Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar tigerman

14 sierpnia 2025, 22:40

Nokia c32 będąca pie....nym czarnym kwadratem

Avatar agent__FBI

23 lipca 2020, 12:10

Pisze to z noki 3.1

Avatar didermaciek7160

29 marca 2016, 11:36

Mój tata też miał Nokia 7280, który nie ma ładowarek, bateria padła.

Avatar klej12

24 grudnia 2015, 13:50

Mam nokię 7070 PRISM XD

Avatar Koniczek02323

23 maja 2015, 18:34

Ja miałam Nokie 7600,bo dostałam na Święta od cioci.

Avatar ab2004

14 maja 2015, 22:21

Take my money!

Avatar BellaCullen18

9 maja 2015, 08:59

Hah, ciekawe, kto nigdy nie miał Nokii- ja miałam Nokie 7373

Avatar
Konto usunięte

8 maja 2015, 20:38

N-gage był spoko. Czasami na nim gram.

Avatar ziomek2009

9 maja 2015, 06:22

a jak je odpalasz bo ja nie mogę bez karty sim?

Avatar Winlkr

9 maja 2015, 03:12

Nokia 6310 byla najlepsza bateria 7-10 dni trzymala 3310 tez swietny telefon ale jednak nie najlepszy ze wszytkich NOKI

Avatar Daniu206

8 maja 2015, 23:13

Nokia 7600 przypomina mi Tamagotchi.

Avatar popek9001

8 maja 2015, 22:54

Nokia zawsze dużo kombinowała z telefonami,tylko teraz ciągle to samo tylko w różnych kolorach.

Avatar PanSowa12

8 maja 2015, 22:19

ten napis na pierszym telefonie...

Avatar kotul

8 maja 2015, 21:17

Mam podobną do 3310, tylko nowszą. Nie jest dotykowa, ale taka słodziutka :3

Avatar jastrzab874

8 maja 2015, 17:24

pierwszą to rozwaliłem koledze w 2 sek :D

Avatar Wizados

8 maja 2015, 17:33

@jastrzab874: *oklaski*

Avatar jastrzab874

8 maja 2015, 20:29

@Wizados: no co ? przyadkowo

Avatar lolipop10

8 maja 2015, 20:11

Też mam Nokie, ale to ni to co kiedyś. :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tacy to pożyją

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pilne

Były nóżki, nie ma nóżek

Młodzi gniewni

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka