Jest coś lepszego niż ciastka...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Typowy NPC
Fajnie że odpowiedzieli
Lekko nie będzie
Przerwa na herbatkę
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2015, 17:14
Cycki są lepsze niż ci*a...
Odpisz
21 maja 2015, 18:24
@PizzaPrime: w cycki nie wsadzisz...
Odpisz
21 maja 2015, 19:16
@MCAssassin: Jak nie?...
Odpisz
21 maja 2015, 20:29
@MCAssassin: ja nie wsadze?! ja nie wszadze?! potrzymaj mi piwo XD
Odpisz
2 stycznia 2016, 14:48
@MCAssassin: w pizzde też nie
Odpisz
2 stycznia 2016, 19:15
@KapitanKokosel: jak nie?
Odpisz
2 stycznia 2016, 22:19
@MCAssassin: no normalnie wszystko z wewnątsz i nieda sie
no chyba że dziecku
Odpisz
2 stycznia 2016, 22:28
@KapitanKokosel: Co? Wez sprecyzuj...
Odpisz
3 stycznia 2016, 12:53
@MCAssassin: niekapjesz?
Odpisz
3 stycznia 2016, 13:22
@KapitanKokosel: Jakbym "kapjał" to bym sie nie pytał...
Odpisz
7 maja 2016, 19:23
@KapitanKokosel: Ić.
Odpisz
8 maja 2016, 08:14
@Archeologwinternetach: ty
Odpisz
20 grudnia 2016, 21:41
@KapitanKokosel: obaj won!
Odpisz
5 sierpnia 2018, 09:39
@Archeologwinternetach: *Idź
Odpisz
2 stycznia 2016, 22:21
bo z przodu ma bunkier a z tyłu ciasteczka xDDDDD
Odpisz
21 maja 2015, 10:08
Co jest w tym lepszego a nie ma w ciasteczkach?
Odpisz
21 maja 2015, 11:07
@mistrz_lamorozcow: soki
Odpisz
21 maja 2015, 20:52
@pieerzyk: Boże😫😩
Odpisz
21 maja 2015, 17:43
To fake. Nie ma nic lepszego od ciastek.
Odpisz
21 maja 2015, 15:27
Wolna i bezpieczna Polska
Odpisz
21 maja 2015, 15:04
pomarańczki
Odpisz
21 maja 2015, 14:39
Czekoladowe babeczki z czekoladowym nadzieniem?
Odpisz
21 maja 2015, 10:33
Ciastka z czekoladą i truskawką.
Odpisz
21 maja 2015, 08:33
biedny ten Jim Henson, tak zeszmacają jego pracę...........
Odpisz
21 maja 2015, 08:06
babeczki ?
Odpisz
21 maja 2015, 07:28
Było
Odpisz
21 maja 2015, 07:29
@kuba321333321333: Nie
Odpisz
21 maja 2015, 07:30
@Mewtwo1: sam widziałem
Odpisz
21 maja 2015, 07:31
@kuba321333321333: Może na innej stronie
Odpisz
21 maja 2015, 07:32
@Mewtwo1: pamiętam na jeja
Odpisz
21 maja 2015, 07:33
@kuba321333321333: Podaj link
Odpisz
21 maja 2015, 07:33
@Mewtwo1: jestem na telefonie bo o 8 mam lekcje
Odpisz
21 maja 2015, 07:16
Dzieciństwo zniszczone ;-;
Odpisz
21 maja 2015, 06:14
tia....a po drugim razie wygląda jak jakby miało cie złapać płetwami i nie oddacXD
Odpisz
21 maja 2015, 07:13
@taken1: Jak jakby?
Odpisz
8 maja 2015, 12:56
A może poprostu są tam 2 ciastka?
Odpisz
7 maja 2015, 20:06
Fotoshop, ciasteczkowy nie gustuje w ludziach
Odpisz