Ups, chyba dosyć internetów...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Lekko nie będzie
Przypałowo
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja 2015, 20:02
...
Odpisz
12 maja 2015, 22:27
@DiguStiSS: 16 strzałek za 3 kropki... jeja...
Odpisz
13 maja 2015, 13:49
@Krecik_PL: *29 strzałek za 3 krpki xD
Odpisz
12 lutego 2016, 23:13
@venomman: 37*
Odpisz
13 lutego 2016, 08:07
@Fina258: -.-
Odpisz
24 czerwca 2016, 20:47
@Fina258: 41
Odpisz
24 czerwca 2016, 23:56
@venomman: ?
Odpisz
25 czerwca 2016, 09:13
@Fina258: ??
Odpisz
25 czerwca 2016, 10:53
@venomman: ???
Odpisz
25 czerwca 2016, 11:33
@Fina258: Daj mi kurde spokój.
Odpisz
25 czerwca 2016, 14:07
@venomman: ????
Odpisz
29 czerwca 2016, 19:36
@Fina258: ??????
Odpisz
29 czerwca 2016, 20:28
???????
Odpisz
20 stycznia 2018, 08:38
@DiguStiSS: 50 strzałek za 3 kropki
Odpisz
3 czerwca 2018, 23:29
@Krecik_PL: 56*
Odpisz
14 kwietnia 2019, 12:26
@Krecik_PL: 62
Odpisz
11 września 2019, 06:58
@mufinka_123: 66*
Odpisz
14 października 2019, 14:51
@Elo_Ziom: 67
Odpisz
27 sierpnia 2020, 03:27
@venomman: 71*
Odpisz
31 października 2020, 08:40
*72
Odpisz
7 września 2024, 18:11
@Kebasa_z_mema: 79
Odpisz
19 maja 2015, 19:15
Jakim cudem ta kobieta miała jeszcze mleko?
Odpisz
27 maja 2015, 23:20
@Galathiel: Nikt nie mówił, ze miała. Moze to była tylko nieudana próba? ;-;
Odpisz
12 maja 2015, 20:03
Mnie raz wyprosili z macdonalda, bo na wycieczce nasikałem do kubka (to był jeden z tych mcdonaldów gdzie kible były tylko jak coś kupiłeś, a na tej wycieczce szkoła fundowała i nie miałem paragonu ani hajsu, tylko kubek po coli i papierek z burgera), więc nasikałem a potem wlałem to do tego zlewu na resztki napojów przy śmietniku i śmierdziało ;_; nie polecam ;-;
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2015, 20:07
@kajko: od dzisiaj nie chodze do maka ;__;
Odpisz
12 maja 2015, 20:10
@kajko: wut?
Odpisz
12 maja 2015, 20:12
@Rander: Raz porzuciłem trollowanie i opowiedziałem śmieszną historyjkę z dzieciństwa, tyle. Potem mój ojciec był w szkole i musiałem się spowiadać dyrektorowi. Ale wywalczyłem to, że na następnych wycieczkach opiekunowie podawali nam kody z paragonów :D
Odpisz
12 maja 2015, 20:13
@kajko: To uczucie, kiedy dostajesz dislike za bycie kajkiem jedyny raz, kiedy Ci na nich nie zależy :C
Odpisz
12 maja 2015, 20:29
@kajko: Niekoniecznie : ) osobiście znam osoby, które dały by "nie zgadzam się z opinią" za nasikanie do kubka. Brak kultury i obnażanie się :p aczkolwiek osobiście nic do tego nie mam i rozumiem Twoje zachowanie (no ja bym wpierw zapytał kogoś czy Ci nie da paragonu albo poczekał aż ktoś będzie potrzebował i wejść z nim).
Odpisz
12 maja 2015, 20:31
@kajko: Ju mejd mi e dej!
Odpisz
12 maja 2015, 20:32
@kajko:
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2015, 20:35
Napisałem chyba, że zrobiłem to pod stolikiem, a byłem wtedy dosyć młody, nie wiem, chyba nawet mniej niż 10 lat, a poza tym nie miałem kolegów (to się nie zmieniło) i miałem stolik cały dla siebie, akurat w kącie, więc nie było problemu wejść pod stolik i "wsadzić pisiorka do kubka". Ale wszyscy się skapnęli kiedy to wylewałem ;-; Wstyd, ale cóż. Wtedy nie widziałem innej opcji. I przepraszam, że piszę tu o załatwianiu potrzeb fizjologicznych, kiedy o tej godzinie ktoś może jeść kolację.
Odpisz
12 maja 2015, 20:41
@kajko: *Filozoficznych :D
Odpisz
12 maja 2015, 20:46
@kajko: Wiesz że można poprosić przy kasie o kod do łazienki bez paragonu?
Odpisz
12 maja 2015, 20:48
@mistrz_lamorozcow: Gdybym tylko wiedział to zanim napisałeś to ty ;-;
Odpisz
12 maja 2015, 20:58
@kajko: napisałaś*
Odpisz
13 maja 2015, 16:15
@kajko: Sniper z TF2, dzieciństwo
Odpisz
12 maja 2015, 21:38
Proszę ! ... lepszego się nie dało
Odpisz
12 maja 2015, 22:06
@Velos: a ja.
Odpisz
13 maja 2015, 15:18
@SerBad: Artysta Painta odchodzi na tymczasową emeryturę :(
Odpisz
13 maja 2015, 15:44
@Velos: ojej ojej ojej jak to
Odpisz
12 maja 2015, 20:22
Czyli jak jego matka umrze to on umrze wraz z nią... z głodu.
Odpisz
12 maja 2015, 23:01
@Mnich1: To brutalne jak w Ludzkiej stonodze umiera jeden a...NIE zdążyłem ku*wa o tym zapomnieć.
Odpisz
12 maja 2015, 22:40
Odpisz
12 maja 2015, 20:08
Odpisz
12 maja 2015, 20:14
@mientki20: Fajnie wyglądasz :)
Odpisz
12 maja 2015, 22:32
Uśmiałem się ,widzę że te minusy to kuce dały
Odpisz
12 maja 2015, 22:23
Mamisynek lvl 87
Odpisz
12 maja 2015, 22:14
Wyobraziłem to sobie ;_;
Odpisz
12 maja 2015, 22:06
Takiej pięknej pani to ja bym ssał wyssał mleko.
Odpisz
12 maja 2015, 20:30
Wszystkie zdjęcia z podpisem w internecie muszą być prawdą...
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2015, 21:02
@MrocznyWilk: Miszcz Painta !
PS : to musi być prawda ^^
Odpisz
12 maja 2015, 21:23
@Velos: MNJE PRZERUP!!!111 :CCC
Odpisz
12 maja 2015, 21:28
@Velos: To już było dać moje normalne zdjęcie xD Po tym nikt mnie nie rozpozna.
Odpisz
12 maja 2015, 21:39
@BlackCEzikMaj: zapomniałem ci wysłać ;-;
Odpisz
12 maja 2015, 20:59
;-;
Odpisz
12 maja 2015, 20:38
Nope
Odpisz
12 maja 2015, 20:37
LOL
Odpisz
12 maja 2015, 20:36
było że dziewczynke po operacji wywalili bo im sie nie podobała
Odpisz