Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
No to posłuchane
Powodzenia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fergus
Dobrze czasem się oderwać
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 grudnia 2020, 09:27
Nikt
Faceci:hmm tą bluzkę nosiłem tylko 3 lata co się może stać opsikam perfumem i jak nowa
Odpisz
9 maja 2015, 10:45
Niby tak ale paczaj:
FACET:
Gacie,skarpetki,podkoszulek,koszula,spodnie,pasek,marynarka,krawat
KOBIETA:
Gacie,stanik,rajtki,sukienka
Trochę robi różnicę...
Odpisz
14 maja 2015, 13:35
@LobodPL: ziomek zapomniałeś o najgorszym
Makijaż
Odpisz
14 maja 2015, 13:54
Gdyby prezentowali tutaj makijaż, to byłyby po cztery różne propozycje umalowania do każdej wyżej wymienionej okazji ._.
Odpisz
14 maja 2015, 13:57
@buttie_cullen: ej, przecież nie jest aż tak źle :c
Odpisz
14 maja 2015, 14:09
@KsiezniczkaAri: Masz rację. Jest jeszcze gorzej :c
Odpisz
14 maja 2015, 16:30
@LobodPL: zapiąć mankiety w koszuli dobrze ułożyć kołnierz, zawiązać krawat
Odpisz
15 maja 2015, 22:48
@Peter_PL: Krawat najgorszy...
Odpisz
7 maja 2017, 19:40
Jak patrze na twój awatar to dresy wystarczą XD
Odpisz
7 maja 2017, 22:27
@lol224: Szkoda że jak to pisałem (DWA LATA TEMU) to nie miałem na avku dresów :-) (specjalna emotka z nosem która otrafi zniszczyć cały dzień)
Odpisz
8 maja 2017, 14:38
musiałem to napisać :)
Odpisz
15 maja 2015, 20:28
bo faceci są sztywni
Odpisz
17 lipca 2015, 11:12
@nie_hejtuj_furry_: ty jesteś sztywna
Odpisz
15 sierpnia 2015, 22:33
@matiExtreme: ja sia zgadzam z mojom sekretarkom chlopcy sztywnij jak glaz
Odpisz
15 sierpnia 2015, 23:03
@toralei54399: wiesz co szybciej się nie dało ?
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:24
@matiExtreme: ty jako kamien xd
Odpisz
14 listopada 2015, 22:28
@toralei54399: Dziewczyny są strasznie sztywne.
Odpisz
18 listopada 2015, 13:20
@Archeologwinternetach: Zgadzam się.
Odpisz
7 maja 2017, 19:39
@nie_hejtuj_furry_: A co mają ubrać?!?!? sukienkę?!?!?!?
Odpisz
17 maja 2015, 07:53
Przecież ta druga sukienka nadaje się na wszystkie okoloczności.
Odpisz
15 maja 2015, 16:02
Na ślub i na zakończenie szkoły są fajne xD
Odpisz
14 maja 2015, 21:59
setka ulubionych to ja :D
Odpisz
14 maja 2015, 20:03
a propos to w rozmowie o prace nie wolno dziewczynom w spodniach
Odpisz
14 maja 2015, 21:42
@pysiowatosc: I co z tego
Odpisz
14 maja 2015, 20:47
chłopcy tacy oryginalni XD
Odpisz
14 maja 2015, 17:57
Przypadkiem kobiety przy rozmowie o prace nie ubierają się trochę skąpiej?
Odpisz
14 maja 2015, 16:40
Zaaaaraz, czy tylko ja jestem jakiś dziwny i chodze do kościoła w normalnej koszuli i dżinsach, a nie w garniturze (nie licząc specjalnych okoliczności)
Odpisz
14 maja 2015, 16:26
Tylko czemu na zakończenie szkoły na czarno przecież to bardzo radosna uroczystość.
Odpisz
14 maja 2015, 14:17
Widzicie? W prostocie siła.
Odpisz