Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ładne rzeczy
Dwa oblicza
Tacy sami, a ściana między nami
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2015, 14:27
Kto to?
Odpisz
23 sierpnia 2017, 13:53
Joffrey z gry o tron.
Odpisz
23 czerwca 2017, 12:25
Kto to ten gnojek xd
Odpisz
22 maja 2015, 14:31
@CoSięPatrzyszNaMojNick: ok.
Odpisz
11 maja 2015, 15:36
Ale Loki robi to dla władzy xD
Odpisz
11 maja 2015, 15:44
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Z początku chciał być równie kochany jak jego brat, oraz czuł że jest inny (adoptowany)
Odpisz
11 maja 2015, 15:45
@jezuz13: :CC
Biedy loczki :C
Odpisz
13 maja 2015, 18:36
@Chrzaszcz_Trzcinowy: fan lokiego?
Odpisz
14 maja 2015, 17:13
@ladydragon: nie xd
Odpisz
11 maja 2015, 21:01
Ten drugi to z jakiego filmu?
Odpisz
11 maja 2015, 22:43
@heros1999: Bane z Batman:Mroczny rycerz powstaje
Odpisz
11 maja 2015, 17:36
Biedny Lokeł ;-;.
Odpisz
11 maja 2015, 17:25
Jest jeszcze Cersei i Ramsay.
Odpisz
11 maja 2015, 17:14
Był*
Odpisz
11 maja 2015, 16:44
było 53 ulu kliknąłem i jest 75 . Alleluja
Odpisz
11 maja 2015, 16:58
fajne zdj.
Odpisz
11 maja 2015, 18:30
@minszeff: thx
Odpisz
11 maja 2015, 19:29
ja mam nowsze;)
Odpisz
11 maja 2015, 16:55
Są też ci żądni zemsty
Odpisz
11 maja 2015, 16:27
fajna jest część czas ultrona
Odpisz
11 maja 2015, 15:49
no akurat tego ostatniego nie znam
Odpisz
11 maja 2015, 15:52
to ten gnojek z Gry o tron
Odpisz
11 maja 2015, 16:25
Joffrey Baratheon- ucieleśnienie skurczy miesiączkowych.
Odpisz
11 maja 2015, 15:51
Wyjaśnicie mi dla kogo Bane stał się złoczyńcom ? :P
Odpisz
11 maja 2015, 16:19
@Lacoste: Dla Thalii al Ghul, przynajmniej w w wersji Nolana.
Odpisz
11 maja 2015, 16:21
@Omeg12: dzięki ^^
Odpisz
11 maja 2015, 15:19
Ktoś mi powie dlaczego Bane jest zły?
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2015, 15:30
@MasterW: Obejrzyj film Mroczny Rycerz Powstaje :|
Odpisz
11 maja 2015, 16:01
W sumie to zrobię bo mam teraz manię na batmana.
Odpisz
11 maja 2015, 15:23
kranchips1spx:
ą ą ą ą ą ą ą ą ą ą
ł ł ł ł ł ł ł ł ł ł
W W W W W W W W W W
Przepisz sobie te litery na kartkę, by lepiej je zapamiętać:).
Odpisz
11 maja 2015, 15:46
@psingwin: a tobie radze odpisywać pod komentarzem bo robisz niepotrzebny syf
Odpisz
23 czerwca 2017, 12:27
@psingwin: Ty sobie skocz z budynku i się zabij dziecko
Odpisz
24 czerwca 2017, 13:29
@psingwin: Sorry za ten komentarz.
Byłem idiotą.
Odpisz