Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Twoja_lodowka

4 stycznia 2023, 11:27

Najbardziej interesuje mnie ten pokój w prawym dolnym rogu, ten czarny, przypomina mi mój cały dom.

Avatar Najlepszy_Diler

16 sierpnia 2017, 10:29

Gdzie piwnica?

Avatar Oliwka_99

10 maja 2015, 18:32

jaaa che!!! mamuś O.O

Avatar WladimirPutinXD

10 maja 2015, 10:48

takich linek w pokojach nie polecam bo się dzieci na nich wieszają.

Avatar nie_hejtuj_furry_

9 maja 2015, 22:30

a ty i tak powiesz że masz lepiej

Avatar gavardo

9 maja 2015, 20:41

Byciem rodzicem
Robisz to dobrze

Avatar Gray1997

9 maja 2015, 20:29

Dzieciństwo! Wróć!

Avatar olwia214

9 maja 2015, 20:25

*__*

Avatar kamykPL

9 maja 2015, 20:06

A potem zostaną nastolatkami i wszystko do remontu :/

Avatar Nech24

9 maja 2015, 19:30

i tak domek na drzewie jest lepszy

Avatar alusiaxdd

9 maja 2015, 19:04

Mam podobny jak 1 pokój prawie taki sam

..
.

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2015, 23:13

Najlepszy ten biały ostatni i 2 pierwsze :) Marzyłam jak byłam mniejsza.

Avatar TheKubusekxPompa

6 maja 2015, 20:34

+10 umiejętności do painta

Avatar kotul

7 maja 2015, 20:32

@TheKubusekxPompa: #miszczpaintakropkakom

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2015, 20:08

Nie widzę sensu robienia czegoś takiego. Zamiast hajs wydać na: ubrania, sprzęt do kompa, przyszłość dziecka, to robią coś takiego, a po tym jak będzie miał 11+ to wszystko to będzie trzeba wyj*bać.

Avatar MokryAdam

6 maja 2015, 20:11

Masz rację. Popieram.

Avatar theTROLL605

7 maja 2015, 16:45

bo najlepiej wydać na sprzęt do kompa. Podobasz mi się xD

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2015, 17:27

@theTROLL605: Dzięki XD

Avatar Maks2603

6 maja 2015, 20:37

Ja takiego pokoju nie miałem, ale za to miałem i mam WYOBRAŹNIĘ.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jeszcze jak

Północne Węgry

Tymi się chodzi

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka