл ale odkop
Odpisz
17 maja 2015, 18:14
Dominik, zostajesz wykluczony z naszej organizacji!!!
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2017, 21:11
@KingsMax: jestem taki,ale tylko na yt...
Odpisz
17 maja 2015, 16:33
Zawsze czujna...
Odpisz
17 maja 2015, 22:28
@wiki9595: Dobrze zrobiłaś. Niech amator usunie konto i nie pokazuje się więcej!
Odpisz
17 maja 2015, 22:29
@wiki9595: Jesteśmy z Ciebie dumni! :')
Odpisz
18 maja 2015, 17:17
@wiki9595: Gratuluję, prawdziwy grammar nazi :D
Odpisz
18 maja 2015, 17:43
@Brachiozaur08: Nie należę do Grammar Nazi, poprawiłam tylko osobę, która popełniła błąd.
Odpisz
18 maja 2015, 17:49
@wiki9595: Chodzi o to, że jesteś godna być grammar nazi.
Odpisz
18 maja 2015, 19:55
@Brachiozaur08: Wątpię.
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2015, 23:44
@dragonhead: No zgadzam się chcesz to grupy "Grammar Nazi"
Odpisz
22 lipca 2015, 13:25
@SebikD: do*
Odpisz
18 maja 2015, 08:56
Ekhem, a mi się wydaje że obrazek się tak nazywał i ktoś to podkreślił (ten błąd)... Ale ja tam się nie znam
Odpisz
18 maja 2015, 07:25
Ludzie nie widzicie Capsloka? To bylo zaznaczenie błędu. W tytule był błąd: "Kilka wzkazówek dla maturzystów".
Odpisz
6 maja 2015, 19:48
Czuję się zawiedziony.
Odpisz
6 maja 2015, 20:01
@figaro19: Przykro mi figaro. Musicie się go pozbyć, bo przynosi wam hańbę.
Odpisz
6 maja 2015, 20:07
Nie od razu pozbyć, można go umieścić w komorze gramatycznej.
Odpisz
6 maja 2015, 20:10
@Tig53: Wyślijmy go do gier.
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2015, 20:12
Masz rację.
Odpisz
8 maja 2015, 14:51
@figaro19: Ja z tobą.
Odpisz
17 maja 2015, 16:20
@figaro19: To był amator niegodny stanowiska Grammar Nazi.
Odpisz
17 maja 2015, 16:22
@figaro19: A ja się czuję... Tak jakoś lepiej...
Odpisz
17 maja 2015, 16:29
@figaro19: To nie ty -.- to DDIAMOND04 i zgarnales tyle lapek .-.
Odpisz
17 maja 2015, 16:32
@LukaszoxDJr: Grammar Nazi do boju!Następnym razem jak będziesz chciał napisać coś,kiedy wokoło znajduje się mnóstwo GN,to pisz poprawnie. :P
Odpisz
17 maja 2015, 17:14
@figaro19: stałeś się sławny
Odpisz
17 maja 2015, 21:41
@figaro19: Czyli obojętnie czego nie napiszę to dostanę okejki?
Odpisz
17 maja 2015, 22:27
@figaro19: Ja też.
Odpisz
17 maja 2015, 21:53
Ale czy to nie było celowe zaznaczenie błędu?
Odpisz
7 maja 2015, 07:56
To nie grammar nazi , tylko analfabetyczny komuch!!!!!!!!!!!!
Odpisz
17 maja 2015, 21:22
дnalfabэta
Odpisz
17 maja 2015, 18:48
Aż mnie słownik zabolał.
Odpisz
17 maja 2015, 18:04
Hańba byłaby dla was Grammar Nazi, gdyby to nie był szpieg pod przykrywką.
Odpisz
17 maja 2015, 16:20
to jest DDIAMOND
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2015, 16:14
Przecinki w niewłaściwych, miejscach. (tytuł obrazka)
Odpisz
7 maja 2015, 08:29
Nazwa obrazka była błędna, on wskazał błąd
Odpisz
7 maja 2015, 15:12
No właśnie nie. Obrazek może i nazywał się "Kilka wzkazówek dla maturzystów", ale DDIAMOND04 podkreślił jedno słowo, bo na obrazku były pokazane wskazówki zegara.
Odpisz
7 maja 2015, 05:59
Polecam nasz magiczny produkt:
Autokorekta
Najlepszy przyjaciel początkującego grammar nazi, a także tych, którzy chcą wcześniej wspomnianych unikać.
Odpisz
6 maja 2015, 21:06
To minkraftowa podróba. figaro19 to grammar nazi z krwi i kości! :D
Odpisz