Kolekcja miniaturowych, ręcznie robionych, zwierzaków
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Drewniany kominek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2022, 18:35
Ten pierwszy to ptak z loga CD Projekt Red
Odpisz
11 marca 2019, 15:52
Awwww how c00t
Odpisz
10 maja 2015, 08:25
shud up and take my money
Odpisz
10 maja 2015, 09:10
@szymon09876: *shut
Odpisz
10 maja 2015, 18:02
okej panie gramarrnazi :-)
Odpisz
10 maja 2015, 18:34
@szymon09876: No problem. :D
Odpisz
10 maja 2015, 15:46
2,3,11,12 ja te cem 😆
Odpisz
10 maja 2015, 13:00
Takie piękne...
Odpisz
10 maja 2015, 12:15
Odpisz
10 maja 2015, 08:35
dawać mi to albo nikt nie pozostanie żywy!
Odpisz
10 maja 2015, 09:11
Popraw pisownię albo zginiesz!
Odpisz
10 maja 2015, 10:03
dobrze napisałem -,- masz tu słownik ortograficzny → ||||
Odpisz
10 maja 2015, 10:11
Gdzie wielka litera na początku zdania?
Odpisz
10 maja 2015, 10:16
To nie ortografia tylko interpunkcja! 😠
Odpisz
10 maja 2015, 10:19
@Ewusia11: Pisownia, a ortografia to zupełnie co innego.
Odpisz
10 maja 2015, 10:44
kolejny miłośnik nauki
Odpisz
10 maja 2015, 11:14
Żaden miłośnik nauki, po prostu GN.
Odpisz
10 maja 2015, 15:23
a spxs zmyliło mnie to masz tu słownik ortograficzny → |||| ;)
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2017, 19:10
*koleiny *miłosińik *nałóki maż tó słowńik nieortografjiczny iks de ||||||||
Odpisz
10 maja 2015, 10:58
Pegazojednorożcełkę *-*
Odpisz
10 maja 2015, 10:41
Widzicie?! Jednorożce istnieją!
Odpisz
10 maja 2015, 10:34
ja chcę tę sówke *-*
Odpisz
10 maja 2015, 10:27
Dawać mi tu tą sowę!
Odpisz
10 maja 2015, 08:02
najstodszy jest ten piesek
Odpisz
10 maja 2015, 08:43
@kola3492: Literówa ALERT! *najsłodszy
Odpisz
10 maja 2015, 09:56
@kola3492: Który? Bo według mnie ten biały.
Odpisz
10 maja 2015, 09:33
So sweet *-*
Odpisz
10 maja 2015, 08:14
przepiękne
Odpisz
10 maja 2015, 08:03
#gubiłbym
Odpisz